Neblogai! „RyanAir“ pigūs bilietai iš Rygos į Prahą, Čekija – tik 40 EUR už tiesioginius skrydžius į abi puses!

Skubame pranešti apie labai pigius „RyanAir“ bilietus iš Rygos į Prahą – Čekijos sostinę, svajonių išsipildymo miestą, kuris nutolęs nuo Lietuvos per kiek daugiau nei 800 km.! Pigiausi bilietai už kelionę į abi puses dabar kainuoja vos 40 EUR. Skrydžiai – tiesioginiai, į kainą tėra įskaičiuotas rankinis bagažas. Kelionę tektų pradėti ir baigti Rygoje, kurią pigiai ir patogiai iš Lietuvos galima pasiekti pigių tarptautinių maršrutinių autobusų pagalba.
Šis Čekijos susisiekimo, transporto ir kultūros centras nenusileidžia romantiškajam Paryžiui, svajingai Romai ar siautulingam Londonui – atostogos Prahoje neprailgs. Ką aplankyti ir ką pamatyti Prahoje tikrai yra, tad jūsų kelionės žemėlapis po kelionės Čekijos sostinėje nusimargins įvairiausiomis spalvomis. Gyvybe ir gera nuotaika pulsuojantis miestas įsikurs kiekvieno svečio širdyje – savo sena istorija, žadą atimančiu architektūriniu paveldu pakerės ir privers aikčioti net daug ką mačiusį. Pažintinė kelionė į Prahą su draugais taps puikiomis atostogomis – ar kada ragavote tikro alaus skonio? Čekija garsėja ne tik įspūdingais pastatais, nuostabiu gamtos kraštovaizdžiu, bet ir nepaprasto skonio alumi.
Skaičiuokite mieste esančius bokštelius, dairykitės Prahos senamiestyje, leiskitės į spalvingą kelionę tramvaju, įsiamžinkite šalia lankytinų vietų, o gal tiesiog vaikštinėkite žemėlapį padėję į šalį…


Bilietai:

Pigių bilietų į Prahą datos: 2024 metų rugsėjis (tėra dvi datos už šią kainą)
Skrydžių segmentai: Ryga-Praha-Ryga (tiesioginiai skrydžiai)
Bilietus galima įsigyti oficialioje „RyanAir“ svetainėje adresu: http://www.ryanair.com/ arba paspaudus ant nuotraukos žemiau. Pigūs skrydžiai į Prahą dabar kainuoja vos nuo 40 EUR už kelionę į abi puses. Datų pasirinkimas labai didelis nėra, tad susidomėjusieji turėtų suskubti. Pigių bilietų rezervacijos pavyzdys čia:
Kelionės trukmę ir datas galima keisti (datas galite pasidėlioti „RyanAir“ svetainėje). Tiesa, kaina gali greitai kisti, nes čia gi – pigių skrydžių bendrovės, kurios skrydžių bilietų kainas keičia kelis kartus per dieną. Jei niekada nesate pirkę bilietų per „RyanAir“ sistemą ar reikia pagalbos susidėliojant skrydžius, visada galite kreiptis į mus, padėsime, nupirksime ir Jums visai nereikės niekuo rūpintis 🙂
Sėkmės renkantis!!! O jei turite klausimų, kažkas nepavyksta – komentuokite, klauskite ar rašykite! Būtinai padėsim!

Viešbučio rezervavimas kelionėje:
Jei apsisprendėte dėl kelionės ir įsigijote pigius bilietus, laikas pagalvoti ir apie viešbutį, kuriame apsistosite. Juk keliauti žinant, jog atvykus jau nereikės blaškytis po miestą ieškant kur pernakvoti, kur kas ramiau 🙂 Paspaudę ant paveiksliuko žemiau galite pasitikrinti Jūsų kelionės metu vykdomas naujas akcijas ir taikomus kitus spec. pasiūlymus laisviems viešbučių kambariams, kas padės Jums rasti geriausią ir pigiausią nakvynės vietą:

Mes būtumėme labai dėkingi, jei viešbučius savo kelionės metu rezervuotumėte per apačioje pateiktą Booking.com nuorodą. Jums tai nekainuos papildomai nė cento, o mums tai bus šiokia tokia paspirtis toliau vystyti ir plėtoti mūsų projektą. Primename, kad Booking.com yra viena didžiausių viešbučių paieškos sistemų pasaulyje, kurioje galima rasti per 840,000 apgyvendinimo įstaigų bet kuriame Žemės rutulio kampelyje:


Booking.com

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.