Neblogai! Pigūs bilietai iš Vilniaus į Jerevaną, Armėnija – tik 111 EUR už kelionę į abi puses! Galimas išvykimas per 2020 metų Velykas!

Jei dar nesate susidūrę su armėniškuoju dėmesingumu, vaišingumu ir svetingumu, šis pasiūlymas kaip tik Jums! Mums jau puikiai pažįstamos „Tarptautinės Ukrainos oro linijos“ suteikia galimybę labai pigiai apsilankyti Jerevane! Pigūs bilietai į Armėnijos sostinę dabar tekainuoja vos 111 EUR į abi puses! Tiesa, reikia atskirai pažymėti, kad tai nebūtų jungtiniai skrydžiai – norint nusipirkti bilietus už šią kainą Jums reikės atlikti 2 atskirus pirkimus oficialioje avialinijų svetainėje: pirmąjį skrydžiams iš Vilniaus į Kijevą, o antrąjį jau iš Kijevo į Jerevaną bei atgal. Bendra abiejų skrydžių suma Jums tekainuos vos 110,81 EUR! Į kainą tėra įskaičiuotas rankinis bagažas.
Armėnija yra mažiausia iš trijų užkaukazės valstybių (29,800 kv.km), tačiau turinti seną istoriją, savitą kultūrą ir papročius. 301 m. priėmusi krikščionybę, o penktame amžiuje sukūrusi raštą armėnų tauta išlaikė savitumą ir atkūrė prarastą valstybingumą , kuris kartu su tikėjimu ir tradicijomis tapo tautos išlikimo garantu. Šalis įsikūrusi Armėnijos kalnagūbrių papėdėje, kurioje galima gerėtis nuostabiais kraštovaizdžiais. Armėnijos sostinė – Jerevanas. Didžiulis miestas, įsikūręs Ararato kalno papėdėje ant Radzano upės kranto, kuriame gyvena beveik trečdalis visos šalies gyventojų. Armėnų virtuvė, viena iš seniausių Azijoje ir Užkaukazėje, formavosi tūkstančius metų prieš mūsų erą. Daugelis armėniškų patiekalų buvo perimti iš persų, turkų ir arabų, o virtuvės ir užstalės tradicijos artimos gruzinų virtuvei. Keliaudami po Armėniją visada stebėsitės unikalia senovės architektūra, religiniais šedevrais ir archaikos kupina kultūra. Tai – šalis, kur dainos ir vynas liejasi laisvai, o kiekvienas sutiktas žmogus – tikras atradimas. Viena kelionė – dvigubas džiaugsmas ir dviguba svajonė.
Pigių bilietų į Armėniją laikotarpis: 2020 metų kovo pabaiga-balandis (didelis datų pasirinkimas)
Skrydžių segmentai: Vilnius-Kijevas-Vilnius ir Kijevas-Jerevanas-Kijevas (2 atskiri skrydžių segmentai)
Bilietus reikės pirkti oficialioje „Tarptautinių Ukrainos oro linijų“ oficialioje svetainėje – spausti čia. Pirmiausiai įsigyjame skrydžius iš Vilniaus į Kijevą ir atgal, kurie tekainuoja 42,48 €:Susižiūrime skrydžių laikus, kad Kijeve reikėtų prabūti kuo trumpesnį laiko tarpą. O tuomet jau perkame bilietus už 68,33 € į Jerevaną:

Jei Jums tai atrodo per sunku ar norite, jog mes sudėliotumėme ir nupirktumėme bilietus su trumpiausiais persėdimais Ukrainos sostinėje – susisiekite su mumis elektroniniu paštu! Datų pasirinkimas nurodytam akcijiniam laikotarpiui labai didelis – labai lengvai galima susidėlioti trumpesnį ar ilgesnį kelionės variantą. O jei turite klausimų, kažkas nepavyksta – komentuokite, klauskite ar rašykite! Būtinai padėsim! Jei norėsite, galim sudėlioti visą kelionės planą bei nupirkti bilietus nuo nuvykimo iš Lietuvos per Kijevą į Jerevaną su grįžimu atgal į Lietuvą!

Viešbučio rezervavimas kelionėje:
Jei apsisprendėte dėl kelionės ir įsigijote pigius bilietus, laikas pagalvoti ir apie viešbutį, kuriame apsistosite. Juk keliauti žinant, jog atvykus jau nereikės blaškytis po miestą ieškant kur pernakvoti, kur kas ramiau 🙂 Paspaudę ant paveiksliuko žemiau galite pasitikrinti Jūsų kelionės metu vykdomas naujas akcijas ir taikomus kitus spec. pasiūlymus laisviems viešbučių kambariams, kas padės Jums rasti geriausią ir pigiausią nakvynės vietą:

Primename, kad mūsų puslapio lankytojams galime pasiūlyti -10% nuolaidos kodą bet kokiai viešbučio rezervacijai per Booking.com sistemą. Jums tereikia savo kelionėje būsimą viešbutį rezervuoti per šią mūsų Booking.com nuorodą ir po apsistojimo bet kuriame pasaulio viešbutyje Jums į kortelę bus grąžinta 10% dydžio suma nuo Jūsų viešbučio rezervacijos. Puiki proga sutaupyti!
Mes būtumėme labai dėkingi, jei viešbučius savo kelionės metu rezervuotumėte per apačioje pateiktą Booking.com nuorodą. Jums tai nekainuos papildomai nė cento, o mums tai bus šiokia tokia paspirtis toliau vystyti ir plėtoti mūsų projektą. Primename, kad Booking.com yra viena didžiausių viešbučių paieškos sistemų pasaulyje, kurioje galima rasti per 840,000 apgyvendinimo įstaigų bet kuriame Žemės rutulio kampelyje:


Booking.com

12 thoughts on “Neblogai! Pigūs bilietai iš Vilniaus į Jerevaną, Armėnija – tik 111 EUR už kelionę į abi puses! Galimas išvykimas per 2020 metų Velykas!

 • 2019-11-21 at 09:48
  Permalink

  laba diena,

  norėjau paklausti ar ši akciją bilietams į Armėniją jau pasibaigusi?

  Reply
  • 2019-11-21 at 10:10
   Permalink

   Sveiki, deja, bet jau senokai (bene pusmetis) kaip “Ukrainos avialinijos” nebetaiko pirmos minutės bilietų išpardavimo. Tokia kaina nuskristi į Armėniją jau nebepavyks

   Reply
 • 2019-05-19 at 22:10
  Permalink

  Ačiū. Tik Jūsų dėka nusipirkome tokius pigius bilietus į Jerevaną 🙂

  Reply
 • 2019-05-06 at 10:23
  Permalink

  Sveiki. Puikus pasiūlymas už gerą kainą- 2020m, velykos Armėnijoje. Tačiau neduoda ramybės vienas klausimas. Kokie orai Armėnijoje balandžio viduryje? Ar nebus ten šalta, šlapia ir niūru? Skaičiau, kad daugiausia kritulių iškrenta būtent pavasarį.

  Reply
 • 2018-06-12 at 22:14
  Permalink

  Sveiki. Sudomino. Noreciau jusu pagalba susiorganizuoti kelione I Jerevana ir atgal. Galeciau tiketis jusu pagalbos? Parasykite savo el. Pasta

  Reply
  • 2018-06-15 at 06:59
   Permalink

   KONTAKTAI skiltyje yra nurodyta visa reikalinga informacija 🙂

   Reply
 • 2017-07-12 at 07:33
  Permalink

  Labas rytas. Sudomino pasiūlymas, norėtume susidėlioti kelionę su Jūsų pagalba 2018.06.01 -03 į Jerevaną į vieną pusę, gryžtant 06 . 05-06 į Batumį. Ačiū

  Reply
  • 2017-07-12 at 07:56
   Permalink

   Labas rytas 🙂 Tokiu atveju turėtumėte mums parašyti elektroninį laišką 🙂

   Reply
   • 2018-06-06 at 15:17
    Permalink

    Sveiki, Noriu iki Liepos 15 diena i Yerevana, tik i viena puse. Kokiu turit pasiulymu, kuek kainuotu?

    Reply

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.