Labai pigūs bilietai iš Amsterdamo į Balio salą, Indonezija – tik nuo 409 EUR!

Atsirado pigių bilietų iš Amsterdamo į tolimąjį ir egzotiškąjį Indonezijos “perlą” – Balio salą. Akcijinius pigius bilietus, kainuojančius vos 409 EUR, siūlo Kinijos oro linijų bendrovė „Xiamen Airlines“. Visi skrydžiai vykdomi per aviakompanijos bazę Siameno mieste, Kinijoje, kur Jūsų lauktų ilgesnis ar trumpesnis persėdimas. Papildomai pažymime, kad vykstant tranzitu per Kiniją, esant norui galima gauti iki 72 h nemokamą Kinijos tranzitinę vizą ir tas 3 dienas nemokamai pasisvečiuoti Kinijoje! Verta atskirai pažymėti, kad į visų „Xiamen Airlines“ skrydžių kainą yra įskaičiuotas ir registruojamas iki 23 kg sveriantis bagažas, o lėktuvuose būsite nemokamai vaišinami tiek valgiais, tiek gėrimais. Kelionę tektų pradėti ir baigti Amsterdame, į kurį tiesiogiai iš Vilniaus galima nuskristi su „Air Baltic“ bendrovės lėktuvais.
Balio sala yra tik nedidelis lopinėlis vienos didžiausių pasaulio valstybių – Indonezijos – žemėlapyje, tačiau tai labiausiai lankoma turistų Indonezijos sala. Dažniausiai ji pritraukia “laukinio” turizmo gerbėjus, nuotykių ieškotojus. Balis vadinamas įvairiausiais vardais – tūkstančio dievų, tūkstančio šventyklų, meilės sala arba tiesiog rojumi. Kiekvienas atvykėlis iš karto suvokia, jog pakliuvo į “kitokio” pasaulio erdvę: ypatingos kitokios gamtos, kultūros, gyvenimo būdo. Gali visa tai tyrinėti, stebėtis, grožėtis ir ilsėtis.
Pigių bilietų į Balį laikotarpis: 2019 metų lapkritis-gruodis (tėra kelios datos už šią kainą)
Skrydžių segmentai: Amsterdamas-Siamenas-Balio sala-Siamenas-AmsterdamasPigiausius bilietus galite įsigyti Momondo svetainėje, bet rekomenduojame iškart spausti šią nuorodą. Atsidarys iškart suvesti skrydžiai į Balį su nustatytomis datomis, kurias galite lengvai keisti ieškodami sau reikalingo varianto. Čia pateikiamas pigių bilietų rezervacijos pavyzdys svetainėje:

Galimi ir kiti kelionės variantai nurodytu akcijiniu laikotarpiu. Datų pasirinkimas didelis ir kiekvienas norintis gali susidėlioti sau tinkantį kelionės variantą! Jei nepavyksta ar turite klausimų – visuomet galite kreiptis į mus. Būtinai padėsim! Jei norėsite, galim sudėlioti visą kelionės planą bei nupirkti bilietus nuo nuvykimo iš Lietuvos į Balį su grįžimu atgal!

Viešbučio rezervavimas kelionėje:
Jei apsisprendėte dėl kelionės ir įsigijote pigius bilietus, laikas pagalvoti ir apie viešbutį, kuriame apsistosite. Juk keliauti žinant, jog atvykus jau nereikės blaškytis po miestą ieškant kur pernakvoti, kur kas ramiau 🙂 Paspaudę ant paveiksliuko žemiau galite pasitikrinti Jūsų kelionės metu vykdomas naujas akcijas ir taikomus kitus spec. pasiūlymus laisviems viešbučių kambariams, kas padės Jums rasti geriausią ir pigiausią nakvynės vietą:

Mes būtumėme labai dėkingi, jei viešbučius savo kelionės metu rezervuotumėte per apačioje pateiktą Booking.com nuorodą. Jums tai nekainuos papildomai nė cento, o mums tai bus šiokia tokia paspirtis toliau vystyti ir plėtoti mūsų projektą. Primename, kad Booking.com yra viena didžiausių viešbučių paieškos sistemų pasaulyje, kurioje galima rasti per 840,000 apgyvendinimo įstaigų bet kuriame Žemės rutulio kampelyje:


Booking.com

2 thoughts on “Labai pigūs bilietai iš Amsterdamo į Balio salą, Indonezija – tik nuo 409 EUR!

 • 2019-07-22 at 21:32
  Permalink

  Sveiki,
  gal dar nevelu pasinaudoti Jusu atsiustu pasiulymu.Mes 2 zmones norime nuvykti i Bali +- nuo 2020-02-13 iki 2020-03-04. Gal galite padeti isigyti bilietus nuo Vilniaus?
  Pagarbiai,
  Veronika

  Reply
  • 2019-07-31 at 22:51
   Permalink

   Sveiki,
   Jei norite užsakyti individualią bilietų paiešką, turėtumėte mums atsiųsti elektroninį laišką su detalia informacija, ko Jūs norite ir ko Jūs tikitės. Smulkesnė informacija yra pateikta KONTAKTAI skiltyje

   Reply

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.