Pats atostogų pikas! Pigūs bilietai už tiesioginius skrydžius iš Vilniaus į Maltą – vos nuo 91 EUR į abi puses!

Atsirado super pigių bilietų „RyanAir“ skrydžiams iš Vilniaus į Maltą, svetimšalius pakerintį Viduržiemio jūros perlą, nutolusį nuo Lietuvos per 2200 km! Tiesioginiai skrydžiai į Maltą dabar tekainuoja vos nuo 90,73 EUR už kelionę į abi puses. Į bilietų kainą tėra įskaičiuotas rankinis bagažas.
Malta – tai septynių salų akmeninė tvirtovė, kuri nepalieka abejingo nei vieno čia apsilankiusio turisto. Nors Maltai priklauso net 7 salos, tačiau ne visos iš jų yra gyvenamos. Maltos ir Gozo salose gyvena žmonės, Komino saloje yra tik vienas viešbutis, o visos kitos salos yra labai mažos ir negyvenamos. Žymiausias Maltoje, o tiksliau, Gozo saloje, buvo gamtos stebuklas – „žydrasis langas“, kurio, deja, jau nebepamatysime niekada. Ši natūraliai susiformavusi uolienų arka, kurios aukštis siekė net 50 metrų, 2017 metų kovo mėnesį sugriuvo – plačiau čia. Šis gamtos stebuklas buvo viena iš priežasčių, kodėl Maltą reikėjo aplankyti greitai – buvo manoma (apie tai rašėme ankstesniuose pasiūlymuose apie Maltą), kad arka per kelis metus gali išnykti, kadangi ji trupa ir yra pavojingos būsenos, kas, beje, ir atsitiko. Taipogi Maltoje galite aptikti Žydrąją lagūną – tikrą rojaus kampelį. Siauroje įlankoje, šalia Komino salos įsitaisiusi Žydroji lagūna – tai vienas iš geriausių paplūdimių Maltoje. Turistų akis džiugina ryškiai žydras, nepaprastai skaidrus vanduo. Tai rami, sekli ir labai graži vieta tingiam pasimėgavimui kaitria Maltos saule.
Didysis Maltos pasididžiavimas – „Žydrasis langas“, kurio jau nepamatysime niekada
Malta1
Geriausias Maltos paplūdimys – „Žydroji lagūna“
Malta2


Bilietai:

Pigių bilietų į Maltą datos: 2024 metų rugppjūtis (tėra dvi datos už šią kainą)
Skrydžių segmentai: Vilnius-Malta-Vilnius (tiesioginiai skrydžiai)
Bilietus galima įsigyti oficialioje „RyanAir“ svetainėje adresu: http://www.ryanair.com/ arba paspaudus ant nuotraukos apačioje. Pigūs skrydžiai į Malta dabar kainuoja nuo 90,73 EUR už kelionę į abi puses. Datų pasirinkimas nurodytam akcijiniam laikotarpiui nėra didelis, tad susidomėjusieji turėtų suskubti. Pigių bilietų rezervacijos pavyzdys čia:
Kelionės trukmę ir datas galima keisti (datas galite pasidėlioti „RyanAir“ svetainėje). Tiesa, kaina gali greitai kisti, nes čia gi – pigių skrydžių bendrovės, kurios skrydžių bilietų kainas keičia kelis kartus per dieną. Jei niekada nesate pirkę bilietų per „RyanAir“ sistemą ar reikia pagalbos susidėliojant skrydžius, visada galite kreiptis į mus, padėsime, nupirksime ir Jums visai nereikės niekuo rūpintis
Sėkmės renkantis!!! O jei turite klausimų, kažkas nepavyksta – komentuokite, klauskite ar rašykite! Būtinai padėsim!

Viešbučio rezervavimas kelionėje:
Jei apsisprendėte dėl kelionės ir įsigijote pigius bilietus, laikas pagalvoti ir apie viešbutį, kuriame apsistosite. Juk keliauti žinant, jog atvykus jau nereikės blaškytis po miestą ieškant kur pernakvoti, kur kas ramiau 🙂 Paspaudę ant paveiksliuko žemiau galite pasitikrinti Jūsų kelionės metu vykdomas naujas akcijas ir taikomus kitus spec. pasiūlymus laisviems viešbučių kambariams, kas padės Jums rasti geriausią ir pigiausią nakvynės vietą:

Mes būtumėme labai dėkingi, jei viešbučius savo kelionės metu rezervuotumėte per apačioje pateiktą Booking.com nuorodą. Jums tai nekainuos papildomai nė cento, o mums tai bus šiokia tokia paspirtis toliau vystyti ir plėtoti mūsų projektą. Primename, kad Booking.com yra viena didžiausių viešbučių paieškos sistemų pasaulyje, kurioje galima rasti per 840,000 apgyvendinimo įstaigų bet kuriame Žemės rutulio kampelyje:


Booking.com

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.