Įdomu: iš Kauno per Kopenhagą į Kvala Lumpūrą, Malaizija – vos nuo 295 EUR į abi puses!

Vertas dėmesio pasiūlymas norintiems praleisti atostogas Azijoje bei pažinti unikalią vietos gyventojų kultūrą! Atsirado pigių bilietų į fantastiškąją Malaiziją! Dabar nuvykti į šią nuostabią šalį galima labai pigiai, nes bilietai kainuoja vos 267 EUR už skrydžius į abi puses. Prie šios sumos pridėjus tiesioginius ir patogius „RyanAir“ skrydžius iš Kauno į Danijos sostinę gauname kombinuotą kelionės paketą už vos 295 EUR (skrendant su rankiniu bagažu)!
Kvala Lumpūrą pavadintume viena iš visos Azijos galimų sostinių. Čia kaip niekur kitur suplaukia žmonės iš šio žemyno ir viso pasaulio. Tai – švarus, gražus miestas su alėjomis, parkais, naktimis pavirstantis į tikrą šviesų ir stebuklų šalį. Dėl to pelnytai gavęs slapyvardį – “Miestas – šviesų sodas“. Dėl savo strateginės padėties Kvala Lumpūras tapo vienu iš pagrindinių tarptautinės prekybos ir verslo centru. Pagrindinė miesto vertybė yra Petronas Bokštai – Dvyniai.
Žavingoji Malaizija vilioja ir patyrusius keliautojus, ir naujokus – visus, kurie stengiasi atrasti jos grožybes. Malaizija – tai antroji, po Singapūro, ekonomiškai išsivysčiusi šalis regione. Čia yra vienas aukščiausių pasaulyje pastatų – Petrona Twin Towers dangoraižis, trečias pagal aukštį televizijos bokštas Menara Kuala Lumpur, didžiausia Masjid Negara mečetė Azijoje, trečias pagal ilgį Penango tiltas, vienas geriausių Azijoje Okeonariumų ir kt. Visa tai ir dar daugiau galite pamatyti pasinaudoję šiuo pigiu pasiūlymu!Pigių bilietų akcijos laikotarpis: 2019 metų lapkritis (didelis datų pasirinkimas)
Skrydžių segmentai: Kaunas-Kopenhaga-Kaunas (skrendant su „RyanAir“) bei Kopenhaga-Amsterdamas-Kvala Lumpūras-Amsterdamas-Kopenhaga (skrendant su „KLM“)
Kaip jau minėjome, tai būtų kombinuota kelionė. Svarbiausia įsigyti akcijinius „KLM“ bilietus iš Kopenhagos į Malaiziją – spauskite tiesiog šią nuorodą. Atsidarys iškart suvesti skrydžiai Kopenhaga-Kvala Lumpūras-Kopenhaga su nustatytomis datomis, kurias galite lengvai keisti ieškodami sau reikalingo varianto. Čia pateikiamas pigių bilietų rezervacijos pavyzdys svetainėje:
Įsigijus šiuos bilietus reikia įsigyti „RyanAir“ aviakompanijos bilietus tiesioginiams skrydžiams iš Kauno į Kopenhagą. Šiuo metu bilietai į Danijos sostinę iš Kauno kainuoja vos 28 EUR už kelionę į abi puses – spausti čia:

Atkreipiame dėmesį, kad grįžtant dėl prasilenkiančių skrydžių laikų Jums grįžtant reiktų praleisti naktį Kopenhagoje, kas iš principo nėra labai blogai. Turėtumėte beveik parą laiko maloniam pasivaikščiojimui po Danijos sostinę!
Štai ir viskas – kombinuotos kelionės paketas baigtas. Bilietai iš Kauno per Kopenhagą į Malaiziją kainuoja vos 295 EUR! Kadangi pigių bilietų pasirinkimas yra ganėtinai didelis, datas nurodytu akcijiniu laikotarpiu galima dėlioti ganėtinai laisvai. Jei nepavyksta – galime tai padaryti už Jus! Esant poreikiui, galim sudėlioti visą kelionės planą bei nupirkti bilietus nuo nuvykimo iš Lietuvos per Kopenhagą į Malaiziją su grįžimu atgal!

Viešbučio rezervavimas kelionėje:
Jei apsisprendėte dėl kelionės ir įsigijote pigius bilietus, laikas pagalvoti ir apie viešbutį, kuriame apsistosite. Juk keliauti žinant, jog atvykus jau nereikės blaškytis po miestą ieškant kur pernakvoti, kur kas ramiau 🙂 Paspaudę ant paveiksliuko žemiau galite pasitikrinti Jūsų kelionės metu vykdomas naujas akcijas ir taikomus kitus spec. pasiūlymus laisviems viešbučių kambariams, kas padės Jums rasti geriausią ir pigiausią nakvynės vietą:

Mes būtumėme labai dėkingi, jei viešbučius savo kelionės metu rezervuotumėte per apačioje pateiktą Booking.com nuorodą. Jums tai nekainuos papildomai nė cento, o mums tai bus šiokia tokia paspirtis toliau vystyti ir plėtoti mūsų projektą. Primename, kad Booking.com yra viena didžiausių viešbučių paieškos sistemų pasaulyje, kurioje galima rasti per 840,000 apgyvendinimo įstaigų bet kuriame Žemės rutulio kampelyje:


Booking.com

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.