Neįtikėtina! Rytoj išvykimas! 14 dienų kelionė iš Varšuvos į Maljorką – vos už 22 EUR su įskaičiuotu bagažu!

Atsirado neįtikėtinai pigių tiesioginių skrydžių iš Varšuvos į saulėtąją Maljorką, per 2300 kilometrų nuo Lietuvos nutolusią didžiausią Balearų salyno salą, kurie kainuoja juokingus 22 EUR už kelionę į abi puses! Tokią nerealią galimybę nuvykti į Maljorką mums suteikia „Rainbow Tours“ kompanija. Skrydžiai – tiesioginiai, be jokių tarpinių sustojimų, o į kainą įskaičiuotas ir 20 kg registruojamas bagažas! Nuostabu, tiesa? Pasiūlymas gali bet kada dingti iš pasiūlos, todėl susidomėjusiems rekomenduojame bilietus pirkti čia ir dabar.
Maljorkos salos pietrytinėje dalyje driekiasi Serra de Tramuntana kalnų grandinė, kurios aukščiausia viršukalnė, Puig Major, iškilusi 1445 m.). Centrinę salos dalį užima lyguma, kuri pietryčiuose pereina į neaukštą Sierra de Levant kalnų masyvą.
Maljorka traukia turistus savo švelniu klimatu, gamtos įvairove ir turtingumu, nuostabiais smėlio paplūdimiais bei nepaprastai skaidria jūra. Saloje gausu paplūdimių, kiekvienam skoniui, nuo plačių kilometrus besitęsiančių smėlėtų, iki atokių, tarp uolų įsispraudusių paplūdimių. Važiuojant vingiuotais kalnų keliukais ir nutolus nuo kurorto bruzdesio galima rasti labai jaukių užeigėlių, restoranėlių, pasimėgauti gamtos ramybe. Vietos virtuvė, kurios pagrindą sudaro švieži jūros produktai ir vaisiai, stulbina savo įvairove ir prašmatnumu. Tradicinis Maljorkos skanėstas, kurio tiesiog privalu paskanauti – ensaimadas, arba bandelė, pabarstyta cukraus pudra. Maljorka – ideali vieta atsipalaiduoti!
Pigių bilietų į Maljorką datos: 2017 metų rugpjūčio pabaiga-rugsėjis (tėra viena data – pavyzdyje)
Skrydžių segmentai: Varšuva-Maljorka-Varšuva (tiesioginiai skrydžiai)Kaip jau minėjome, išvykimas iš Varšuvos numatytas rytoj. Bilietus į šį čarterinį reisą galite įsigyti oficialioje „Rainbow Tours“ svetainėje – spausti čia. Tėra likus vos viena data išvykimui į Gran Kanariją už 22,67 EUR – rugpjūčio 27-rugsėjo 10 dienomis. Atkreipiame dėmesį, kad išskristi Jums reikės iš Varšuvos, o atgal grįšite iš Katovicus, iš kurių už 5-6 eurus galite autobusu grįžti atgal į Varšuvą. Bilietų rezervacijos pavyzdys svetainėje:

Kaip rugpjūčio mėnesiui – tai yra tiesiog SUUUUPER kaina į Maljorką! Nuodėmė tokia proga nepasinaudoti

Viešbučio rezervavimas kelionėje:
Jei apsisprendėte dėl kelionės ir įsigijote pigius bilietus, laikas pagalvoti ir apie viešbutį, kuriame apsistosite. Juk keliauti žinant, jog atvykus jau nereikės blaškytis po miestą ieškant kur pernakvoti, kur kas ramiau 🙂 Paspaudę ant paveiksliuko žemiau galite pasitikrinti Jūsų kelionės metu vykdomas naujas akcijas ir taikomus kitus spec. pasiūlymus laisviems viešbučių kambariams, kas padės Jums rasti geriausią ir pigiausią nakvynės vietą:

Mes būtumėme labai dėkingi, jei viešbučius savo kelionės metu rezervuotumėte per apačioje pateiktą Booking.com nuorodą. Jums tai nekainuos papildomai nė cento, o mums tai bus šiokia tokia paspirtis toliau vystyti ir plėtoti mūsų projektą. Primename, kad Booking.com yra viena didžiausių viešbučių paieškos sistemų pasaulyje, kurioje galima rasti per 840,000 apgyvendinimo įstaigų bet kuriame Žemės rutulio kampelyje:


Booking.com

One thought on “Neįtikėtina! Rytoj išvykimas! 14 dienų kelionė iš Varšuvos į Maljorką – vos už 22 EUR su įskaičiuotu bagažu!

  • 2017-08-26 at 10:16
    Permalink

    Skrydis atgal i Katowice, jeigu i Varsuva tai kaina 36 Eur, irgi super

    Reply

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.