Įdomu! Pigūs bilietai iš Vilniaus į Fesą, Marokas – tik nuo 82 EUR į abi puses!

Mėgstantiems šilumą ir karštį turime puikų pasiūlymą – šių metų spalio mėnesį pigūs bilietai iš Vilniaus į seniausią ir trečiąjį pagal dydį Maroko miestą Fesą kainuoja vos 82 EUR už kelionę į abi puses! Tai būtų kombinuoti „RyanAir“ skrydžiai iš Vilniaus su persėdimais Londone ir grįžtant – Eindhovene. Į bilietų kainą įskaičiuotas rankinis bagažas.
Fesas – trečias pagal dydį Maroko miestas bei vienas iš keturių „Maroko imperatoriškųjų“ miestų, išsidėstęs Atlaso kalnų papėdėje. Miestas yra padalintas į du rajonus: naująjį Fesą ir Feso senamiestį, kuris yra saugomas Unesco. Miestas yra prestižinis religijos ir politikos centras. Fesas yra pirmoji arabų dinastijos sostinė ir seniausias iš keturių Maroko imperatoriškųjų miestų.
Bene didžiausia Feso įžymybė ir turistų traukos centras yra žymiosios odų raugyklos. Chouaros odų raugykla – tai daugiau nei 1000 metų veikianti odų raugykla Fese. Čia bėgant amžiams odų rauginimo technologija išliko nepakitusi. Tad ir kvapai, panašiai kaip viduramžiais, čia yra sodrūs ir atbaido nemažai smalsių turistų.
Nepaisant vis modernėjančio pasaulio, Fesas sugebėjo išsaugoti savo autentiškumą, kuris ypač atsiskleis vaikštant senojoje miesto dalyje. Šimtmečius gyvuojantys Feso marokietiški turgūs vis dar išliko nepakitę. Gal tik pardavinėjamos produkcijos asortimentas padidėjo. Čia jūs rasite visko – nuo šlepečių ir prieskonių iki džino lempų, ir kilimų. Be abejo, netrūksta ir įkyrių pardavėjų, kurie turistus laiko vaikštančiais pinigų maišais, todėl nepamirškite derėtis!
Fes el Bali yra seniausia miesto dalis, padalinta į du rajonus, kuriuos skiria vingiuota upė. Būtent čia vaikščiodami į labirintą primenančiomis gatvelėmis pajausite tikrą marokietišką dvasią. Kairiajame krante rasite daugumą istorinių vietos įžymybių bei pagrindinius turgus. Kitoje senamiesčio pusėje vyrauja kasdieninis marokiečių gyvenimas, todėl gali nemaloniai nustebinti nešvara. Feso senamiestis klaidus ir paslaptingas, kuriame pasiklysti ganėtinai lengva.
Besibaiminantiems aukštos Afrikietiškos temperatūros Maroke vasaros mėnesiais, turime padrąsinančių žinių. Nors vasarą Maroke gali būti labai karšta, Fesas yra maloni išimti, kadangi miestas išsidėstęs šalia Atlaso kalnų ir Atlanto vandenyno pakrantės, kur visada pučia vėsus brizas, išsklaidantis nepakeliamą kaitrą.Pigių bilietų į Maroką datos: 2022 metų spalis (tėra dvi datos už šią kainą – ilgesnis ir trumpesnis kelionių variantai)
Skrydžių segmentai: Vilnius-Londonas-Fesas-Eindhovenas-Vilnius
Visi skrydžiai būtų vykdomi „RyanAir“ pigių skrydžių bendrovės lėktuvais. Persėdimai tarpiniuose oro uostuose nėra labai ilgi. Bilietus į kiekvieną skrydį galite įsigyti oficialioje „RyanAir“ svetainėje adresu: http://www.ryanair.com/ arba parašyti, kad nupirktumėme mes. Bendra 4 skrydžių suma į Maroką iš Vilniaus nesiekia net 82 EUR! Rezervacijos pavyzdys pateiktas čia:
Kelionės trukmę ir datas galima keisti (datas galite pasidėlioti „RyanAir“ bei „Wizz Air“ svetainėse). Tiesa, kaina gali greitai kisti, nes čia gi – pigių skrydžių bendrovės, kurios skrydžių bilietų kainas keičia kelis kartus per dieną. Jei niekada nesate pirkę bilietų per „RyanAir“ arba „Wizz Air“ sistemą ar reikia pagalbos susidėliojant skrydžius, visada galite kreiptis į mus, padėsime, nupirksime ir Jums visai nereikės niekuo rūpintis 🙂
Sėkmės renkantis!!! O jei turite klausimų, kažkas nepavyksta – komentuokite, klauskite ar rašykite! Būtinai padėsim!

Viešbučio rezervavimas kelionėje:
Jei apsisprendėte dėl kelionės ir įsigijote pigius bilietus, laikas pagalvoti ir apie viešbutį, kuriame apsistosite. Juk keliauti žinant, jog atvykus jau nereikės blaškytis po miestą ieškant kur pernakvoti, kur kas ramiau 🙂 Paspaudę ant paveiksliuko žemiau galite pasitikrinti Jūsų kelionės metu vykdomas naujas akcijas ir taikomus kitus spec. pasiūlymus laisviems viešbučių kambariams, kas padės Jums rasti geriausią ir pigiausią nakvynės vietą:

Mes būtumėme labai dėkingi, jei viešbučius savo kelionės metu rezervuotumėte per apačioje pateiktą Booking.com nuorodą. Jums tai nekainuos papildomai nė cento, o mums tai bus šiokia tokia paspirtis toliau vystyti ir plėtoti mūsų projektą. Primename, kad Booking.com yra viena didžiausių viešbučių paieškos sistemų pasaulyje, kurioje galima rasti per 840,000 apgyvendinimo įstaigų bet kuriame Žemės rutulio kampelyje:


Booking.com

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.