Pigūs bilietai į Bostoną, JAV iš Vilniaus – nuo 267 EUR į abi puses!

Atsirado pigių bilietų iš Vilniaus į Masačiusetso valstijos sostinę Bostoną, kuris įsikūręs Jungtinių Amerikos Valstijų šiaurės rytų dalyje, kainuojančių vos 267 EUR už kelionę į abi puses. Tokius nerealiai pigius bilietus į šį JAV didmiestį siūlo „Norvegian Airlines“, antroji pagal dydį Skandinavijos oro linijų bendrovė. Visi transatlantiniai skrydžiai – tiesioginiai, be jokių tarpinių sustojimų. Papildoma gera naujiena – skrydžiai bus vykdomi su naujuoju ir nuostabiuoju 787 Dreamliner lėktuvu. Bloga naujiena – visi Norvegian Airlines skrydžiai vykdomi tik su rankiniu bagažu. Norėdami pasiimti su savim registruojamą lagaminą, reikės už jį papildomai susimokėti.
1630 metais įkurtas Bostono miestas yra vienas seniausių Jungtinių Amerikos valstijų miestų. Dažnai vadinamas Amerikos istorijos lopšiu, jis pasižymi dideliu skaičiumi istorinių paminklų. 20-ajame amžiuje į miesto bažnyčių bokštų panoramą įsiliejo dangoraižiai, jis tapo kosmopolitiniu miestu, pritraukiančiu daug turistų. Tai yra didžiausias Naujosios Anglijos miestas ir svarbus prekybos, pramonės, finansų ir kultūros centras. Masačiusetso valstijos sostinė savo priemiestyje turi vieną iš garsiausių pasaulio universitetų – Harvardą. Šiame mieste žavi šiuolaikinė architektūra, nuostabūs parkai, istoriniai paminklai, restoranai ir puikios parduotuvės. Nuo Bostono įpatingai patogu pradėti kelionę automobilių po Rytinę JAV pakrantę važiuojant link Niujorko, o vėliau – link Vašingtono.
Pigių bilietų į Bostoną laikotarpis: 2017 metų rugsėjis-spalis (tėra kelios datos už šią kainą)
Skrydžių segmentai: Vilnius-Oslas-Bostonas-Oslas-Vilnius
Oficialioje „Norvegian“ svetainėje bilietai šiek tiek brangesni, nei perkant per pigių skrydžių paieškos sistemas. Pigiausius bilietus galite įsigyti Momondo svetainėje, bet rekomenduojame iškart spausti šią nuorodą. Atsidarys iškart suvesti skrydžiai Vilnius-Bostonas-Vilnius su nustatytomis datomis, kurias galite lengvai keisti ieškodami sau reikalingo varianto. Čia pateikiamas pigių bilietų rezervacijos pavyzdys svetainėje:

Jei netinka mūsų pavyzdyje pasiūlytos skrydžių datos, pabandykite susirasti Jums įdomius ir aktualius variantus patys. Sėkmės renkantis!!! O jei turite klausimų, kažkas nepavyksta – komentuokite, klauskite ar rašykite! Būtinai padėsim! Jei norėsite, galime nupirkti bilietus bei sudėlioti visą kelionės planą nuo nuvykimo iš Vilniaus į Bostoną su grįžimu atgal į Lietuvą! 🙂

Viešbučio rezervavimas kelionėje:
Jei apsisprendėte dėl kelionės ir įsigijote pigius bilietus, laikas pagalvoti ir apie viešbutį, kuriame apsistosite. Juk keliauti žinant, jog atvykus jau nereikės blaškytis po miestą ieškant kur pernakvoti, kur kas ramiau 🙂 Kaip pavyzdį pateikiame 5 naktų „West Broadway Quarters by Short Term Rentals Boston“ viešbučio variantą pačiame Bostono centre, kurio įvertinimas Booking.com svetainėje siekia net 8,2 balo! 5 nakvynės dviviečiame kambaryje kainuoja tik 687 EUR arba 137,40 EUR/para dviems žmonėms. Paspaudus ant paveikslėlio apačioje atsidarys viešbučio informacija naujame Booking.com lange su kainomis, nuotraukomis ir aprašymu:
West_Broadway
Jei norite, galite pasirinkti ir bet kurį kitą viešbutį Bostone ar jo apylinkėse. Mes būtumėme labai dėkingi, jei viešbučius savo kelionės metu rezervuotumėte per apačioje pateiktą Booking.com nuorodą. Jums tai nekainuos papildomai nė cento, o mums tai bus šiokia tokia paspirtis toliau vystyti ir plėtoti mūsų projektą. Primename, kad Booking.com yra viena didžiausių viešbučių paieškos sistemų pasaulyje, kurioje galima rasti per 840,000 apgyvendinimo įstaigų bet kuriame Žemės rutulio kampelyje:


Booking.com

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.