Pigūs bilietai į Jerevaną, Armėniją, iš Minsko – tik nuo 132 EUR į abi puses!


Atnaujintas ir dar pigesnis pasiūlymas!
Jei dar nesate susidūrę su armėniškuoju dėmesingumu, vaišingumu ir svetingumu, šis pasiūlymas kaip tik Jums! Mums jau puikiai pažįstama „Tarptautinių Ukrainos oro linijų“ bendrovė siūlo pigius skrydžius iš Baltarusijos sostinės Minsko per Kijevą į Jerevaną! Pigūs bilietai į Armėnijos sostinę dabar tekainuoja 132 EUR į abi puses! Į skrydžio kainą įskaičiuotas ir registruojamas bagažas iki 23 kg. Skrydžiai idealiai sudėlioti, su trumpais persėdimais Kijeve. Deja, bet skrydžių metu maistą ir gėrimus teks pirkti, nes Ukrainos avialinijos nemokamai keleivių nevaišina. Norintiems pasinaudoti šiuo pasiūlymu, neišvengiamai bus reikalinga Baltarusijos viza, kainuojanti apie 20 EUR ir galiojanti 30 dienų. Iki Minsko iš Lietuvos pigiai ir patogiai galima nuvykti autobusu arba traukiniu.
Armėnija yra mažiausia iš trijų užkaukazės valstybių (29.800 kv.km), tačiau turinti seną istoriją, savitą kultūrą ir papročius. 301 m. priėmusi krikščionybę, o penktame amžiuje sukūrusi raštą armėnų tauta išlaikė savitumą ir atkūrė prarastą valstybingumą , kuris kartu su tikėjimu ir tradicijomis tapo tautos išlikimo garantu. Šalis įsikūrusi Armėnijos kalnagūbrių papėdėje, kurioje galima gerėtis nuostabiais kraštovaizdžiais. Armėnijos sostinė – Jerevanas. Didžiulis miestas, įsikūręs Ararato kalno papėdėje ant Radzano upės kranto, kuriame gyvena beveik trečdalis visos šalies gyventojų. Armėnų virtuvė, viena iš seniausių Azijoje ir Užkaukazėje, formavosi tūkstančius metų prieš mūsų erą. Daugelis armėniškų patiekalų buvo perimti iš persų, turkų ir arabų, o virtuvės ir užstalės tradicijos artimos gruzinų virtuvei. Keliaudami po Armėniją visada stebėsitės unikalia senovės architektūra, religiniais šedevrais ir archaikos kupina kultūra. Tai – šalis, kur dainos ir vynas liejasi laisvai, o kiekvienas sutiktas žmogus – tikras atradimas. Viena kelionė – dvigubas džiaugsmas ir dviguba svajonė.
Pigių bilietų į Armėniją akcijos laikotarpis: 2016 m. sausis – 2016 m. spalis
Skrydžių segmentai: Minskas-Kijevas-Jerevanas-Kijevas-Minskas
Pigių bilietų datų kol kas yra be galo daug. Tereikia apsilankyti Momondo svetainėje ir pasidėlioti Jus dominančias skrydžių datas. Gera naujiena – lengvai galima rasti pigių skrydžių į Jerevaną net 2016 metų vasaros sezonui! Čia pateikiamas pigių bilietų rezervacijos pavyzdys svetainėje:
Mand
Jei netinka mūsų pavyzdyje pasiūlytos skrydžių datos, pabandykite susirasti Jums įdomius ir aktualius variantus patys. Sėkmės renkantis!!! O jei turite klausimų, kažkas nepavyksta – komentuokite, klauskite ar rašykite! Būtinai padėsim! Jei norėsite, galim sudėlioti visą kelionės planą bei nupirkti bilietus nuo nuvykimo iš Lietuvos per Minską į Jerevaną su grįžimu atgal į Lietuvą! 🙂

Viešbučio rezervavimas kelionėje:
1. Ar žinojote, kad Hotels Combined svetainėje vos vienos paieškos metu galima pasitikrinti viešbučių kainas daugiau kaip 15-oje viešbučių rezervacijų svetainių ir rezervuoti kambarį tikrai pigiausia kaina? Paprasčiau nebūna: vienos paieškos metu gaunate visų populiariausių viešbučių rezervacijų sistemų palyginimą vienoje vietoje ir rezervuojate viešbutį ten, kur jo kaina tikrai yra mažiausia! Taip galima rasti iki 80 % pigesnius viešbučių pasiūlymus ir tai, be abejo, yra puiki proga sutaupyti! Tereikia paspausti ant paveikslėlio apačioje ir naujai atsidariusiame lange įvesti miestą, šalį ar net viešbučio pavadinimą savo kelionės metu:

2. Viešbučių kainas visada galite pasitikrinti ir rezervuoti vienoje didžiausių viešbučių paieškos sistemų pasaulyje, kurioje yra per 840,000 apgyvendinimo įstaigų bet kuriame Žemės rutulio kampelyje:


Booking.com

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.