Pigūs bilietai į San Paulą, Brazilija, iš įvairių Italijos miestų – vos nuo 315 EUR į abi puses!

Atsirado pigių bilietų iš didžiųjų Italijos miestų į nuostabiąją ir nepakartojamąją Braziliją! Kelionę galima pradėti eilėje svarbiausių Italijos miestų: Milane, Romoje, Venecijoje ir Bolonijoje, o pigiausių bilietų kainos prasideda vos nuo 315 EUR į abi puses! Už šią ar kiek didesnę sumą galima nuskristi tiesiai į San Paulą. Esant norui, galima susidėlioti sudėtingesnį kelionės maršrutą atvykstant į vieną Brazilijos miestą, o išvykstant atgal iš kito. Taip sutaupysite mažiausiai vieną vidinį skrydį Brazilijoje Jūsų kelionės metu! Kadangi mūsų puslapio komanda pabuvojo Brazilijoje jau tris kartus, jei reikės praktinių patarimų – visuomet galite kreiptis KONTAKTAI skiltyje nurodytais rekvizitais. Tikrai padėsime ir pakonsultuosime, nes Brazilija mums tampa antrais namais 🙂 Verta pažymėti, kad į pigių bilietų kainą įskaičiuotas tik rankinis bagažas. Norėdami su savimi vežtis lagaminą, už jį reikės primokėti.
Kas tai yra Brazilija? Pirmosios asociacijos: tropinės džiunglės, Rio de Žaneiro šėlstantis karnavalas, futbolo pergalės, stipri kava ir sambos garsai, aidintys saulės nubučiuotuose paplūdimiuose… Visa tai tiesa. Tačiau Brazilija turi daug daugiau! Tai didžiulių kontrastų didžiulė šalis – pirmapradžio tropinio rojaus prieglobstis, megapolių ūžesio prisotinta atmosfera, sunkiai įsivaizduojama prabanga ir dar sunkiau suvokiamas skurdas greta. Nuo pat XVa., kuomet portugalai pasiekė šalies krantus, Brazilija intriguoja ir magiška trauka vilioja keliautojus iš viso pasaulio, kaitina fantaziją ir žavi plačiausiu potyrių spektru.
Pigių bilietų į Braziliją laikotarpis: 2019 metų kovas (didelis datų pasirinkimas)
Skrydžių segmentai: Milanas/Roma/Venecija/Bolonija-Lisabona arba Porto-San Paulas-Lisabona arba Porto-Milanas/Roma/Venecija/Bolonija
Pigiausius bilietus galite įsigyti Momondo svetainėje, bet rekomenduojame iškart spausti šią nuorodą. Atsidarys iškart suvesti skrydžiai Milanas-San Paulas-Milanas su nustatytomis datomis, kurias galite lengvai keisti ieškodami sau reikalingo varianto. Čia pateikiamas pigių bilietų rezervacijos pavyzdys svetainėje:
Už kiek didesnę sumą į San Paulą galima nuvykti iš Romos – spausti čia:

Kaip žinote, nuo rudens „RyanAir“ lėktuvai pradėjo tiesioginius skrydžius iš Lietuvos ir į Boloniją bei Veneciją. Iš šiu miestų taip pat galima nusipirkti bilietus į spalvingąją Braziliją – spausti čia:

Galimi ir kitokie kelionės variantai! O jei turite klausimų, kažkas nepavyksta – komentuokite, klauskite ar rašykite! Būtinai padėsim! Jei norėsite, galime nupirkti bilietus bei sudėlioti visą kelionės planą nuo nuvykimo iš Lietuvos per vieną Italijos miestą į Braziliją su grįžimu atgal į Lietuvą! 🙂
Jei turite klausimų – komentuokite, klauskite ar rašykite! Būtinai padėsim! Juo labiau, kad Brazilijoje tekę kelis kartus jau ir pabuvoti, tai patarimų dėl šios šalies tikrai galime suteikti 🙂

Viešbučio rezervavimas kelionėje:
Jei apsisprendėte dėl kelionės ir įsigijote pigius bilietus, laikas pagalvoti ir apie viešbutį, kuriame apsistosite. Juk keliauti žinant, jog atvykus jau nereikės blaškytis po miestą ieškant kur pernakvoti, kur kas ramiau 🙂 Mes būtumėme labai dėkingi, jei viešbučius savo kelionės metu rezervuotumėte per apačioje pateiktą Booking.com nuorodą. Jums tai nekainuos papildomai nė cento, o mums tai bus šiokia tokia paspirtis toliau vystyti ir plėtoti mūsų projektą. Primename, kad Booking.com yra viena didžiausių viešbučių paieškos sistemų pasaulyje, kurioje galima rasti per 840,000 apgyvendinimo įstaigų bet kuriame Žemės rutulio kampelyje:


Booking.com

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.