Neblogai! „RyanAir“ pigūs bilietai iš Kauno į Budapeštą, Vengrija – vos nuo 37 EUR į abi puses!

Skubame pranešti apie atsiradusius labai pigius bilietus iš Kauno į vieną gražiausių Europos miestų – Budapeštą, nutolusį nuo Lietuvos per beveik 900 km! Sukombinavus 4 „RyanAir“ skrydžius nuvykti iš Kauno į Vengrijos sostinę dabar galima rekordiškai pigiai, nes 4 skrydžių bendra suma kainuoja nepilnai 37 EUR už kelionę į abi puses, kas yra tiesiog puiki kaina! Kelionė būtų per Kopenhagą, o grįžtama per Berlyną, į bilietų kainą tėra įskaičiuotas rankinis bagažas. Skrydžiai vykdomi su „RyanAir“ pigių oro linijų bendrovės lėktuvais.
Daugybę turistų Vengrijos sostinė privilioja savo architektūra, pramogomis, kulinariniu paveldu ir terminiais šaltiniais bei SPA gausa. Greičiausiai Europoje nėra kitos sostinės, kurioje trykštų 80 geoterminių šaltinių ir veiktų kelios dešimtys viešųjų terminių pirčių. Dauguma iki šių dienų veikiančių pirčių yra istorinės, statytos prieš šimtą metų ar dar seniau. Geoterminių vandenų reikšmė turizmo plėtojimui mieste buvo suvokta jau tarpukariu. O 1934 m. Budapeštas buvo oficialiai paskelbtas SPA miestu.
Nacionalinė vengrų virtuvė ir paprikos tiesiog neatsiejamos. Rausvai nudažytos dešros, guliašas neįsivaizduojami be maltos paprikos. Tradiciškai patiekalai aštrūs, labai įvairių skonių. Būtina Vengrijoje suvalgyti tikro guliašo, kurio rasite bet kurioje užeigoje.
Pigių bilietų į Budapeštą datos: 2016 metų lapkritis-gruodis (tėra kelios datos už šią kainą)
Skrydžių segmentai: Kaunas-Kopenhaga-Budapeštas-Berlynas-Vilnius
Skrydžiai būtų vykdomi „RyanAir“ pigių skrydžių bendrovės lėktuvais. Persėdimai tarpiniuose Kopenhagos ir Berlyno oro uoste nėra labai trumpi (tą laiką galima išnaudoti pažinčiai su tarpiniu miestu kelionėje). Bilietus į kiekvieną skrydį galite įsigyti oficialioje pigių skrydžių bendrovių svetainėje: http://www.ryanair.com/. Bendra 4 skrydžių suma į Budapeštą iš Kauno tėra nepilnai 37 EUR! Visų 4 skrydžių rezervacijos pavyzdžiai pateikti čia:
kintp3
110 DKR yra nepilnai 15 EUR, o 3100 HUF yra nepilnai 10 EUR. Kelionės trukmę ir datas galima keisti (datas galite pasidėlioti „RyanAir“ svetainėje). Tiesa, kaina gali greitai kisti, nes čia gi – pigių skrydžių bendrovės, kurios skrydžių bilietų kainas keičia kelis kartus per dieną. Jei niekada nesate pirkę bilietų per „RyanAir“ arba „Wizz Air“ sistemą ar reikia pagalbos susidėliojant skrydžius, visada galite kreiptis į mus, padėsime, nupirksime ir Jums visai nereikės niekuo rūpintis 🙂
Sėkmės renkantis!!! O jei turite klausimų, kažkas nepavyksta – komentuokite, klauskite ar rašykite! Būtinai padėsim!

Viešbučio rezervavimas kelionėje:
Jei apsisprendėte dėl kelionės ir įsigijote pigius bilietus, laikas pagalvoti ir apie viešbutį, kuriame apsistosite. Juk keliauti žinant, jog atvykus jau nereikės blaškytis po miestą ieškant kur pernakvoti, kur kas ramiau 🙂 Kaip pavyzdį pateikiame pačioje Budapešto širdyje esančio „Maverick City Lodge“ viešbučio nuomos variantą, kuriame 5 nakvynės atsieitų vos 165 EUR arba 33,00 EUR/para dviems žmonėms. Booking.com svetainėje lankytojai viešbutį vertina net 9,1 balo! Paspaudus ant paveikslėlio apačioje atsidarys viešbučio informacija naujame Booking.com lange su kainomis, nuotraukomis ir aprašymu:
maverick
Jei norite, galite pasirinkti ir bet kurį kitą viešbutį Budapešte ar jo apylinkėse. Mes būtumėme labai dėkingi, jei viešbučius savo kelionės metu rezervuotumėte per apačioje pateiktą Booking.com nuorodą. Jums tai nekainuos papildomai nė cento, o mums tai bus šiokia tokia paspirtis toliau vystyti ir plėtoti mūsų projektą. Primename, kad Booking.com yra viena didžiausių viešbučių paieškos sistemų pasaulyje, kurioje galima rasti per 840,000 apgyvendinimo įstaigų bet kuriame Žemės rutulio kampelyje:


Booking.com

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.