Pigūs bilietai į Entebę, Uganda, iš Londono – tik nuo 286 EUR į abi puses!

Atsirado pigių bilietų iš Londono į Entebę – miestą Ugandoje, Viktorijos ežero šiaurinėje pakrantėje, 37 km į pietvakarius nuo Kampalos, didžiausio miesto valstybėje. Pigius, vos 286 EUR kainuojančius bilietus į Ugandą siūlo egzotinės „Ethiopian Airlines“ oro linijos. Skrydžiai iš Londono vykdomi per avialinijų bazę Etiopijos sostinėje Adis Abeboje, o į bilietų kainą įskaičiuotas ir registruojamas net iki 32 kg sveriantis bagažas! Londoną iš Lietuvos pigiai ir patogiai galima pasiekti „RyanAir“ arba „Wizz Air“ pigių skrydžių oro linijų bendrovių lėktuvais.
Uganda tai Afrikos koncentratas. Tai maža šalis, tačiau joje telpa visos Afrikos istorija. Ugandoje stūkso aukščiausių Afrikos kalnų grandinė, Rwenzori nacionaliniame parke Mėnulio kalnai. Čia gimsta galingasis Nilas, o apie Dzindzos miesta sraunios upės leidžia atsipalaiduoti raftingo mėgėjams. Uganda glaudžia didžiausią primatų koncentraciją pasaulyje. Čia gyvena didingos kalnų gorilos, vienas iš rečiausių gyvūnų pasaulyje.

Tik Ugandoje galite natūralioje gamtoje pamatyti kalnų gorilas – vieną rečiausių gyvūnų pasaulyje

Šios šalies karštovaizdžiai Jums primins aliejaus dažais nutapytus paveikslus. Čia nacionaliniuose parkuose yra mažiau lankytojų negu Kenijoje ar Tanzanijoje, o sostinė Kampala Jus sužavės savo svetingumu. 1907 metais keliautojas Vinstonas Čerčilis Ugandą pavadino „Afrikos perlu”. Ir jis buvo teisus.Jeigu kada nors svajojote akis į akį susitikti su milžiniškomis kalnų gorilomis, tuomet būtinai aplankykite Ugandą. Bvindi Impenitrabl nacionaliniame parke, tolimuose pietvakariuose, galite pamatyti šiuos ypatingus gyvūnus ir galbūt net prie jų prisiartinti.
Pigių bilietų į Ugandą laikotarpis: 2017 metų gegužė-gruodis (didelis datų pasirinkimas)
Skrydžių segmentai: Londonas-Adis Abeba-Entebė-Adis Abeba-Londonas
Pigiausius bilietus galite įsigyti Momondo svetainėje, bet rekomenduojame iškart spausti šią nuorodą. Atsidarys iškart suvesti skrydžiai Londonas-Entebė-Londonas su akcijinių skrydžių datomis, kurias, žinoma, galima keisti nuorodose aukščiau. Skrydžių rezervacijų pavyzdžiai čia:

Jei netinka mūsų pavyzdyje pasiūlytos skrydžių datos, pabandykite susirasti Jums įdomius ir aktualius variantus patys. Sėkmės renkantis!!! O jei turite klausimų, kažkas nepavyksta – komentuokite, klauskite ar rašykite! Būtinai padėsim! Jei norėsite, galim sudėlioti visą kelionės planą bei nupirkti bilietus nuo nuvykimo iš Lietuvos per Londoną į Ugandą su grįžimu atgal į Vilnių! Ir Jums daugiau niekuo nereikės rūpintis!

Viešbučio rezervavimas kelionėje:
Jei apsisprendėte dėl kelionės ir įsigijote pigius bilietus, laikas pagalvoti ir apie viešbutį, kuriame apsistosite. Juk keliauti žinant, jog atvykus jau nereikės blaškytis po miestą ieškant kur pernakvoti, kur kas ramiau 🙂 Paspaudę ant paveiksliuko žemiau galite pasitikrinti Jūsų kelionės metu vykdomas naujas akcijas ir taikomus kitus spec. pasiūlymus laisviems viešbučių kambariams, kas padės Jums rasti geriausią ir pigiausią nakvynės vietą:

Mes būtumėme labai dėkingi, jei viešbučius savo kelionės metu rezervuotumėte per apačioje pateiktą Booking.com nuorodą. Jums tai nekainuos papildomai nė cento, o mums tai bus šiokia tokia paspirtis toliau vystyti ir plėtoti mūsų projektą. Primename, kad Booking.com yra viena didžiausių viešbučių paieškos sistemų pasaulyje, kurioje galima rasti per 840,000 apgyvendinimo įstaigų bet kuriame Žemės rutulio kampelyje:


Booking.com

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.