Įdomu! Pigūs bilietai į Braziliją iš Vilniaus – tik 596 EUR už kelionę į abi puses su įskaičiuotu registruojamu bagažu! Didelis datų pasirinkimas!

Aptikome tiesiog puikius pigius bilietus iš Vilniaus į didžiausią Brazilijos miestą – San Paulą! Pigiausi bilietai dabar kainuoja vos nuo 596 EUR už kelionę į abi puses. Tokią neįtikėtiną kainą siūlo mums puikiai pažįsamos Turkijos oro linijos „Turkish Airways“. Skrydžiai vykdomi per avialinijų bazę Stambule. Į bilietų kainą įtrauktas ir registruotas iki 23 kg sveriantis bagažas (2 vnt), ir maitinimas bei gėrimai lėktuvuose skrydžių metu. Tiesiog puiki proga aplankyti šią nuostabią šalį! Papildomai akcentuojame, kad reguliari skrydžių kaina iš Lietuvos į San Paulą kainuoja beveik 3-4x daugiau, nei pigių bilietų kaina į Braziliją, kurią siūlome Jums dabar!!!
Kadangi mūsų puslapio komanda pabuvojo Brazilijoje jau tris kartus, jei reikės praktinių patarimų – visuomet galite kreiptis KONTAKTAI skiltyje nurodytais rekvizitais. Tikrai padėsime ir pakonsultuosime, nes Brazilija mums tampa antrais namais. 🍃 🦜
Kas tai yra Brazilija? Pirmosios asociacijos: tropinės džiunglės, Rio de Žaneiro šėlstantis karnavalas, futbolo pergalės, stipri kava ir sambos garsai, aidintys saulės nubučiuotuose paplūdimiuose… Visa tai tiesa. Tačiau Brazilija turi daug daugiau! Tai didžiulių kontrastų didžiulė šalis – pirmapradžio tropinio rojaus prieglobstis, megapolių ūžesio prisotinta atmosfera, sunkiai įsivaizduojama prabanga ir dar sunkiau suvokiamas skurdas greta. Nuo pat XVa., kuomet portugalai pasiekė šalies krantus, Brazilija intriguoja ir magiška trauka vilioja keliautojus iš viso pasaulio, kaitina fantaziją ir žavi plačiausiu potyrių spektru.


Bilietai:

Pigių bilietų į Braziliją laikotarpis: 2024 metų rugpjūtis-2025 metų balandis (didelis datų pasirinkimas)
Skrydžių segmentai: Vilnius-Stambulas-San Paulas-Stambulas-Vilnius
Pigiausius bilietus galite įsigyti Skyscanner svetainėje, bet rekomenduojame iškart spausti šią nuorodą arba ant nuotraukos žemiau. Atsidarys iškart suvesti skrydžiai su nustatytomis datomis, kurias galite lengvai keisti ieškodami sau reikalingo varianto. Čia pateikiamas pigių bilietų rezervacijos pavyzdys svetainėje:
Kitos galimos kelionės datos (spausti ant nuorodų apačioje):
Rugpjūčio 12-26 d.
Rugsėjo 13-30 d.
Spalio 8-23 d.
Lapkričio 8-25 d.
Gruodžio 3-13 d.
Sausio 15-30 d.
Vasario 4-18 d.
Kovo 5-20 d.
Balandžio 8-22 d.
Ir daugelis kitų variantų! Jei netinka mūsų pavyzdyje pasiūlytos datos, pabandykite susirasti Jums įdomius ir aktualius bilietus patys arba kreiptis į mus. Sėkmės renkantis!!! O jei turite klausimų, kažkas nepavyksta – komentuokite, klauskite ar rašykite! Būtinai padėsim! Jei norėsite, galim sudėlioti visą kelionės planą bei nupirkti bilietus nuo nuvykimo iš Lietuvos per Stambulą į spalvingąją Braziliją su grįžimu atgal! 🙂

Viešbučio rezervavimas kelionėje:
ei apsisprendėte dėl kelionės ir įsigijote pigius bilietus, laikas pagalvoti ir apie viešbutį, kuriame apsistosite. Juk keliauti žinant, jog atvykus jau nereikės blaškytis po miestą ieškant kur pernakvoti, kur kas ramiau 🙂 Paspaudę ant paveiksliuko žemiau galite pasitikrinti Jūsų kelionės metu vykdomas naujas akcijas ir taikomus kitus spec. pasiūlymus laisviems viešbučių kambariams, kas padės Jums rasti geriausią ir pigiausią nakvynės vietą:

Mes būtumėme labai dėkingi, jei viešbučius savo kelionės metu rezervuotumėte per apačioje pateiktą Booking.com nuorodą. Jums tai nekainuos papildomai nė cento, o mums tai bus šiokia tokia paspirtis toliau vystyti ir plėtoti mūsų projektą. Primename, kad Booking.com yra viena didžiausių viešbučių paieškos sistemų pasaulyje, kurioje galima rasti per 840,000 apgyvendinimo įstaigų bet kuriame Žemės rutulio kampelyje:


Booking.com

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.