Pigūs bilietai į Kroatiją, Zagrebą, nuo 101 EUR į abi puses visą 2016 metų vasarą!

Lenkijos oro linijos „LOT Polish Airlines“ paskelbė apie puikias kainas skrydžiams iš Vilniaus į Kroatijos sostinę ir didžiausią miestą Zagrebą! Į skrydžio kainą įskaičiuotas ir iki 23 kg registruojamas bagažas. Pasiūlymas tampa dar puikesnis, kai matai daugybę kelionės variantų pagrindiniu atostogų metu Europoje – birželio-rugpjūčio mėnesiais. Tad mokantiems ir galintiems planuoti savo atostogas iš anksto, tai puiki proga pigiai ir patogiai apsilankyti turistų pamėgtoje Kroatijoje.
Uolėtos įspūdingos pakrantės, iš jūros iškylančios salos, saulėta vasara, skaidrus, šiltas (iki +26 laipsnių įšylantis) vanduo, civilizacijos nesugadintų Dinarų kalnų, juose tyvuliuojančių ežerų grožis, istorinis šalies palikimas kasmet į Kroatiją sutraukia daugybę turistų. Tai viena ekologiškiausių Europos šalių. Dešimt nacionalinių parkų garsėja ne tik įspūdingais vaizdais, bet ir augmenijos bei gyvūnijos gausa ir įvairove. Visą vasarą oras čia būna saulėtas, lietus lyja labai retai.
Pigių skrydžių į Zagrebą, Kroatiją datos: 2016 metų sausis – 2016 metų spalis
Skrydžių segmentai: Vilnius-Varšuva-Zagrebas-Varšuva-Vilnius
Oficialioje „LOT Polish Airlines“ svetainėje bilietai yra 12 EUR brangesni, nei perkant per pigių skrydžių paieškos sistemas. Pigiausius bilietus galite įsigyti Momondo svetainėje, bet rekomenduojame iškart spausti šią nuorodą. Atsidarys iškart suvesti skrydžiai Vilnius-Zagrebas-Vilnius su nustatytomis datomis, kurias galite lengvai keisti ieškodami sau reikalingo varianto. Čia pateikiamas pigių bilietų rezervacijos pavyzdys svetainėje:
Halea
Jei netinka mūsų pavyzdyje pasiūlytos skrydžių datos, pabandykite susirasti Jums įdomius ir aktualius variantus patys. Sėkmės renkantis!!! O jei turite klausimų, kažkas nepavyksta – komentuokite, klauskite ar rašykite! Būtinai padėsim! Jei norėsite, galim sudėlioti visą kelionės planą bei nupirkti bilietus nuo nuvykimo iš Lietuvos į Kroatiją su grįžimu atgal į Lietuvą! Ir Jums niekuo nereikės rūpintis! 🙂
Viešbučių kainas Zagrebe ar bet kuriame Kroatijos mieste galite pasitikrinti ir rezervuoti tiesiog čia:


Booking.com

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.