Kainos rekordas! „RyanAir“ pigūs bilietai į Liverpulį, Anglija, iš Kauno – tik 16 EUR į abi puses!

Skubame pranešti apie rekordiškai pigius „RyanAir“ bilietus iš Kauno į šiaurės vakarų Anglijoje įsikūrusį Liverpulį, kuris nutolęs nuo Lietuvos per 1750 km! Pigiausi bilietai už kelionę į abi puses dabar kainuoja vos 15,98 EUR. Skrydžiai – tiesioginiai, į kainą tėra įskaičiuotas rankinis bagažas.
Jei esate pavargę nuo didelių Anglijos miestų, tokių kaip Londonas, kuriame masė skubančių žmonių, tuomet siūlome nuvykti į Liverpulį. Stereotipinis turistas, susiruošęs aplankyti Liverpulį, paprastai apie šį miestą bus girdėjęs bent vieną iš dviejų dalykų: jog čia gimė žymusis ketvertas „The Beatles“ bei šlovės kelią prasiskynė čempionų futbolo klubas „Liverpool“. Tačiau šis Šiaurės Anglijos miestas slepia žymiai daugiau garsių istorijų. Nedaug kas žino, jog Liverpulio, kaip menų, kultūros ir muzikos miesto, vardas tolimai aidėjo dar net neišgarsėjus grupei „The Beatles“. Šiame mieste daug kartų lankėsi spalvinga biografija pasižymėjęs anglų rašytojas Čarlzas Dikensas. Čia stovinti Liverpulio anglikonų katedra, pastatyta 1904 metais, yra didžiausia anglikonų katedra visoje Didžiojoje Britanijoje bei penkta didžiausia visame pasaulyje, įtraukta į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą. Liverpulis įtrauktas ir į Gineso rekordų knygą, kaip pop kultūros sostinė. Joks kitas miestas neturi tiek daug artistų, kurių dainos būtų muzikos sąrašų pirmosiose vietose.
Į didžiausių Jungtinės Karalystės miestų dešimtuką patenkantis Liverpulis, kuriame kasdien sukasi apie pusė milijono gyventojų, gali pasigirti gausybe muziejų, kuriuose sukaupti vieni vertingiausių objektų visoje Europoje. Nacionaliniuose Liverpulio muziejuose puikuojasi labiausiai vertinamų impresionizmo paveikslų kolekcijos, egzotinių žuvų akvariumai, galima išvysti ir surinktas „Titaniko“ laivo gelbėjimosi liemenes, kadangi būtent Liverpulio uoste buvo registruota laivininkystės bendrovė „White Star“, kuriai priklausė garsusis laineris „Titanikas“.Pigių bilietų į Liverpulį datos: 2021 metų rugsėjis (didelis datų pasirinkimas)
Skrydžių segmentai: Vilnius-Liverpulis-Vilnius (tiesioginiai skrydžiai)
Bilietus galima įsigyti oficialioje „RyanAir“ svetainėje adresu: http://www.ryanair.com/. Pigiausi skrydžiai į Liverpulį iš Kauno dabar kainuoja vos 15,98 EUR už kelionę į abi puses. Datų pasirinkimas didelis nėra, tad susidomėjusieji turėtų suskubti. Pigių bilietų rezervacijos pavyzdys čia:

Kelionės trukmę ir datas galima keisti (datas galite pasidėlioti „RyanAir“ svetainėje). Tiesa, kaina gali greitai kisti, nes čia gi – pigių skrydžių bendrovės, kurios skrydžių bilietų kainas keičia kelis kartus per dieną. Jei niekada nesate pirkę bilietų per RyanAir arba Wizzair sistemą ar reikia pagalbos susidėliojant skrydžius, visada galite kreiptis į mus, padėsime, nupirksime ir Jums visai nereikės niekuo rūpintis 🙂
Sėkmės renkantis!!! O jei turite klausimų, kažkas nepavyksta – komentuokite, klauskite ar rašykite! Būtinai padėsim!

Viešbučio rezervavimas kelionėje:
Jei apsisprendėte dėl kelionės ir įsigijote pigius bilietus, laikas pagalvoti ir apie viešbutį, kuriame apsistosite. Juk keliauti žinant, jog atvykus jau nereikės blaškytis po miestą ieškant kur pernakvoti, kur kas ramiau 🙂 Paspaudę ant paveiksliuko žemiau galite pasitikrinti Jūsų kelionės metu vykdomas naujas akcijas ir taikomus kitus spec. pasiūlymus laisviems viešbučių kambariams, kas padės Jums rasti geriausią ir pigiausią nakvynės vietą:

Mes būtumėme labai dėkingi, jei viešbučius savo kelionės metu rezervuotumėte per apačioje pateiktą Booking.com nuorodą. Jums tai nekainuos papildomai nė cento, o mums tai bus šiokia tokia paspirtis toliau vystyti ir plėtoti mūsų projektą. Primename, kad Booking.com yra viena didžiausių viešbučių paieškos sistemų pasaulyje, kurioje galima rasti per 840,000 apgyvendinimo įstaigų bet kuriame Žemės rutulio kampelyje:


Booking.com

One thought on “Kainos rekordas! „RyanAir“ pigūs bilietai į Liverpulį, Anglija, iš Kauno – tik 16 EUR į abi puses!

  • 2019-08-29 at 16:13
    Permalink

    Nu ir pasiulymu siandien 🙂 Tik spek rinktis!

    Reply

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.