Pigūs bilietai į Honkongą, Kinija, iš Vilniaus – vos nuo 334 EUR į abi puses!

Didžiausia Skandinavijos oro linijų bendrovė, kurią valdo Danija, Švedija ir Norvegija, tai – „Scandinavian Airlines“, plačiau žinoma SAS vardu, siūlo neįtikėtinai pigią galimybę apsilankyti azijietiškame Niujorke – Honkonge! Pigūs bilietai iš Vilniaus (galimas išvykimas ir iš Rygos, Talino, Stokholmo bei Oslo) į Honkongą dabar tekainuoja vos 334 EUR! Visi skrydžiai – jungiamieji su persėdimu vienoje Skandinavijos sostinių. Savaime suprantama, „Scandinavian Airlines“ lėktuvuose nemokamai būsite vaišinami valgiais ir gėrimais, bei galėsite mėgautis filmais, muzika ir koncertais sėdynių atlošuose įtaisytuose LCD ekranuose!
Honkongas – pulsuojantis chaosas kryžkelėje tarp Rytų ir Vakarų. Čia puikiai dera kiniškas darbštumas ir britiška arogancija, žmonių tankumo rekordas ir iš vandenyno atklydęs vėjas, dūkstantis tvankiuose skersgatviuose. Žemė tolimuosiuose rytuose, kur kažkada praskridęs drakonas savo prisilietumus uodega pavertė salomis… Nors Kinijos pasaulis, su savo triukšmu, nosį riečiančiais kvapais ir nežinomais valgiais bei kalba yra Honkonge visur, bet ir angliški pėdsakai įsišakniję čia giliai. Visi užrašai rašomi dvejomis kalbomis – anglų ir kantoniečių (kinų kalbos dialektas paplitęs Honkonge ir Pietų Kinijoje), tačiau angliškas variantas viršuje ir didelėmis raidėmis, kantoniečių atvirkščiai – apačioje ir vos matomas.
Honkonge – didžiausia aukštaūgių pastatų koncentracija visame pasaulyje. Kitaip ir būti negali, tokiame mažame žemės plote įmanoma tik į viršų stiebtis, netgi tramvajai yra dviaukščiai. Statybos- sudėtingas procesas Honkonge, nes salos labai kalnuotos. Tarp kalnu įsispraudę dangoraižiai. Žmogus ir gamta. Dviejų stipriausių stichijų kova…
Tipinis vaizdelis Honkonge:
Honkongas
Pigių bilietų į Honkongą laikotarpis: 2016 metų lapkritis-2017 metų kovas (didelis datų pasirinkimas)
Skrydžių segmentai: Vilnius-Stokholmas-Honkongas-Stokholmas-Vilnius
Pigiausius bilietus galite įsigyti Momondo svetainėje, bet rekomenduojame iškart spausti šią nuorodą. Atsidarys iškart suvesti skrydžiai Vilnius-Honkongas-Vilnius su nustatytomis datomis, kurias galite lengvai keisti ieškodami sau reikalingo varianto. Čia pateikiamas pigių bilietų rezervacijos pavyzdys svetainėje:
medveij3
Galimas išvykimas per Kalėdas bei Naujuosius Metus!
Jei netinka mūsų pavyzdyje pasiūlytos skrydžių datos, pabandykite susirasti Jums įdomius ir aktualius variantus patys. Sėkmės renkantis!!! O jei turite klausimų, kažkas nepavyksta – komentuokite, klauskite ar rašykite! Būtinai padėsim! Jei norėsite, galim sudėlioti visą kelionės planą bei nupirkti bilietus nuo nuvykimo iš Lietuvos į Honkongą su grįžimu atgal į Vilnių! Ir Jums daugiau niekuo nereikės rūpintis! 🙂

Viešbučio rezervavimas kelionėje:
Jei apsisprendėte dėl kelionės ir įsigijote pigius bilietus, laikas pagalvoti ir apie viešbutį, kuriame apsistosite. Juk keliauti žinant, jog atvykus jau nereikės blaškytis po miestą ieškant kur pernakvoti, kur kas ramiau 🙂 Kaip pavyzdį pateikiame pačiame Honkongo centre esančio 1* „Asia Inn“ viešbučio nuomos variantą, kuriame 5 nakvynės atsieitų vos 242,00 EUR arba 48,40 EUR/para dviems žmonėms. Paspaudus ant paveikslėlio apačioje atsidarys viešbučio informacija naujame Booking.com lange su kainomis, nuotraukomis ir aprašymu:
Asia_inn
Jei norite, galite pasirinkti ir bet kurį kitą viešbutį Honkonge. Mes būtumėme labai dėkingi, jei viešbučius savo kelionės metu rezervuotumėte per apačioje pateiktą Booking.com nuorodą. Jums tai nekainuos papildomai nė cento, o mums tai bus šiokia tokia paspirtis toliau vystyti ir plėtoti mūsų projektą. Primename, kad Booking.com yra viena didžiausių viešbučių paieškos sistemų pasaulyje, kurioje galima rasti per 840,000 apgyvendinimo įstaigų bet kuriame Žemės rutulio kampelyje:


Booking.com

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.