Įdomu! „RyanAir“ pigūs bilietai į Milaną, Italija, iš Kauno – tik 40 EUR į abi puses!

Atsirado pigių bilietų iš Kauno į Europos madų sostinę – Milaną, per 1500 km nuo Lietuvos nutolusį Šiaurės Italijos miestą! Pigiausi bilietai dabar kainuoja vos 40 EUR už kelionę į abi puses! Skrydžiai – tiesioginiai, į kainą tėra įskaičiuotas rankinis bagažas.
Milaną daugelis apibūdina kaip mados ir prabangos sostinę. Tai yra tikra tiesa, tačiau ką veikti čia ras ne tik modeliai ir dizaineriai, nes Milanas turi ką pasiūlyti kiekvienam. Nuo jau minėtos aukščiausios klasės mados iki paprastų nerūpestingai atrodančių menininkų, nuo jaukių tratorijų visai šeimai iki visiškai rimtų aludžių! Sporto mėgėjai žavėsis San Siro stadionu, kur žaidžia garsiausi pasaulio futbolo klubai, na, o operos mylėtojai gali skubėti tiesiai į La Scala operą. Verta pabrėžto pasaulinio garsumo parodas vykstančias Milano parodų rūmuose! Ieškantys neįprastų atrakcijų gali pavakarieniauti tramvajuje, pasivaikščioti po gigantiško arklio kanopomis ar paieškoti stebuklingo, norus pildančio buliaus atvaizdo.


Bilietai:

Pigių bilietų į Milaną datos: 2024 metų rugpjūčio pabaiga-rugsėjis (yra dvi datos už šią kainą – ilgesnis ir trumpesnis kelionės variantas)
Skrydžių segmentai: Kaunas-Milanas-Kaunas (tiesioginiai skrydžiai)
Bilietus galima įsigyti oficialioje „RyanAir“ svetainėje adresu: http://www.ryanair.com/ arba paspaudus ant nuotraukos apačioje. Pigiausi skrydžiai į Milaną iš Kauno dabar kainuoja vos 40 EUR už skrydžius abejomis kryptimis. Pigių bilietų rezervacijos pavyzdys čia:
Kelionės trukmę ir datas galima keisti (datas galite pasidėlioti „RyanAir“ svetainėje). Tiesa, kaina gali greitai kisti, nes čia gi – pigių skrydžių bendrovės, kurios skrydžių bilietų kainas keičia kelis kartus per dieną. Jei niekada nesate pirkę bilietų per RyanAir arba Wizzair sistemą ar reikia pagalbos susidėliojant skrydžius, visada galite kreiptis į mus, padėsime, nupirksime ir Jums visai nereikės niekuo rūpintis 🙂
Sėkmės renkantis!!! O jei turite klausimų, kažkas nepavyksta – komentuokite, klauskite ar rašykite! Būtinai padėsim!

Viešbučio rezervavimas kelionėje:
Jei apsisprendėte dėl kelionės ir įsigijote pigius bilietus, laikas pagalvoti ir apie viešbutį, kuriame apsistosite. Juk keliauti žinant, jog atvykus jau nereikės blaškytis po miestą ieškant kur pernakvoti, kur kas ramiau 🙂 Paspaudę ant paveiksliuko žemiau galite pasitikrinti Jūsų kelionės metu vykdomas naujas akcijas ir taikomus kitus spec. pasiūlymus laisviems viešbučių kambariams, kas padės Jums rasti geriausią ir pigiausią nakvynės vietą:

Mes būtumėme labai dėkingi, jei viešbučius savo kelionės metu rezervuotumėte per apačioje pateiktą Booking.com nuorodą. Jums tai nekainuos papildomai nė cento, o mums tai bus šiokia tokia paspirtis toliau vystyti ir plėtoti mūsų projektą. Primename, kad Booking.com yra viena didžiausių viešbučių paieškos sistemų pasaulyje, kurioje galima rasti per 840,000 apgyvendinimo įstaigų bet kuriame Žemės rutulio kampelyje:


Booking.com

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.