Pigūs bilietai į aukso miestą Dubajų, JAE iš Vilniaus – nuo 137 EUR!

Jungtiniai Arabų Emyratai (JAE), tai kontrastų šalis, kurioje puikiai dera praeitis ir dabartis, susilieja modernus pasaulis ir dykumų amžinybė. Šios egzotiškos ir modernios valstybės miestai yra apgaubti tviskančia rytietiška prabanga ir šiuolaikišku modernumu, kuris puikiai dera su puoselėjama arabų kultūra ir papročiais. Smėlynuose iškilę neįtikėtinos architektūros miestai yra lyg stebuklas, viso pasaulio turistus traukiantis ne mažiau nei didingosios Gizos piramidės, Antikos rūmų grožis ar pusiaujo džiunglių egzotika. Turbūt nėra pasaulyje kitos taip greitai atsinaujinančios ir besikeičiančios šalies. Dubajus – labiausiai išsivystęs, prabangiausias, judriausias ir novatoriskiausias emyratas. Čia susitelkę prabangiausi viešbučiai, tačiau yra ir miesto tipo, pigesnių viesbučių. Dubajus – tai švarūs, erdvūs smėlio paplūdimiai ir šilta turkio spalvos jūra. Saulė čia šviečia 350 dienų per metus. Dubajuje galima ne tik maudytis ir kaitintis saulėje. Aktyvaus poilsio gerbėjai gali išbandyti įvairias vandens sporto rūšis – nardymą, povandeninį plaukiojimą. Daugelyje pakrančių viešbučių yra teniso ir sieninio kortai, sveikatingumo ir jūros terapijos centrai.
Auksu ir dangų raižančiais stikliniais pastatais tviskantis Dubajus iš pirmo žvilgsnio sudaro itin prabangaus – ir brangaus – miesto įspūdį. Tačiau iš tikrųjų, atostogos čia gali būti pritaikytos ir ne tokiai storai piniginei – miestui sparčiai plečiantis atsiranda vis daugiau viešbučių bei restoranų, siūlančių prieinamas kainas. Faktas vienas – kad ir kokį poilsį pasirinktumėte Dubajuje, Jūsų atostogos bus nuostabios – Aukso miestas nepalieka abejingų.
Tik Dubajuje galite pamatyti tokius vaizdus:

This slideshow requires JavaScript.


Su Ukrainos nacionaline aviakompanija „Tarptautinės Ukrainos oro linijos“ dabar bilietai į Dubajų kainuoja vos nuo 137 EUR už kelionę į abi puses! Skrydžiai vykdomi iš Vilniaus su tarpiniu trumpu sustojimu Kijeve. Deja, bet grįžti reikės į aplinkinių valstybių sostines iš kurių paprasta ir patogu autobusais arba pigių skrydžių kompanijų lėktuvais po to grįžti į didžiuosius Lietuvos miestus. Įmanomi kelionės variantai su kainomis:
Vilnius-Dubajus-Minskas – bilietų kainos prasideda nuo 152 EUR (spausti čia)
Vilnius-Dubajus-Berlynas – bilietų kainos prasideda nuo 147 EUR (spausti čia)
Vilnius-Dubajus-Varšuva – bilietų kainos prasideda nuo 183 EUR (spausti čia)
Vilnius-Dubajus-Praha – bilietų kainos prasideda nuo 137 EUR (spausti čia)

Kiekvienas galite pasirinkti Jums patogiausią variantą. Deja, bet bilietų kaina parskrendant į Vilnių dvigubėja, tad tikrai verta pasinaudoti pigia galimybe grįžti į vieną aukščiau išvardintų Europos miestų, iš kurių vėliau patogiais autobusais, traukiniais arba lėktuvais galima be didelio vargo grįžti į Lietuvą. Į visų bilietų kainą įskaičiuotas ir registruojamas iki 23 kg sveriantis registruojamas bagažas (deja, bet už valgius bei gėrimus skrydžių metu reikės mokėti).
Pigių bilietų į Dubajų laikotarpis: 2017 metų sausis-kovas (didelis datų pasirinkimas)
Skrydžių segmentai: Vilnius-Kijevas-Dubajus-Kijevas-Berlynas/Varšuva/Praha/Minskas
Oficialioje „Tarptautinių Ukrainos oro linijų“ svetainėje bilietai yra brangesni, nei perkant per pigių skrydžių paieškos sistemas. Pigiausius bilietus galite įsigyti Momondo svetainėje, bet rekomenduojame iškart spausti šią nuorodą. Atsidarys iškart suvesti skrydžiai Vilnius-Dubajus-Berlynas su nustatytomis datomis, kurias galite lengvai keisti ieškodami sau reikalingo varianto. Čia pateikiamas pigių bilietų rezervacijos pavyzdys svetainėje:

Jei netinka mūsų pavyzdyje pasiūlytos skrydžių datos, pabandykite susirasti Jums įdomius ir aktualius variantus patys. Sėkmės renkantis!!! O jei turite klausimų, kažkas nepavyksta – komentuokite, klauskite ar rašykite! Būtinai padėsim! Jei norėsite, galim sudėlioti visą kelionės planą bei nupirkti bilietus nuo nuvykimo iš Lietuvos į Dubajų su grįžimu atgal per kažkurį Europos miestų į Lietuvą! 🙂

Viešbučio rezervavimas kelionėje:
Jei apsisprendėte dėl kelionės ir įsigijote pigius bilietus, laikas pagalvoti ir apie viešbutį, kuriame apsistosite. Juk keliauti žinant, jog atvykus jau nereikės blaškytis po miestą ieškant kur pernakvoti, kur kas ramiau 🙂 Mes būtumėme labai dėkingi, jei viešbučius savo kelionės metu rezervuotumėte per apačioje pateiktą Booking.com nuorodą. Jums tai nekainuos papildomai nė cento, o mums tai bus šiokia tokia paspirtis toliau vystyti ir plėtoti mūsų projektą. Primename, kad Booking.com yra viena didžiausių viešbučių paieškos sistemų pasaulyje, kurioje galima rasti per 840,000 apgyvendinimo įstaigų bet kuriame Žemės rutulio kampelyje:


Booking.com

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.