Pigūs bilietai iš Vilniaus bei Rygos į Mumbajų, Indija – tik nuo 322 EUR į abi puses!

Puikus pasiūlymas norintiems apsilankyti Indijoje, kuri kaip magnetas visais laikais traukė keliautojus, nuotykių ieškotojus, Azijos mylėtojus, savęs beeiškančius. Azijos egzotika, kultūrų ir tikėjimų įvairovė, gamtiniai kontrastai – dangų remiantys kalnai šiaurėje, žaliuojančios džiunglės pietuose, vešlūs pelkynai rytuose ir nuostabūs paplūdimiai vakaruose – Indija turi viską. Vienos kelionės į Indiją niekada neužteks, tai ne šalis, tai fenomenas.
Dabar pigūs bilietai su Lenkijos nacionalinėmis avialinijomis „LOT“ į didžiausią Indijos ir vieną didžiausių pasaulio miestų Mumbajų kainuoja vos nuo 322 EUR į abi puses! Į bilietų kainą įskaičiuotas rankinis bagažas ir nemokamas maitinimas lėktuvuose skrydžių metu. Taipogi lėktuvuose galėsite mėgautis filmais, muzika ir koncertais sėdynių atlošuose įtaisytuose LCD ekranuose! Kelionė būtų vykdoma per avialinijų bazę Varšuvoje.
Mumbajus, anksčiau vadintas Bombėjumi, yra tikriausia Indijos verslo sostinė. Tai miestas, kuriame net 90% gyventojų turi savo verslus. Tiesa, nepagalvokite jog Mumbajus tai vakarietišką didmiestį primenantis kostiumuotais vyrukais gatvių užpildytas miestas. Priešingai – verslus labiau tiktų pavadinti versliukais, kurie prasideda nuo tokių apmokamų veiklų kaip batų valymas, knygų, užkandžių ar peiliukų pardavinėjimas gatvėse. Pigūs skrydžiai į Mumbajų leis susipažinti ir su diktuojamomis šaliai madomis, mat miestas – vienas moderniausių ir kartais vadinamas Indijos mados pramonės centru. Mumbajus leis pasilepinti ir vandenyno žydrumu, mat mieste yra net 7 paplūdimiai. Atostogos Mumbajuje leis pamatyti tikrąjį indų gyvenimą iš arti, net 60% miesto gyventojų gyvena lūšnynuose. Pamenate filmą „Lūšnynų milijonierius“? Ar gi nenorėtumėte pasijausti tarsi filmo aktoriumi, viską patirdami savu kailiu. O jei dar nematėte, būtinai pažiūrėkit, galbūt tai bus pirmas žingsnis nuotykių kupinos kelionės i Mumbajų link.Pigių bilietų į Mumbajų laikotarpis: 2022 metų spalis-2023 metų vasaris (datų pasirinkimas nėra didelis)
Skrydžių segmentai: Vilnius/Ryga-Varšuva-Mumbajus-Varšuva-Vilnius/Ryga
Pigiausius bilietus galite įsigyti Skyscanner svetainėje, bet rekomenduojame iškart spausti šią nuorodą. Atsidarys iškart suvesti skrydžiai Vilnius-Mumbajus-Vilnius su nustatytomis datomis, kurias galite lengvai keisti ieškodami sau reikalingo varianto. Čia pateikiamas pigių bilietų rezervacijos pavyzdys svetainėje:

Kitos galimos kelionės datos (spausti ant nuorodų žemiau):
Lapkričio 16-24 d.
Sausio 21-Vasario 9 d.Ir daugelis kitų variantų. Kaip jau minėjome, galima kelionę pradėti bei baigti Rygoje. Tokiu atveju bilietai kainuoja netgi 1 EUR pigiau (spausti čia):

Jei netinka mūsų pavyzdyje pasiūlytos skrydžių datos, pabandykite susirasti Jums įdomius ir aktualius variantus patys. Sėkmės renkantis!!! O jei turite klausimų, kažkas nepavyksta – komentuokite, klauskite ar rašykite! Būtinai padėsim! Jei norėsite, galime nupirkti bilietus bei sudėlioti visą kelionės planą nuo nuvykimo iš Lietuvos per Varšuvą į Indiją su grįžimu atgal į Lietuvą! 🙂

Viešbučio rezervavimas kelionėje:
Jei apsisprendėte dėl kelionės ir įsigijote pigius bilietus, laikas pagalvoti ir apie viešbutį, kuriame apsistosite. Juk keliauti žinant, jog atvykus jau nereikės blaškytis po miestą ieškant kur pernakvoti, kur kas ramiau 🙂 Paspaudę ant paveiksliuko žemiau galite pasitikrinti Jūsų kelionės datomis taikomus spec. pasiūlymus laisviems viešbučių kambariams mieste, į kurį atvyksite:

Mes būtumėme labai dėkingi, jei viešbučius savo kelionės metu rezervuotumėte per mūsų Booking.com nuorodas. Jums tai nekainuos papildomai nė cento, o mums tai bus šiokia tokia paspirtis toliau vystyti ir plėtoti mūsų projektą. Primename, kad Booking.com yra viena didžiausių viešbučių paieškos sistemų pasaulyje, kurioje galima rasti per 840,000 apgyvendinimo įstaigų bet kuriame Žemės rutulio kampelyje:


Booking.com

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.