Oho! Pigūs bilietai su „Turkish Airlines“ iš Vilniaus ir Rygos į Nairobį, Kenija – tik nuo 309 EUR į abi puses!

Skubame pranešti apie smarkiai atpigusius bilietus iš Vilniaus ir Rygos į laukinę Keniją! Skrydžiai su „Turkish Airlines“, kuri neseniai penktą kartą iš eilės buvo išrinkta geriausia Europos aviakompanija, į Kenijos sostinę Nairobį dabar kainuoja vos nuo 309 EUR už kelionę į abi puses! Į bilietų kainą įskaičiuotas ir registruojamas bagažas iki 30 kg, ir nemokamas maitinimas lėktuvuose skrydžio metu. Taipogi lėktuvuose galėsite mėgautis filmais, muzika ir koncertais sėdynių atlošuose įtaisytuose LCD ekranuose!
Kenija, dažnai tituluojama Rytų Afrikos perlu, teisėtai didžiuojasi savo išsikirtiniu unikalios laukinės gamtos, pažangios šiuolaikinės civilizacijos ir kultūrų mišinio deriniu. Tai pritrenkiančio grožio šalis, pilna balto paplūdimių smėlio ir žėrinčių ryškiaspalvių koralinių rifų. O Didįjį Kenijos Kalną saugo egzotiniai aukštikalnių augalai, apjuosę debesų karūnuotą Kenijos pažibą. Atvykęs čia, negali nepasimėgauti laukinės augmenijos ir gyvūnijos gyvenimu, beprotišku ritmu pulsuojančiu savanose esančiuose Amboseli, Masai Mara, Tsamburu ir Tsavo parkuose. Net 10% Kenijos sudaro nacionaliniai parkai ir rezervatai. Pasinaudoję mūsų pasiūlymu, turėsite puikią progą išbandyti garsiuosius Kenijos safarius, kurių metu leisitės į neužmirštamą kelionę po Kenijos savanas, miškus, kalnus, ežerus ir vandenyno pakrantę. Tik Kenijoje turėsite progą laukinėje gamtoje pamatyti Didįjį Afrikos penketą (terminas kilo medžiotojų tarpe ir nusako penkis Afrikos gyvūnus, kuriuos, teigiama, yra sunkiausia sumedžioti pėsčiam medžiotojui). Šį garbingą būrį sudaro (Afrikos) dram­blys, liū­tas, (juodasis) ra­ga­no­sis, (afrikinis) bui­vo­las ir le­o­par­das). Egzotikos Kenijoje tikrai netruks!
Pigių bilietų į Keniją laikotarpis: 2022 metų rugsėjis-2023 metų balandis (didelis datų pasirinkimas, galimas išvykimas net per ateinančias Šv.Velykas!)
Skrydžių segmentai: Vilnius/Ryga-Stambulas-Nairobis-Stambulas-Vilnius/RygaPigiausius bilietus galite įsigyti Skyscanner svetainėje, bet rekomenduojame iškart spausti šią nuorodą. Atsidarys iškart suvesti skrydžiai su nustatytomis datomis, kurias galite lengvai keisti ieškodami sau reikalingo varianto. Čia pateikiamas pigių bilietų rezervacijos pavyzdys svetainėje:

Kiek brangiau kainuoja skrydžiai iš Rygos – spausti čia:
Kitos galimos kelionės datos (spausti ant nuorodų apačioje):
Rugsėjo 17-30 d.
Lapkričio 4-21 d.
Lapkričio 30-Gruodžio 16 d.
Sausio 6-23 d.
Vasario 8-23 d.
Kovo 3-20 d.
Kovo 31-Balandžio 18 d. (per Šv.Velykas!)
Jei netinka mūsų pavyzdyje pasiūlyti variantai, pabandykite susirasti Jums įdomius ir aktualius bilietus patys. Sėkmės renkantis!!! O jei turite klausimų, kažkas nepavyksta – komentuokite, klauskite ar rašykite! Būtinai padėsim! Jei norėsite, galim sudėlioti visą kelionės planą bei nupirkti bilietus nuo nuvykimo iš Lietuvos per Stambulą į Keniją su grįžimu atgal! 🙂

Viešbučio rezervavimas kelionėje:
Jei apsisprendėte dėl kelionės ir įsigijote pigius bilietus, laikas pagalvoti ir apie viešbutį, kuriame apsistosite. Juk keliauti žinant, jog atvykus jau nereikės blaškytis po miestą ieškant kur pernakvoti, kur kas ramiau 🙂 Paspaudę ant paveiksliuko žemiau galite pasitikrinti Jūsų kelionės metu vykdomas naujas akcijas ir taikomus kitus spec. pasiūlymus laisviems viešbučių kambariams, kas padės Jums rasti geriausią ir pigiausią nakvynės vietą:

Mes būtumėme labai dėkingi, jei viešbučius savo kelionės metu rezervuotumėte per apačioje pateiktą Booking.com nuorodą. Jums tai nekainuos papildomai nė cento, o mums tai bus šiokia tokia paspirtis toliau vystyti ir plėtoti mūsų projektą. Primename, kad Booking.com yra viena didžiausių viešbučių paieškos sistemų pasaulyje, kurioje galima rasti per 840,000 apgyvendinimo įstaigų bet kuriame Žemės rutulio kampelyje:


Booking.com

4 thoughts on “Oho! Pigūs bilietai su „Turkish Airlines“ iš Vilniaus ir Rygos į Nairobį, Kenija – tik nuo 309 EUR į abi puses!

 • 2022-05-20 at 09:21
  Permalink

  Sveiki, at galėtumėme sudėlioti kelionę su safariais ir kiek tai kainuotų už jūsų darbą?

  Reply
  • 2022-05-20 at 09:29
   Permalink

   Laba, nors mes jau aplankę virš 50 šalių, bet Afrikoje, deja, nebuvom nei karto. Todėl neapsiimtumėm dėlioti kelionės, kur patys nebuvom ir gyvai nematėm 🙂 Galim konsultuoti ir sudėlioti keliones visomis kitomis kryptimis, pradedant Australija su Naujaja Zelandija ir baigiant Peru ar Brazilija, bet Afrika, deja, kol kas į šį sąrašą nepatenka 🙂

   Reply
 • 2019-01-27 at 15:09
  Permalink

  Labas, ar dar yra variantas Kalėdoms ar šiaip pigus? Porai savaičių, nelabai randu.

  Reply

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.