Nerealu! Pigūs bilietai gegužės mėn į Graikijos Havajais vadinamą Korfu salą – tik nuo 5 EUR į vieną pusę!

Neįtikėtina kaina tiesioginiam skrydžiui iš Varšuvos į Korfu! Gegužės 8-ąją šis skrydis tekainuoja 22 PLN (Lenkijos zlotus) arba vos 5 EUR! Tokia nerealia kaina tėra vienas skrydis, į vieną pusę. Nuostabi kaina, kuri, spėjame, dings per nepilnai valandą laiko! Varšuva iš Kauno arba Vilniaus gali būti pigiai ir patogiai pasiekiama pigiais tarptautinių autobusų maršrutų reisais, kurių bilietų kaina akcijų metu tekainuoja vos nuo 3-5 EUR!
Pigių bilietų į Korfu laikotarpis: 2017 metų gegužė (tėra viena data už šią kainą – pavyzdyje)
Skrydžių segmentai: Varšuva-Korfu (tiesioginis skrydis)
Bilietus galima įsigyti oficialioje „RyanAir“ svetainėje adresu: http://www.ryanair.com/ arba paspaudę ant šios Momondo nuorodos. Gegužės 8-ąją skrydis iš Varšuvos į Korfu dabar kainuoja 22 PLN (Lenkijos zlotai) arba 5 EUR į vieną pusę. Pigių bilietų rezervacijos pavyzdys čia:

Žinoma, tokia kaina yra skrydžiui tik į vieną pusę. Atgaliniai bilietai kainuoja brangiau, bet, įmanoma susikombinuoti kelionę į abi puses vos už 43 EUR, kas yra tiesiog nuostabi kaina gegužės mėnesiui. Kaip pvz:

Galimi įvairūs kelionės variantai. Į Lietuvą grįžti taipogi įmanoma, tokių bilietų bendra kaina nesiekia 60 EUR!

Viešbučio rezervavimas kelionėje:
Jei apsisprendėte dėl kelionės ir įsigijote pigius bilietus, laikas pagalvoti ir apie viešbutį, kuriame apsistosite. Juk keliauti žinant, jog atvykus jau nereikės blaškytis po miestą ieškant kur pernakvoti, kur kas ramiau 🙂 Paspaudę ant paveiksliuko žemiau galite pasitikrinti Jūsų kelionės metu vykdomas naujas akcijas ir taikomus kitus spec. pasiūlymus laisviems viešbučių kambariams, kas padės Jums rasti geriausią ir pigiausią nakvynės vietą:

Mes būtumėme labai dėkingi, jei viešbučius savo kelionės metu rezervuotumėte per apačioje pateiktą Booking.com nuorodą. Jums tai nekainuos papildomai nė cento, o mums tai bus šiokia tokia paspirtis toliau vystyti ir plėtoti mūsų projektą. Primename, kad Booking.com yra viena didžiausių viešbučių paieškos sistemų pasaulyje, kurioje galima rasti per 840,000 apgyvendinimo įstaigų bet kuriame Žemės rutulio kampelyje:


Booking.com

One thought on “Nerealu! Pigūs bilietai gegužės mėn į Graikijos Havajais vadinamą Korfu salą – tik nuo 5 EUR į vieną pusę!

  • 2017-03-22 at 13:05
    Permalink

    Nuostabu, 34 val kelione atgal.

    Reply

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.