Pigūs bilietai į Kutaisį, Gruziją, iš Vilniaus – tik nuo 100 EUR!

Neblogas pasiūlymas nuo „Tarptautinių Ukrainos oro linijų“ skrydžiams iš Vilniaus per Kijevą į Kutaisį, Gruzijos miestą, įsitaisiusį pusiaukelėje tarp šalies sostinės Tbilisio ir Juodosios jūros kurortų. Tai miestas, galintis pasigirti turtinga istorija, trunkančia jau daugiau nei 3500 metų, ir ne kartą turėtu vienos ar kitos valstybės sostinės titulu. Kaip žinia, į visų nacionalinių Ukrainos oro linijų skrydžių kainą yra įskaičiuotas ir registruojamas bagažas bei maitinimas lėktuve. Bilietų kaina į Gruziją prasideda nuo 100 EUR bet kokiu metų laiku – pigių bilietų yra iki kitų metų rudenio. Primename, kad į Kutaisį skraido ir Wizz Air pigių skrydžių bendrovės lėktuvai. Skrydžių kaina vasaros sezonu į šį Gruzijos miestą paprastai siekia apie 60-80 EUR į vieną pusę be registruojamo bagažo!
Gru­zi­ja – ša­lis, ku­rio­je aps­tu vis­ko: sie­ros pri­so­tin­tų, iš že­mės trykš­tan­čių mi­ne­ra­li­nių van­de­nų, al­pi­nis­tų ir sli­di­nin­kų pa­mėg­tų snie­guo­tų kal­nų, iki šių die­nų vie­nuo­lių pri­žiū­ri­mų šimt­me­čių is­to­ri­ją me­nan­čių gru­zi­nų sta­čia­ti­kių baž­ny­čių, pa­gal spe­ci­fi­nes se­no­vės tra­di­ci­jas ga­mi­na­mo vy­no, nie­kur ne­ma­ty­tos ar­chi­tek­tū­ros sta­ti­nių, at­ra­di­mais ža­vin­čių ir gam­ta ke­rin­čių par­kų, so­taus ir lie­tu­vio go­mu­riui ma­lo­naus mais­to ir ne­pap­ras­tai sve­tin­gų vie­tos žmo­nių.
Pigių bilietų į Kutaisį laikotarpis: 2015 metų lapkritis – 2016 metų rugsėjis
Skrydžių segmentai: Vilnius-Kijevas-Kutaisis-Kijevas-Vilnius
Oficialioje „Tarptautinių Ukrainos oro linijų“ svetainėje bilietai yra beveik 11 EUR brangesni, nei perkant per pigių skrydžių paieškos sistemas. Pigiausius bilietus galite įsigyti Momondo svetainėje, bet rekomenduojame iškart spausti šią nuorodą. Atsidarys iškart suvesti skrydžiai Vilnius-Kutaisis-Vilnius su nustatytomis datomis, kurias galite lengvai keisti ieškodami sau reikalingo varianto. Čia pateikiamas pigių bilietų rezervacijos pavyzdys svetainėje:
Gruzinija
Jei netinka mūsų pavyzdyje pasiūlytos skrydžių datos, pabandykite susirasti Jums įdomius ir aktualius variantus patys. Sėkmės renkantis!!! O jei turite klausimų, kažkas nepavyksta – komentuokite, klauskite ar rašykite! Būtinai padėsim! Jei norėsite, galim sudėlioti visą kelionės planą bei nupirkti bilietus nuo nuvykimo iš Lietuvos į Kutaisį su grįžimu atgal į Lietuvą! 🙂
Viešbučių kainas Kutaisyje galite pasitikrinti ir rezervuoti tiesiog čia:


Booking.com

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.