Pigūs bilietai į San Chuaną, Puerto Rikas iš įvairių Skandinavijos miestų – vos nuo 326 EUR į abi puses!

Skubame pasidalinti įdomiu ir pigiu pasiūlymu norintiems aplankyti vienoje mažiausių Antilų salų Karibų jūroje – Puerto Rike! Pigiausi bilietai kainuoja vos nuo 326 EUR kelionę pradedant vienoje iš Skandinavijos sostinių – Kopenhagoje, Osle arba Stokholme. Tokius pigius bilietus siūlo „Oneworld“ avialinijų aljansas, vienijantis tokias oro linijų bendroves kaip „Iberia“, „American Airlines“, „British Airways“, „Malaysia Airlines“ ir dar visą eilę oro linijų bendrovių. Visi skrydžiai – jungiamieji, su persėdimais Londone ir viename JAV miestų. Į bilietų kainą įskaičiuotas 23 kg registruojamas bagažas bei maistas ir gėrimai skrydžių metu. Daugelį išvardintų miestų iš Lietuvos pigiai ir patogiai galima pasiekti „RyanAir“ arba „Wizz Air“ pigių skrydžių oro linijų bendrovių lėktuvais.
Būdama viena mažiausių Antilų salų Karibų jūroje, Puerto Rikas vis tiek turi ką parodyti turistams. Nuostabia gamta apdovanota šalis puikuojasi gražiausiais paplūdimiais, kriokliais ir, žinoma, kultūriniu paveldu. Ši tropikų vieta kasmet sulaukia daugybės poilsiautojų, kurie gali ne tik džiaugtis geru oru, bet ir praplėsti savo žinių bagažą. Puerto Rikas išsidėstęs tropinio klimato juostoje. Didžiąją metų dalį lygumose vyrauja 24-28 °C temperatūra, kalnuose keletą laipsnių vėsiau. Šiauriniuose ir rytiniuose pavėjiniuose šlaituose iškrenta 1400–2500 mm kritulių, pietiniuose ir vakariniuose šlaituose – 800 mm kritulių per metus. Dažni uraganai (nuo birželio iki spalio pabaigos). Salos šiaurinėje dalyje vyrauja tropinės džiunglės, mišrieji miškai, tuo tarpu pietuose – sausi krūmynai. Smėlėtasis Puerto Riko paplūdimys driekiasi slėnyje apsuptame kalvų. Natūrali kalnų apsauga nuo vėjų – rojus saulės vonių mėgėjams, o iš Sacharos atvežto smėlio paplūdimys – ideali vieta mažųjų poilsiautojų pramogoms.
Pigių bilietų į Puerto Riką laikotarpis: 2017 metų spalis-2018 metų vasario pradžia (didelis datų pasirinkimas)
Skrydžių segmentai: Vienas išvardintų Skandinavijos miestų-vienas JAV miestų-Londonas-San Chuanas-vienas JAV miestų-Londonas-Vienas išvardintų Europos miestų
Pigiausi bilietai į Puerto Riką kainuoja iš Stokholmo – vos nuo 326 EUR už kelionę į abi puses. Susidomėjusieji turėtų spausti ant šios nuorodos. Atsidarys iškart suvestas kelionės variantas su nustatytomis datomis, kurias galite lengvai keisti pagal savo pageidavimus. Čia pateikiamas pigių bilietų rezervacijos pavyzdys svetainėje:
Iš kitų miestų bilietai šiek tiek brangesni. Bilietų kainas ir skrydžių laikus kelionę pradedant ir baigiant Osle galite pasitikrinti čia:

Taipogi galima kelionę į Puerto Riką pradėti Kopenhagoje – spausti čia:

Jei netinka mūsų pavyzdyje pasiūlytos skrydžių datos, pabandykite susirasti Jums įdomius ir aktualius variantus patys. Sėkmės renkantis!!! O jei turite klausimų, kažkas nepavyksta – komentuokite, klauskite ar rašykite! Būtinai padėsim! Jei norėsite, galim sudėlioti visą kelionės planą bei nupirkti bilietus nuo nuvykimo iš Lietuvos per vieną Skandinavijos miestų į Puerto Riką su grįžimu atgal į Vilnių arba Kauną! Ir Jums daugiau niekuo nereikės rūpintis! 🙂

Viešbučio rezervavimas kelionėje:
Jei apsisprendėte dėl kelionės ir įsigijote pigius bilietus, laikas pagalvoti ir apie viešbutį, kuriame apsistosite. Juk keliauti žinant, jog atvykus jau nereikės blaškytis po miestą ieškant kur pernakvoti, kur kas ramiau 🙂 Kaip pavyzdį pateikiame 7 naktų „Casa del Caribe Inn“ viešbučio variantą visai ant Karibų jūros kranto, kurio įvertinimas Booking.com svetainėje siekia net 7,9 balo! 7 nakvynės dviviečiame kambaryje kainuoja tik 429 EUR arba vos 61,29 EUR/para dviems žmonėms. Paspaudus ant paveikslėlio apačioje atsidarys viešbučio informacija naujame Booking.com lange su kainomis, nuotraukomis ir aprašymu:
Caribe_Inn
Jei norite, galite pasirinkti ir bet kurį kitą viešbutį Puerto Rike. Mes būtumėme labai dėkingi, jei viešbučius savo kelionės metu rezervuotumėte per apačioje pateiktą Booking.com nuorodą. Jums tai nekainuos papildomai nė cento, o mums tai bus šiokia tokia paspirtis toliau vystyti ir plėtoti mūsų projektą. Primename, kad Booking.com yra viena didžiausių viešbučių paieškos sistemų pasaulyje, kurioje galima rasti per 840,000 apgyvendinimo įstaigų bet kuriame Žemės rutulio kampelyje:


Booking.com

2 thoughts on “Pigūs bilietai į San Chuaną, Puerto Rikas iš įvairių Skandinavijos miestų – vos nuo 326 EUR į abi puses!

 • 2017-07-18 at 17:11
  Permalink

  Praeitais metais siūlete pigesnius ir tiesioginius iš Norvegijos..Nebėra šių skrydžių jau?

  Reply
  • 2017-07-18 at 17:52
   Permalink

   Skrydžių geografija kiekvienais metais keičiasi. Jei pernai „Norwegian“ skraidė, tai šiemet – ne :/ Gal kitais metais vėl skraidys – to nežinome.

   Reply

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.