Neblogai! „Wizz Air“ pigūs bilietai į Kutaisį, Gruziją, iš Vilniaus – tik 45 EUR į abi puses!

Skubame pranešti apie atsiradusius labai pigius bilietus iš Vilniaus į Kutaisį, per 1900 km nuo Lietuvos nutolusį antrąjį pagal dydį Gruzijos miestą, įsitaisiusį pusiaukelėje tarp šalies sostinės Tbilisio ir Juodosios jūros kurortų. Pigiausi bilietai dabar kainuoja vos nuo 44,98 EUR už kelionę į abi puses! Skrydžiai – tiesioginiai iš Vilniaus, į kainą tėra įskaičiuotas rankinis bagažas. Kelionė būtų vykdoma „Wizz Air“ pigių oro linijų bendrovių lėktuvais.
Gru­zi­ja – ša­lis, ku­rio­je aps­tu vis­ko: sie­ros pri­so­tin­tų, iš že­mės trykš­tan­čių mi­ne­ra­li­nių van­de­nų, al­pi­nis­tų ir sli­di­nin­kų pa­mėg­tų snie­guo­tų kal­nų, iki šių die­nų vie­nuo­lių pri­žiū­ri­mų šimt­me­čių is­to­ri­ją me­nan­čių gru­zi­nų sta­čia­ti­kių baž­ny­čių, pa­gal spe­ci­fi­nes se­no­vės tra­di­ci­jas ga­mi­na­mo vy­no, nie­kur ne­ma­ty­tos ar­chi­tek­tū­ros sta­ti­nių, at­ra­di­mais ža­vin­čių ir gam­ta ke­rin­čių par­kų, so­taus ir lie­tu­vio go­mu­riui ma­lo­naus mais­to ir ne­pap­ras­tai sve­tin­gų vie­tos žmo­nių. Kutaisis stulbina savo nepaprasta, ne vieną tūkstantmetį menančia istorija, savo įspūdinga architektūra ir įtraukiančia gamta – miestas privers jį akimirksniu pamilti. Verta atskirai paminėti, kad Kutaisis – vienas seniausių pasaulio miestų, įkurtas prieš 3500 metų. Pasak gidų, vaikščiodami Kutaisio gatvėmis dažnai pagalvosite, kad jis panašus į Kauną. Iki XIX a. miestas buvo intelektualų ir gruziniškumo bastionas. Jame rekomenduojama aplankyti garsų Gelačio vienuolyną. Šiame vienuolyne yra palaidota daug žymių Gruzijos valdovų. 1994 m. Gelačio vienuolynas įtrauktas į Pasaulio paveldo sąrašą.Pigių bilietų į Kutaisį laikotarpis: 2022 metų kovo pabaiga-balandis (datų pasirinkimas nėra didelis)
Skrydžių segmentai: Vilnius-Kutaisis-Vilnius (tiesioginiai skrydžiai)
Bilietus galima įsigyti oficialioje „Wizz Air“ svetainėje adresu: http://www.wizzair.com/. Pigūs skrydžiai į Kutaisį dabar kainuoja nuo 44,98 EUR už kelionę į abi puses. Tiesa, tokia kaina gali mėgautis tik priveligijuoti WDC nariai. Neturintys WDC narystės keliautojai už bilietus į vieną pusę turės mokėti 10 EUR brangiau. Pigių bilietų rezervacijos pavyzdys „Wizz Air“ svetainėje čia:

Kelionės trukmę ir datas galima keisti (datas galite pasidėlioti „Wizz Air“ svetainėje). Tiesa, kaina gali greitai kisti, nes čia gi – pigių skrydžių bendrovės, kurios skrydžių bilietų kainas keičia kelis kartus per dieną. Jei niekada nesate pirkę bilietų per RyanAir arba Wizzair sistemą ar reikia pagalbos susidėliojant skrydžius, visada galite kreiptis į mus, padėsime, nupirksime ir Jums visai nereikės niekuo rūpintis 🙂
Sėkmės renkantis!!! O jei turite klausimų, kažkas nepavyksta – komentuokite, klauskite ar rašykite! Būtinai padėsim!

Viešbučio rezervavimas kelionėje:
Jei apsisprendėte dėl kelionės ir įsigijote pigius bilietus, laikas pagalvoti ir apie viešbutį, kuriame apsistosite. Juk keliauti žinant, jog atvykus jau nereikės blaškytis po miestą ieškant kur pernakvoti, kur kas ramiau 🙂 Kaip pavyzdį pateikiame 7 naktų viešbučio variantą pačioje Kutaisio širdyje – hostelyje „Hostel Mandaria“, kurio įvertinimas Booking.com svetainėje siekia net 9,5 balo! Dviviečio kambario nuoma savaitei laiko šiame hostelyje kainuoja tik 60,00 EUR arba vos 8,57 EUR/para dviems žmonėms (WOW, kokia kaina!). Paspaudus ant paveikslėlio apačioje atsidarys viešbučio informacija naujame Booking.com lange su kainomis, nuotraukomis ir lietuvišku aprašymu:
Mandaria
Jei norite, galite pasirinkti ir bet kurį kitą viešbutį Kutaisyje. Mes būtumėme labai dėkingi, jei viešbučius savo kelionės metu rezervuotumėte per apačioje pateiktą Booking.com nuorodą. Jums tai nekainuos papildomai nė cento, o mums tai bus šiokia tokia paspirtis toliau vystyti ir plėtoti mūsų projektą. Primename, kad Booking.com yra viena didžiausių viešbučių paieškos sistemų pasaulyje, kurioje galima rasti per 840,000 apgyvendinimo įstaigų bet kuriame Žemės rutulio kampelyje:


Booking.com

One thought on “Neblogai! „Wizz Air“ pigūs bilietai į Kutaisį, Gruziją, iš Vilniaus – tik 45 EUR į abi puses!

  • 2018-04-28 at 18:02
    Permalink

    as esu anksciau uzsisakiusi skrydzius i Kutaisi 13 geguzes ir 20 geguzes,kaip padaryti,kad senu atsisakyti ir paimti situos bilietus,tuo labiau ,kad man tada 20 d. dave skrydi per Londona,o cia galima tiesiogiai,daug patogiau

    Reply

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.