Oho! Pigūs „RyanAir“ bilietai už tiesioginius skrydžius į Riminį, Italija, iš Kauno – tik 58 EUR į abi puses!

Super bilietų kaina šį rudenį iš Kauno nuvykti ant Adrijos jūros kranto įsikūrusį Riminį, per daugiau nei 1450 kilometrų nuo Lietuvos nutolusį vieną populiariausių Italijos kurortų. Pigūs bilietai dabar kainuoja vos 58,40 EUR už kelionę į abi puses! Skrydžiai – tiesioginiai, į kainą tėra įskaičiuotas rankinis bagažas. Skrydžiai vykdomi su „RyanAir“ pigių oro linijų bendrovės lėktuvais.
Ant Adrijos jūros kranto įsikūręs Riminis poilsiautojus traukia nuostabiai prižiūrėtais, tarsi iš senovinių kino filmų išnirusiais paplūdimiais ir Senovės Romos architektūrą išsaugojusiu senamiesčiu. Kaip ir dera Emilija-Romanija regionui, Riminio virtuvė – taip pat nuostabi. Šis kurortas dažniausiai privilioja romantikos mėgėjus ir šeimas su vaikais – platūs smėlio paplūdimiai ir lėtai gilėjanti jūra leis pajūryje pramogauti visiems. Jūs tik įsivaizduokite – auksiniai Riminio paplūdimiai tesiasi net 40 km! Čia kas vasarą suplūsta pramogų ir poilsio išsiilgę turistai, juk rinktis tikrai yra iš ko: delfinariumas, vandens parkas, atrakcionai… Jei jiems jautiesi jau per didelis, tave tikrai sužavės aktyvus naktinis gyvenimas ir kurorte esantys daugiau nei 100 naktinių klubų. Labai jaukus, senosios Italijos architektūros statiniais apstatytas Riminio senamiestis puikiai tiks jaukiems vakariniams pasivaikščiojimams.
Tačiau bene didžiausias Riminio privalumas – geografinė jo vieta. Vos už 25 kilometrų nuo Riminio ant kalvos įsikūręs nykštukinis San Marinas. Netoli – ir Piza, Florencija, Verona ar Venecija. Autobusu Nr. 72 iš miesto centro (autobusas išvyksta iš stotelės esančios netoli Rimini traukinių stoties) per nepilną valandą galima nuvykti į penktąją tarp mažiausių pasaulio valstybių – San Mariną. 5 EUR – tiek kainuoja autobuso bilietas į vieną pusę, o jei kartu įsigysite bilietą ir atgal, bendras bilietas į abi puses Jums kainuos vos 9 EUR. Bilietus galite įsigyti turizmo informaciniame centre arba autobuse.
Jeigu norite turėti įrodymą, kad viešėjote San Marine – apsilankykite vietiniame turizmo informacijos centre, čia už kelis eurus jums į pasą įklijuos „San Marino vizą“:

Tik San Marino turistų informacijos centre už 5 EUR mokestį galite gauti įokią unikalią vizą, kaip įrodymą, kad Jūs tikrai buvote apsilankę San Marine
Tik San Marino turistų informacijos centre už 5 EUR galite gauti tokį unikalų antspaudą į pasą, kaip įrodymą, kad Jūs tikrai buvote apsilankę San Marino respublikoje

Vakarais San Marinas pavirsta į tikrą pasaką: žygiuoja prašmatniai apsirėdę rūmų ir pilių sargai (San Marinas turi mažiausią kariuomenę Europoje), antikinių pastatų griuvėsiuose ir aikštėse vyksta viduramžių istorijas menantys spektakliai, o atėjus tamsai mėnulis jaukiai apšviečia paslaptingus Titano kalno pilių kuorus.
Susidomėjote? 🙂 Tai čiumpam pigius bilietus į Riminį, kol jų dar yra!!!


Bilietai:

Pigių skrydžių į Riminį datos: 2024 metų rugsėjis-spalis (tėra kelios datos už šią kainą)
Skrydžių segmentai: Kaunas-Riminis-Kaunas (tiesioginiai skrydžiai)
Bilietus galima įsigyti oficialioje „RyanAir“ svetainėje adresu: http://www.ryanair.com/ arba paspaudus ant nuotraukos apačioje. Pigiausi skrydžiai į Riminį dabar kainuoja nuo 58,40 EUR į abi puses. Datų pasirinkimas didelis nėra, tad susidomėjusieji turėtų suskubti. Pigių bilietų rezervacijos pavyzdys čia:
Kelionės trukmę ir datas galima keisti (datas galite pasidėlioti „RyanAir“ svetainėje). Tiesa, kaina gali greitai kisti, nes čia gi – pigių skrydžių bendrovės, kurios skrydžių bilietų kainas keičia kelis kartus per dieną. Jei niekada nesate pirkę bilietų per „RyanAir“ ar „Wizz Air“ sistemą, ar reikia pagalbos susidėliojant skrydžius, visada galite kreiptis į mus, padėsime, nupirksime ir Jums visai nereikės niekuo rūpintis 🙂 Sėkmės renkantis!!! O jei turite klausimų, kažkas nepavyksta – komentuokite, klauskite ar rašykite! Būtinai padėsim!

Viešbučio rezervavimas kelionėje:
Jei apsisprendėte dėl kelionės ir įsigijote pigius bilietus, laikas pagalvoti ir apie viešbutį, kuriame apsistosite. Juk keliauti žinant, jog atvykus jau nereikės blaškytis po miestą ieškant kur pernakvoti, kur kas ramiau 🙂 Paspaudę ant paveiksliuko žemiau galite pasitikrinti Jūsų kelionės metu vykdomas naujas akcijas ir taikomus kitus spec. pasiūlymus laisviems viešbučių kambariams, kas padės Jums rasti geriausią ir pigiausią nakvynės vietą:

Mes būtumėme labai dėkingi, jei viešbučius savo kelionės metu rezervuotumėte per apačioje pateiktą Booking.com nuorodą. Jums tai nekainuos papildomai nė cento, o mums tai bus šiokia tokia paspirtis toliau vystyti ir plėtoti mūsų projektą. Primename, kad Booking.com yra viena didžiausių viešbučių paieškos sistemų pasaulyje, kurioje galima rasti per 840,000 apgyvendinimo įstaigų bet kuriame Žemės rutulio kampelyje:


Booking.com

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.