Neblogai! „Wizz Air“ pigūs bilietai į Kutaisį, Gruziją, iš Vilniaus – tik 76 EUR į abi puses!

Skubame pranešti apie atsiradusius labai pigius bilietus iš Vilniaus į Kutaisį, per 1900 km nuo Lietuvos nutolusį antrąjį pagal dydį Gruzijos miestą, įsitaisiusį pusiaukelėje tarp šalies sostinės Tbilisio ir Juodosios jūros kurortų. Pigiausi bilietai dabar kainuoja vos nuo 75,98 EUR už kelionę į abi puses! Skrydžiai – tiesioginiai iš Vilniaus, į kainą tėra įskaičiuotas rankinis bagažas. Kelionė būtų vykdoma „Wizz Air“ pigių oro linijų bendrovių lėktuvais.
Gru­zi­ja – ša­lis, ku­rio­je aps­tu vis­ko: sie­ros pri­so­tin­tų, iš že­mės trykš­tan­čių mi­ne­ra­li­nių van­de­nų, al­pi­nis­tų ir sli­di­nin­kų pa­mėg­tų snie­guo­tų kal­nų, iki šių die­nų vie­nuo­lių pri­žiū­ri­mų šimt­me­čių is­to­ri­ją me­nan­čių gru­zi­nų sta­čia­ti­kių baž­ny­čių, pa­gal spe­ci­fi­nes se­no­vės tra­di­ci­jas ga­mi­na­mo vy­no, nie­kur ne­ma­ty­tos ar­chi­tek­tū­ros sta­ti­nių, at­ra­di­mais ža­vin­čių ir gam­ta ke­rin­čių par­kų, so­taus ir lie­tu­vio go­mu­riui ma­lo­naus mais­to ir ne­pap­ras­tai sve­tin­gų vie­tos žmo­nių. Kutaisis stulbina savo nepaprasta, ne vieną tūkstantmetį menančia istorija, savo įspūdinga architektūra ir įtraukiančia gamta – miestas privers jį akimirksniu pamilti. Verta atskirai paminėti, kad Kutaisis – vienas seniausių pasaulio miestų, įkurtas prieš 3500 metų. Pasak gidų, vaikščiodami Kutaisio gatvėmis dažnai pagalvosite, kad jis panašus į Kauną. Iki XIX a. miestas buvo intelektualų ir gruziniškumo bastionas. Jame rekomenduojama aplankyti garsų Gelačio vienuolyną. Šiame vienuolyne yra palaidota daug žymių Gruzijos valdovų. 1994 m. Gelačio vienuolynas įtrauktas į Pasaulio paveldo sąrašą.


Bilietai:

Pigių bilietų į Kutaisį laikotarpis: 2024 metų spalio pabaiga-lapkritis (tėra viena data už šią kainą)
Skrydžių segmentai: Vilnius-Kutaisis-Vilnius (tiesioginiai skrydžiai)
Bilietus galima įsigyti oficialioje „Wizz Air“ svetainėje adresu: http://www.wizzair.com/. Pigūs skrydžiai į Kutaisį dabar kainuoja nuo 75,98 EUR už kelionę į abi puses. Tiesa, tokia kaina gali mėgautis tik priveligijuoti WDC nariai. Neturintys WDC narystės keliautojai už bilietus į vieną pusę turės mokėti 10 EUR brangiau. Pigių bilietų rezervacijos pavyzdys „Wizz Air“ svetainėje čia:
Kelionės trukmę ir datas galima keisti (datas galite pasidėlioti „Wizz Air“ svetainėje). Tiesa, kaina gali greitai kisti, nes čia gi – pigių skrydžių bendrovės, kurios skrydžių bilietų kainas keičia kelis kartus per dieną. Jei niekada nesate pirkę bilietų per RyanAir arba Wizzair sistemą ar reikia pagalbos susidėliojant skrydžius, visada galite kreiptis į mus, padėsime, nupirksime ir Jums visai nereikės niekuo rūpintis 🙂
Sėkmės renkantis!!! O jei turite klausimų, kažkas nepavyksta – komentuokite, klauskite ar rašykite! Būtinai padėsim!

Viešbučio rezervavimas kelionėje:
Jei apsisprendėte dėl kelionės ir įsigijote pigius bilietus, laikas pagalvoti ir apie viešbutį, kuriame apsistosite. Juk keliauti žinant, jog atvykus jau nereikės blaškytis po miestą ieškant kur pernakvoti, kur kas ramiau 🙂 Paspaudę ant paveiksliuko žemiau galite pasitikrinti Jūsų kelionės metu vykdomas naujas akcijas ir taikomus kitus spec. pasiūlymus laisviems viešbučių kambariams, kas padės Jums rasti geriausią ir pigiausią nakvynės vietą:

Mes būtumėme labai dėkingi, jei viešbučius savo kelionės metu rezervuotumėte per apačioje pateiktą Booking.com nuorodą. Jums tai nekainuos papildomai nė cento, o mums tai bus šiokia tokia paspirtis toliau vystyti ir plėtoti mūsų projektą. Primename, kad Booking.com yra viena didžiausių viešbučių paieškos sistemų pasaulyje, kurioje galima rasti per 840,000 apgyvendinimo įstaigų bet kuriame Žemės rutulio kampelyje:


Booking.com

2 thoughts on “Neblogai! „Wizz Air“ pigūs bilietai į Kutaisį, Gruziją, iš Vilniaus – tik 76 EUR į abi puses!

  • 2024-07-07 at 23:13
    Permalink

    Kada Wiizair ruosiasi pratesti skrydzius i Norvegija,butent i Bergena ,Stavangeri ?

    Reply

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.