Ir dar vienas super atostogų pasiūlymas nuo „Turkish Airlines“: pigūs bilietai iš Vilniaus arba Rygos į Mahę, Seišelius – tik nuo 460 EUR į abi puses!

Atsirado labai pigių bilietų iš Vilniaus bei Rygos į Seišelių salas! Pigūs skrydžiai į Mahę su „Turkish Airlines“ dabar tekainuoja vos nuo 460 EUR už kelionę į abi puses! Skrydžiai vykdomi per avialinijų bazę esančią Stambule, kur Jūsų lauktų trumpesnis ar ilgesnis sustojimas. Į bilietų kainą įskaičiuotas ir registruojamas bagažas iki 30 kg, ir nemokamas maitinimas lėktuvuose skrydžio metu. Taipogi lėktuvuose galėsite mėgautis filmais, muzika ir koncertais sėdynių atlošuose įtaisytuose LCD ekranuose!
Seišeliai susideda iš 155 salų – brangakmenių, kurių kiekviena pasižymi savu charakteriu, paslaptimis ir istorija. Keliavimui tarp 16 salų yra sudarytos visos galimybės – lengva rasti vietą nakvynei, o keltų ir lėktuvų paslaugų tvarkaraščiai įtiks net patiems įnoringiausiems. Kad ir kur benuspręstumėte apsistoti – prabangiame penkių žvaigždučių kokone, ar mažame, jaukiame kreolų svečių namelyje, visur jus pasitiks su paslaugiu aptarnavimu ir draugiška šypsena. Seišeliai – tai daug daugiau nei tiesiog graži vieta. Jie ypatingi nuostabiais paplūdimiais, švariais, žydrais vandenimis ir stulbinančia ekologija. Jei ieškote vietos, kur galėtumėte pabėgti nuo kasdieninių rūpesčių ir visiškai atsipalaiduoti, čia rasite viską, ko tik jums gali prireikti. Vien Mahé saloje galite rinktis iš daugiau nei 65 paplūdimių, kurie yra ne tik švarūs bei erdvūs, bet ir apsupti granitiniais akmenimis, kurie yra vieni seniausių žemėje. Salose galite ne tik užsiimti nardymu, bet ir pažinti jas labiau, užsisakę vieną iš gausybės siūlomų ekskursijų.
Tipinis Seišelių paplūdimių vaizdelis:
Seis2
Seišeliai yra respublika, esanti 115 salose (83 iš jų beveik negyvenamos, nes nėra geriamo vandens). Yra Indijos vandenyne į šiaurės rytus nuo Madagaskaro, nuo 1976 m. – nepriklausoma valstybė, priklauso Britų Sandraugai.
Pigių bilietų laikotarpis: 2022 metų spalis-2023 metų kovas (datų pasirinkimas nėra labai didelis)
Skrydžių segmentai: Vilnius/Ryga-Stambulas-Mahė-Stambulas-Vilnius/RygaPigiausius bilietus galite įsigyti Skyscanner svetainėje, bet rekomenduojame iškart spausti šią nuorodą. Atsidarys iškart suvesti skrydžiai su nustatytomis datomis, kurias galite lengvai keisti ieškodami sau reikalingo varianto. Čia pateikiamas pigių bilietų rezervacijos pavyzdys svetainėje:

Iš Rygos bilietai kainuoja tiek pat – spausti čia:

Galimos ir kitos kelionės datos (spauskite ant dominančios datos ir naujame lange atsidarys skrydžių paieškos rezultatai):
Spalio 18-31 d.
Lapkričio 8-21 d.
Sausio 3-16 d.
Vasario 7-20 d.
Jei netinka mūsų pavyzdyje pasiūlytos skrydžių datos, pabandykite susirasti Jums įdomius ir aktualius variantus patys. Sėkmės renkantis!!! O jei turite klausimų, kažkas nepavyksta – komentuokite, klauskite ar rašykite! Būtinai padėsim! Jei norėsite, galim sudėlioti visą kelionės planą bei nupirkti bilietus nuo nuvykimo iš Lietuvos per Varšuvą į Seišelius su grįžimu atgal!

Viešbučio rezervavimas kelionėje:
Jei apsisprendėte dėl kelionės ir įsigijote pigius bilietus, laikas pagalvoti ir apie viešbutį, kuriame apsistosite. Juk keliauti žinant, jog atvykus jau nereikės blaškytis po miestą ieškant kur pernakvoti, kur kas ramiau 🙂 Paspaudę ant paveiksliuko žemiau galite pasitikrinti Jūsų kelionės metu vykdomas naujas akcijas ir taikomus kitus spec. pasiūlymus laisviems viešbučių kambariams, kas padės Jums rasti geriausią ir pigiausią nakvynės vietą:

Mes būtumėme labai dėkingi, jei viešbučius savo kelionės metu rezervuotumėte per apačioje pateiktą Booking.com nuorodą. Jums tai nekainuos papildomai nė cento, o mums tai bus šiokia tokia paspirtis toliau vystyti ir plėtoti mūsų projektą. Primename, kad Booking.com yra viena didžiausių viešbučių paieškos sistemų pasaulyje, kurioje galima rasti per 840,000 apgyvendinimo įstaigų bet kuriame Žemės rutulio kampelyje:


Booking.com

3 thoughts on “Ir dar vienas super atostogų pasiūlymas nuo „Turkish Airlines“: pigūs bilietai iš Vilniaus arba Rygos į Mahę, Seišelius – tik nuo 460 EUR į abi puses!

 • 2019-05-01 at 19:26
  Permalink

  Buvau prieš porą mėnesių. Salose l.brangu – viešbučiai, mityba, taxi. Salos to nevertos. Poilsis skirtas pižonams, kuriems svarbu pasigirti buvus ir atostogavus Seišeliuose. Iš tikro yra arčiau geresnių vietų – Kretoje, Tailande žymiai gražiau. Straipsnyje įdėta La Digue saloje esančio l. įžymaus paplūdimio nuotrauka, kur plūsta visi turistai „atsižymėti”. Jokiu būdu tai ne tipinis paplūdimio vaizdelis. Nepaisant to, ką parašiau, skrydžio kaina l. gera. Taip kad svajojantys (be reikalo) ten nuvykti – siūlau padėkoti Šėtonui už puikų surastą variantą.

  Reply
  • 2019-05-01 at 20:51
   Permalink

   Dėkui už nuomonę. Įdomumo dėlei – kiek kainuoja savaitė Seišeliuose? Ir gal gali palyginti Seišelius su Maldyvais? Kur geriau? Na, o dėl to ar verta apsilankyti, ar ne, tai mano asmenine nuomone, nors vieną kartą verta nuskristi bet kur, kad susidaryti nuomonę ir pamatyti pasaulį. Asmeniškai aplankęs esu daug pasaulio šalių, bet antrą kartą grįžau kol kas tik į Braziliją/Argentiną bei Tailandą 🙂 Tai šį tą sako 🙂

   Reply
   • 2019-05-01 at 21:43
    Permalink

    Šėtonai, kaip ir visur, kainos yra nuo… Iki. Aš buvau ten darbo reikalais, gyvenau arčiau Beau Valon paplūdimio – laikomas viena geriausių poilsio vietų Mahe saloje. Sostinė Viktorija pasiekiama miesto autobusu (0,5e). Bungalow – 80€ para su pusryčiais. Karšti patiekalai nuo 10-20€. Dienos ekskursija kateriu į Praislin ir La Digue salas – 150€/žmogui. Taksi iš oro uosto į Viktoriją – 30/40 € (atstumas kaip Vilniuje iki Katedros). Siaubingai karšra dėl didelio oro drėgnumo. Ekskursijoms galiu rekomenduoti Cocotier tour – puikūs atsiliepimai Tripadvisor’e ir pats asmeniškai naudojausi.
    Maldyvuose nesu buvęs. Bet tarp darbi kolegų buvo vienas atvykęs iš Mauricijaus. Pasak jo, Mauricijuje gražesni paplūdimiai ir pigiau 4 kartus… Kaip ir parašei – reikia viską aplankyti ir pačiam įvertinti 😉 Aš kai kur esu buvęs ir Seišeliai tiesiog nuvylė.

    Reply

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.