Oho! Pigūs bilietai su „Turkish Airlines“ iš Vilniaus ir Rygos į Nairobį, Kenija – tik nuo 416 EUR į abi puses! Yra datų ir per Kalėdas!

Skubame pranešti apie smarkiai atpigusius bilietus iš Vilniaus ir Rygos į laukinę Keniją! Skrydžiai su „Turkish Airlines“, kuri neseniai penktą kartą iš eilės buvo išrinkta geriausia Europos aviakompanija, į Kenijos sostinę Nairobį dabar kainuoja vos nuo 416 EUR už kelionę į abi puses! Į bilietų kainą įskaičiuotas ir registruojamas bagažas iki 30 kg, ir nemokamas maitinimas lėktuvuose skrydžio metu. Taipogi lėktuvuose galėsite mėgautis filmais, muzika ir koncertais sėdynių atlošuose įtaisytuose LCD ekranuose!
Kenija, dažnai tituluojama Rytų Afrikos perlu, teisėtai didžiuojasi savo išsikirtiniu unikalios laukinės gamtos, pažangios šiuolaikinės civilizacijos ir kultūrų mišinio deriniu. Tai pritrenkiančio grožio šalis, pilna balto paplūdimių smėlio ir žėrinčių ryškiaspalvių koralinių rifų. O Didįjį Kenijos Kalną saugo egzotiniai aukštikalnių augalai, apjuosę debesų karūnuotą Kenijos pažibą. Atvykęs čia, negali nepasimėgauti laukinės augmenijos ir gyvūnijos gyvenimu, beprotišku ritmu pulsuojančiu savanose esančiuose Amboseli, Masai Mara, Tsamburu ir Tsavo parkuose. Net 10% Kenijos sudaro nacionaliniai parkai ir rezervatai. Pasinaudoję mūsų pasiūlymu, turėsite puikią progą išbandyti garsiuosius Kenijos safarius, kurių metu leisitės į neužmirštamą kelionę po Kenijos savanas, miškus, kalnus, ežerus ir vandenyno pakrantę. Tik Kenijoje turėsite progą laukinėje gamtoje pamatyti Didįjį Afrikos penketą (terminas kilo medžiotojų tarpe ir nusako penkis Afrikos gyvūnus, kuriuos, teigiama, yra sunkiausia sumedžioti pėsčiam medžiotojui). Šį garbingą būrį sudaro (Afrikos) dram­blys, liū­tas, (juodasis) ra­ga­no­sis, (afrikinis) bui­vo­las ir le­o­par­das). Egzotikos Kenijoje tikrai netruks!


Bilietai:

Pigių bilietų į Keniją laikotarpis: 2024 metų lapkritis-2025 metų kovas (didelis datų pasirinkimas, yra datų ir per Šv.Kalėdas! 🎅)
Skrydžių segmentai: Vilnius/Ryga-Stambulas-Nairobis-Stambulas-Vilnius/Ryga
Pigiausius bilietus galite įsigyti Skyscanner svetainėje, bet rekomenduojame iškart spausti šią nuorodą arba ant nuotraukos žemiau. Atsidarys iškart suvesti skrydžiai su nustatytomis datomis, kurias galite lengvai keisti ieškodami sau reikalingo varianto. Čia pateikiamas pigių bilietų rezervacijos pavyzdys svetainėje:

Labai panašiai kainuoja skrydžiai ir iš Rygos – spausti čia:
Kitos galimos kelionės datos (spausti ant nuorodų apačioje):
Lapkričio 11-25 d.
Gruodžio 10-26 d. (per Šv.Kalėdas!!!)
Sausio 3-16 d.
Vasario 6-20 d.
Kovo 3-17 d.
Ir daugelis kitų variantų! Jei netinka mūsų pavyzdyje pasiūlytos datos, pabandykite susirasti Jums įdomius ir aktualius bilietus patys arba kreiptis į mus. Sėkmės renkantis!!! O jei turite klausimų, kažkas nepavyksta – komentuokite, klauskite ar rašykite! Būtinai padėsim! Jei norėsite, galim sudėlioti visą kelionės planą bei nupirkti bilietus nuo nuvykimo iš Lietuvos per Stambulą į Keniją su grįžimu atgal! 🙂

Viešbučio rezervavimas kelionėje:
Jei apsisprendėte dėl kelionės ir įsigijote pigius bilietus, laikas pagalvoti ir apie viešbutį, kuriame apsistosite. Juk keliauti žinant, jog atvykus jau nereikės blaškytis po miestą ieškant kur pernakvoti, kur kas ramiau 🙂 Paspaudę ant paveiksliuko žemiau galite pasitikrinti Jūsų kelionės metu vykdomas naujas akcijas ir taikomus kitus spec. pasiūlymus laisviems viešbučių kambariams, kas padės Jums rasti geriausią ir pigiausią nakvynės vietą:

Mes būtumėme labai dėkingi, jei viešbučius savo kelionės metu rezervuotumėte per apačioje pateiktą Booking.com nuorodą. Jums tai nekainuos papildomai nė cento, o mums tai bus šiokia tokia paspirtis toliau vystyti ir plėtoti mūsų projektą. Primename, kad Booking.com yra viena didžiausių viešbučių paieškos sistemų pasaulyje, kurioje galima rasti per 840,000 apgyvendinimo įstaigų bet kuriame Žemės rutulio kampelyje:


Booking.com

11 thoughts on “Oho! Pigūs bilietai su „Turkish Airlines“ iš Vilniaus ir Rygos į Nairobį, Kenija – tik nuo 416 EUR į abi puses! Yra datų ir per Kalėdas!

 • 2024-05-25 at 14:17
  Permalink

  Sveiki

  Spaliui pradžia – Kaledoms 612
  nes akcija nuo lapkričio

  sausio galas – balandis 459

  turiu jau. Toliau vietiniai

  Ačiū

  Reply
 • 2023-05-18 at 08:35
  Permalink

  Pirkau per turkus, 428.30 vasario 05.02- 08.04

  Dėkui

  Spali gruodi iki Mombasa pigiausiai France bet iki Mombasa 840

  Reply
  • 2024-01-02 at 11:12
   Permalink

   tik dabar pradeda atšaukti skrydžio segmentus. kitų bilietai apie 600-900
   Turkai nepatikimi į Afriką, Į Tailandą daug skrydžių. Galima rizikuoti

   Reply
   • 2024-01-02 at 12:27
    Permalink

    Ta prasme? Jei ir atšauktas kuris nors skrydis, tai visada pasiūloma alternatyva – skrydis kitą dieną ar pan.

    Reply
    • 2024-01-10 at 10:15
     Permalink

     Leido pasikeisti nemokamai, jei vėl neatšauks

     Reply
  • 2024-04-22 at 16:15
   Permalink

   Sveiki
   Jei bus kas gero apie Kenija duokite zinoti

   ACIU

   Reply
 • 2022-05-20 at 09:21
  Permalink

  Sveiki, at galėtumėme sudėlioti kelionę su safariais ir kiek tai kainuotų už jūsų darbą?

  Reply
  • 2022-05-20 at 09:29
   Permalink

   Laba, nors mes jau aplankę virš 50 šalių, bet Afrikoje, deja, nebuvom nei karto. Todėl neapsiimtumėm dėlioti kelionės, kur patys nebuvom ir gyvai nematėm 🙂 Galim konsultuoti ir sudėlioti keliones visomis kitomis kryptimis, pradedant Australija su Naujaja Zelandija ir baigiant Peru ar Brazilija, bet Afrika, deja, kol kas į šį sąrašą nepatenka 🙂

   Reply
 • 2019-01-27 at 15:09
  Permalink

  Labas, ar dar yra variantas Kalėdoms ar šiaip pigus? Porai savaičių, nelabai randu.

  Reply

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.