Labai pigu: pigūs bilietai iš Kauno arba Vilniaus į Barseloną, Ispanija – tik 42 EUR į abi puses!

Skubame pranešti apie atsiradusią pigią galimybę lapkričio mėnesį apsilankyti Katalonijos sostinėje ir viename iš populiariausių turistų lankomų miestų Ispanijoje – tai daugiau nei 2200 km nuo Lietuvos nutolusioje Barselonoje! Sukombinavus tiesioginius „RyanAir“ skrydžius nuvykti pailsėti į šį Ispanijos miestą galima super pigiai, nes 4 „RyanAir“ skrydžių bilietai tekainuoja 42 EUR už kelionę į abi puses! Persėdimas Londone nėra labai ilgas, į bilietų kainą tėra įskaičiuotas rankinis bagažas. Galima susidėlioti lengvai kelionę tiek iš Kauno, tiek ir iš Vilniaus.
Barselona yra miestas, kuriam pažinti savaitės tikrai nepakaks, tačiau galėdami čia praleisti bent kelias dienas būtinai pasinaudokite proga. Mieste gausybė pramogų, kultūros paminklų ir gražios gamtos, tad nuobodžiauti čia tikrai neteks. Barselona yra tikras rojus architektūros žinovams ir gerbėjams. Senamiesčio pažiba – Barri Gotic yra viduramžių gotikos pastatas ir bažnyčios muziejus po atviru dangumi. Šioje miesto dalyje taip pat yra ir garsaus menininko Pikaso muziejus. Centrinė Barselonos katedra La Seu – vienas iš didžiausių gotikos statinių Ispanijoje, kurį aplankyti ir pamatyti savo akimis tiesiog būtina. Barselonoje yra daug įvairiausių muziejų – istorijos, archeologijos, dailės menų ir daugelis kitų. Jūros pakrantėje rasite monumentą Kristupui Kolumbui atminti. Mieste labai ryški architekto Antonio Gaudí įtaka, apie kurį jau ko gero teko girdėti. Be viso to Barselonoje rasite nuostabius parkus ramiai popietei, pramogų parkus keliaujantiems su vaikais. Taip pat puikius paplūdimius, daug palmių ir gerą orą. Šį miestą tikrai turite pamatyti savo akimis.Pigių skrydžių į Barseloną datos: 2019 metų lapkritis (galimi įvairios trukmės kelionių variantai iš abiejų Lietuvos miestų)
Skrydžių segmentai: Vilnius/Kaunas-Londonas-Barselona-Londonas-Kaunas/Vilnius (tiesioginiai skrydžiai)
Bilietus į kiekvieną skrydį galima įsigyti oficialioje „RyanAir“ svetainėje adresu: http://www.ryanair.com/ arba paspausdami ant tiesioginių nuorodų apačioje. Kelionę pradėti galima tiek Kaune bei Vilniuje, iš kurių vos už 10 EUR skrendame į Londoną (esant norui, galima į Londoną atskristi ir diena anksčiau bei praleisti naktį šiame didžiausiame Europos mieste). Na, o po to už tą pačią sumą perkate bilietus ir iš Londono į Barseloną. Grįžtate tuo pačiu maršrutu. Bendra 4 skrydžių suma į Barseloną iš Kauno siekia kiek mažiau nei 42 EUR! Rezervacijos pavyzdys pateiktas čia:
Lygiai taip pat galima nuvykti į Barseloną ir iš Vilniaus:

Kelionės trukmę ir datas galima keisti (datas galite pasidėlioti “RyanAir” svetainėje). Tiesa, kaina gali greitai kisti, nes čia gi – pigių skrydžių bendrovės, kurios skrydžių bilietų kainas keičia kelis kartus per dieną. Jei niekada nesate pirkę bilietų per “RyanAir” sistemą ar reikia pagalbos susidėliojant skrydžius, visada galite kreiptis į mus, padėsime, nupirksime ir Jums visai nereikės niekuo rūpintis
Sėkmės renkantis!!! O jei turite klausimų, kažkas nepavyksta – komentuokite, klauskite ar rašykite! Būtinai padėsim!

Viešbučio rezervavimas kelionėje:
Jei apsisprendėte dėl kelionės ir įsigijote pigius bilietus, laikas pagalvoti ir apie viešbutį, kuriame apsistosite. Juk keliauti žinant, jog atvykus jau nereikės blaškytis po miestą ieškant kur pernakvoti, kur kas ramiau 🙂 Paspaudę ant paveiksliuko žemiau galite pasitikrinti Jūsų kelionės metu vykdomas naujas akcijas ir taikomus kitus spec. pasiūlymus laisviems viešbučių kambariams, kas padės Jums rasti geriausią ir pigiausią nakvynės vietą:

Mes būtumėme labai dėkingi, jei viešbučius savo kelionės metu rezervuotumėte per apačioje pateiktą Booking.com nuorodą. Jums tai nekainuos papildomai nė cento, o mums tai bus šiokia tokia paspirtis toliau vystyti ir plėtoti mūsų projektą. Primename, kad Booking.com yra viena didžiausių viešbučių paieškos sistemų pasaulyje, kurioje galima rasti per 840,000 apgyvendinimo įstaigų bet kuriame Žemės rutulio kampelyje:


Booking.com

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.