Pigi trumpa išvyka: Kaunas-Burgasas-Varšuva vos už 23 EUR į abi puses! Išvykimas ilgąjį gegužės savaitgalį!

Manome, kad tai yra valandos klausimas, kol neliks šio super pigaus ir patrauklaus pasiūlymo ilgajam balandžio pabaigos-gegužės pradžios savaitgaliui. Sukombinavus tiesioginius „RyanAir“ skrydžius nuvykti pailsėti 4 dienoms į Juodosios jūros pakrantėje įsitaisiusį vieną didžiausių Bulgarijos kurortų – Burgasą, nutolusį nuo Lietuvos per 1400 km, galima super pigiai, nes 2 tiesioginių „RyanAir“ skrydžių bilietai tekainuoja 23 EUR už kelionę į abi puses! Skrydžiai – tiesioginiai, į kainą tėra įskaičiuotas rankinis bagažas. Į Burgasą iš Kauno nuvyktumėte tiesioginiu „RyanAir“ skrydžiu, o atgal grįžtumėte į Varšuvą, kur turėsite pasirinkimą – kadangi gegužės 1-oji yra nedarbo diena, tai galite arba iškart naktiniu autobusu grįžti į Kauną arba Vilnių, arba galima pasilikti pernakvoti Varšuvoje bei sekančią dieną paskirti pažinčiai su Lenkijos sostine prieš grįžtant atgal į Lietuvą.
Siūlome paskubėti ir ilgai negalvoti, nes bilietų tuoj tuoj nebeliks! Tėra viena kelionės data – balandžio 26-30 dienomis. Norintiems trumpam ištrūkti pasidžiaugti Bulgarijos saule, šis pasiūlymas bus pats tas!
Pigių skrydžių į Burgasą datos: 2018 metų balandžio pabaiga (tėra viena data už šią kainą)
Skrydžių segmentai: Kaunas-Burgasas-Varšuva (tiesioginiai skrydžiai)
Bilietus galima įsigyti oficialioje „RyanAir“ svetainėje adresu: http://www.ryanair.com/ arba tiesiog paspaudus ant sekančių nuorodų. Pigiausi skrydžiai į Burgasą iš Kauno dabar kainuoja vos 13 EUR už kelionę į priekį – spausti čia:
Kaip jau ir minėjome, atgal grįžtame tiesioginiu skrydžiu į Varšuvą – spausti čia:

Kelionės trukmę ir datas galima keisti (datas galite pasidėlioti „RyanAir“ svetainėje). Tiesa, kaina gali greitai kisti, nes čia gi – pigių skrydžių bendrovės, kurios skrydžių bilietų kainas keičia kelis kartus per dieną. Jei niekada nesate pirkę bilietų per „RyanAir“ sistemą ar reikia pagalbos susidėliojant skrydžius, visada galite kreiptis į mus, padėsime, nupirksime ir Jums visai nereikės niekuo rūpintis
Sėkmės renkantis!!! O jei turite klausimų, kažkas nepavyksta – komentuokite, klauskite ar rašykite! Būtinai padėsim!

Viešbučio rezervavimas kelionėje:
Jei apsisprendėte dėl kelionės ir įsigijote pigius bilietus, laikas pagalvoti ir apie viešbutį, kuriame apsistosite. Juk keliauti žinant, jog atvykus jau nereikės blaškytis po miestą ieškant kur pernakvoti, kur kas ramiau 🙂 Paspaudę ant paveiksliuko žemiau galite pasitikrinti Jūsų kelionės metu vykdomas naujas akcijas ir taikomus kitus spec. pasiūlymus laisviems viešbučių kambariams, kas padės Jums rasti geriausią ir pigiausią nakvynės vietą:

Mes būtumėme labai dėkingi, jei viešbučius savo kelionės metu rezervuotumėte per apačioje pateiktą Booking.com nuorodą. Jums tai nekainuos papildomai nė cento, o mums tai bus šiokia tokia paspirtis toliau vystyti ir plėtoti mūsų projektą. Primename, kad Booking.com yra viena didžiausių viešbučių paieškos sistemų pasaulyje, kurioje galima rasti per 840,000 apgyvendinimo įstaigų bet kuriame Žemės rutulio kampelyje:


Booking.com

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.