Nerealu! Pigūs bilietai iš Kauno į Lisaboną, Portugalija – vos nuo 52,50 EUR į abi puses!

Puikus pigių bilietų pasiūlymas kelionei iš Kauno į didžiausią Portugalijos miestą ir uostą – Lisaboną, nutolusią nuo Lietuvos per 3100 km! Sukombinavus 4 „RyanAir“ skrydžius nuvykti iš Kauno (su grįžimu į Vilnių) į Portugalijos sostinę galima vos už kiek daugiau nei 52,50 EUR sumą! Persėdimo laikai tarpiniuose oro uostuose nėra labai trumpi, į kainą tėra įskaičiuotas rankinis bagažas. Dėmesio – esant norui, iš Lisabonos vėliau galima susidėlioti kelionę ir į Madeiros ar Azorų salas!
Lisabona – viena populiariausių turizmo krypčių Europoje, kerinti keliautojus baltais kalkakmenio pastatais, žaliomis alėjomis, kalvomis, jūra, draugiškais žmonėmis, puikiu maistu, Pietų Europai būdingu neskubriu gyvenimo būdu. O svarbiausia – gera aura, kurią jauti atvykęs į šį miestą. Lisabona – labiausiai į vakarus nutolusi Europos sostinė, įkurta ant septynių kalvų, todėl šiuo statusu dalijasi su dar keliais pasaulio miestais. Tai didžiausias ir svarbiausias Portugalijos miestas, vienintelė Europos sostinė prie Atlanto vandenyno. Nuo ankstyvųjų amžių Portugalija, būdama jūrinė valstybė, išaugino daug žymių keliautojų ir atradėjų. Būtent Lisabonoje pradėjo savo garsias keliones žymiausias jų – Vasco da Gama, atradęs kelią iš Europos į Indiją.
Portugalai visada garbino jūrą, o ši visuomet buvo svarbi šalies istorijoje. Lisabona buvo tarsi Europos vartai į tada dar nepažintą pasaulį. Miestas – vienas seniausių pasaulyje ir pats seniausias Vakarų Europoje, keliais šimtais metų lenkiantis Romą, Paryžių ar Londoną. Kadangi Antrojo pasaulinio karo metais Portugalija laikėsi neutraliai, Lisabona tapo vartais į pasaulį karo pabėgėliams. Skelbiama, kad daugiau nei 100 tūkst. žmonių bėgo į JAV ir kitas valstybes.
Pigių bilietų į Lisaboną datos: 2019 metų lapkritis (tėra kelios datos už šią kainą)
Skrydžių segmentai: Kaunas-Londonas-Lisabona-Londonas-VilniusSkrydžiai būtų vykdomi „RyanAir“ pigių skrydžių bendrovės lėktuvais. Persėdimai tarpiniuose oro uoste nėra labai ilgi. Bilietus į kiekvieną skrydį galite įsigyti oficialioje pigių skrydžių bendrovių svetainėje: http://www.ryanair.com/. Bendra 4 skrydžių suma į Lisaboną iš Kauno siekia kiek mažiau nei 52,50 EUR! Rezervacijos pavyzdys pateiktas čia:

Kelionės trukmę ir datas galima keisti (datas galite pasidėlioti „RyanAir“ ir „Wizz Air“ svetainėse). Tiesa, kaina gali greitai kisti, nes čia gi – pigių skrydžių bendrovės, kurios skrydžių bilietų kainas keičia kelis kartus per dieną. Jei niekada nesate pirkę bilietų per RyanAir arba Wizzair sistemą ar reikia pagalbos susidėliojant skrydžius, visada galite kreiptis į mus, padėsime, nupirksime ir Jums visai nereikės niekuo rūpintis 🙂
Sėkmės renkantis!!! O jei turite klausimų, kažkas nepavyksta – komentuokite, klauskite ar rašykite! Būtinai padėsim!

Viešbučio rezervavimas kelionėje:
Jei apsisprendėte dėl kelionės ir įsigijote pigius bilietus, laikas pagalvoti ir apie viešbutį, kuriame apsistosite. Juk keliauti žinant, jog atvykus jau nereikės blaškytis po miestą ieškant kur pernakvoti, kur kas ramiau 🙂 Kaip pavyzdį pateikiame pačiame Lisabonos centre esančio „Lisbon RiverView Hostel“ viešbučio nuomos variantą, kuriame 5 nakvynės atsieitų vos 214,00 EUR arba 42,80 EUR/para dviems žmonėms. Spalvinguose „Lisbon RiverView Hostel“ numeriuose rasite nemokamus patalynės užvalkalus ir rankšluosčius. Svečiai gali gaminti virtuvėje su mikrobangų krosnele ir šaldytuvu bei atsipalaiduoti žiūrėdami televizorių poilsio salone. Booking.com svetainėje lankytojai viešbutį vertina net 8,7 balo! Paspaudus ant paveikslėlio apačioje atsidarys viešbučio informacija naujame Booking.com lange su kainomis, nuotraukomis ir lietuvišku aprašymu:
Lisbon_RiverView
Jei norite, galite pasirinkti ir bet kurį kitą viešbutį Lisabonoje. Mes būtumėme labai dėkingi, jei viešbučius savo kelionės metu rezervuotumėte per apačioje pateiktą Booking.com nuorodą. Jums tai nekainuos papildomai nė cento, o mums tai bus šiokia tokia paspirtis toliau vystyti ir plėtoti mūsų projektą. Primename, kad Booking.com yra viena didžiausių viešbučių paieškos sistemų pasaulyje, kurioje galima rasti per 840,000 apgyvendinimo įstaigų bet kuriame Žemės rutulio kampelyje:


Booking.com

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.