Neblogai! Pigūs bilietai iš Vilniaus į Singapūrą su grįžimu iš Bankoko – vos 385 EUR už kelionę į abi puses! Galimybė aplankyti ir Malaiziją!

Turime įdomu pasiūlymą ambicingiems, nebijantiems egzotikos ir siekiantiems maksimumo keliautojams! Vos vienos kelionės metu galite aplankyti net 3 skirtingas pasaulio vietas: modernujį Singapūrą, „tūkstančio šypsenų šalį“ Tailandą bei žavingąją Malaiziją (pagal norus ir poreikį). Karališkosios Nyderlandų oro linijos „KLM“ kartu su prancūziškomis „Air France“ pasiūlė labai pigius bilietus iš Vilniaus (galima analogišką kelionę susikombinuoti ir iš Rygos bei Talino) į Singapūrą su grįžimu atgal iš Tailando sostinės Bankoko. Pigiausi bilietai dabar tekainuoja vos nuo 385 EUR už kelionę į abi puses! Į bilietų kainą įskaičiuotas ir registruojamas bagažas iki 23 kg, ir nemokamas maitinimas lėktuvuose skrydžio metu. Taipogi lėktuvuose galėsite mėgautis filmais, muzika ir koncertais sėdynių atlošuose įtaisytuose LCD ekranuose! Kaip ir visi „KLM“ bei „Air France“ skrydžiai, kelionė būtų vykdoma su trumpu persėdimu avialinijų bazėje – Amsterdame arba Paryžiuje.
Detalų kelionės planą gali susidėlioti kiekvienas individualiai pagal norimą praleisti dienų kiekį kiekvienoje vietoje. Pagal pageidavimus prie šios kelionės galima prijungti ir viešnagę Malaizijoje. Kaip jau minėjome, kelionė pradedama Vilniuje, iš kurio per Paryžių skrendame į Singapūrą, kuriame galite ilsėtis norimą dienų skaičių. Vėliau turite net kelias galimybes: arba tiesiai iš Singapūro skristi į Bankoką, arba savo kelionę į Bankoką nukreipti per vaizdingąjį Krabi regioną, arba aplankyti Malaiziją, iš kurios vėliau grįšite į Bankoką. Kelionės krypčių variantų labai daug ir pagal kiekvieno norus bei fantaziją 🙂
Pigių bilietų laikotarpis: 2017 metų rugsėjis-2018 metų kovas (didelis datų pasirinkimas)
Skrydžių segmentai: Vilnius-Paryžius-Singapūras ir grįžimas Bankokas-Paryžius-Vilnius (neįskaitant visų vidinių skrydžių Azijos viduje)
Svarbiausia įsigyti pigius bilietus iš Vilniaus į Aziją ir atgal. Rekomenduojame iškart spausti šią nuorodą. Atsidarys iškart skrydžiai Vilnius-Singapūras-Bankokas-Vilnius su nustatytomis datomis, kurias galite lengvai keisti ieškodami sau reikalingo varianto. Čia pateikiamas pigių bilietų rezervacijos pavyzdys svetainėje:
Singapūre svečiuojamės norimą dienų kiekį (pasirenkate individualiai). Mūsų rekomenduojamas sekantis kelionės etapas – skrydis iš Singapūro į Krabi – spausti čia:

Krabyje taipogi praleidžiame norimą dienų skaičių. Galime asmeniškai patvirtinti, kad tai – vienas įspūdingiausių Tailando regionų, o gamta – daugiau nei nuostabi. Sekantis kelionės etapas – skrydis iš Krabi į Bankoką, iš kurio vėliau grįšite atgal į Vilnių – spausti čia:

Štai ir viskas – turite puikų kelionės variantą vos už 429 EUR. Papildomai primename, kad tai yra tik mūsų komandos sudėliotas kelionės planas. Galimi įvairūs kelionės variantai (galima keisti ir kelionės lankomų vietų seką, ir, galbūt, įtraukti kitas Jums įdomias vietas). Datų pasirinkimas didelis ir kiekvienas norintis gali susidėlioti sau tinkantį kelionės maršrutą! Jei nepavyksta ar turite klausimų – visuomet galite kreiptis į mus. Būtinai padėsim! Jei norėsite, galim sudėlioti visą kelionės planą bei nupirkti bilietus nuo nuvykimo iš Vilniaus į Pietryčių Aziją su grįžimu atgal namo!

Viešbučio rezervavimas kelionėje:
Jei apsisprendėte dėl kelionės ir įsigijote pigius bilietus, laikas pagalvoti ir apie viešbutį, kuriame apsistosite. Juk keliauti žinant, jog atvykus jau nereikės blaškytis po miestą ieškant kur pernakvoti, kur kas ramiau 🙂 Paspaudę ant paveiksliuko žemiau galite pasitikrinti Jūsų kelionės metu vykdomas naujas akcijas ir taikomus kitus spec. pasiūlymus laisviems viešbučių kambariams, kas padės Jums rasti geriausią ir pigiausią nakvynės vietą:

Mes būtumėme labai dėkingi, jei viešbučius savo kelionės metu rezervuotumėte per apačioje pateiktą Booking.com nuorodą. Jums tai nekainuos papildomai nė cento, o mums tai bus šiokia tokia paspirtis toliau vystyti ir plėtoti mūsų projektą. Primename, kad Booking.com yra viena didžiausių viešbučių paieškos sistemų pasaulyje, kurioje galima rasti per 840,000 apgyvendinimo įstaigų bet kuriame Žemės rutulio kampelyje:


Booking.com

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.