Įdomu ir labai pigu: super pigūs bilietai iš Vienos į Bankoką, Tailandas! Pigiausių bilietų kaina prasideda vos nuo 251 EUR už kelionę į abi puses!

Atsirado super pigus variantas aplankyti Tailando sostinę Bankoką! Akcijinius pigius bilietus iš Vienos (su grįžimu į Miuncheną), kainuojančius vos 251 EUR, į šį prašmatnų Azijos didmiestį siūlo Saudo Arabijos nacionalinės avialinijos „Saudia“. Skrydžiai iš Austrijos sostinės vykdomi per kompanijos bazę esančią Džidoje, kur Jūsų lauktų trumpas ir patogus persėdimas. Grįžtama atgal būtų į Vokietijos miestą Miuncheną. Į pigių bilietų kainą yra įskaičiuotas ir registruojamas bagažas, kas šį pasiūlymą daro dar patrauklesniu! Jums gali kilti klausimas, kaip pasiekti iš Lietuvos Vieną ar vėliau grįžti atgal iš Miuncheno? Į Vieną iš Vilniaus tiesiogiai skraido „RyanAir“ bendrovės lėktuvai, o Miuncheną su Vilniumi sieja tiesioginiai „airBaltic“ skrydžiai. Telieka susidėlioti kelionės planą arba parašyti mums – sudėliosime pigiausius skrydžius ir gausite puikų kelionės variantą!
Viena iš laimingiausių ir nuotaikingesnių šalių Pasaulyje – Tailandas, ne veltui vadinamas šypsenų šalimi. Čia, atrodo, kad šypsosi visi: žmonės, saulė, jūra, džiunglės ir priima į savo glėbį. Geras klimatas, geros kainos, puikus maistas ir neįtikėtina vaisių gausa, įdomi architektūra, žavinga kultūra ir gera infrastruktūra – Tailandas žino kaip reikia rodyti pavyzdį savo kaimynams. Milijonai turistų renkasi Tailandą kasdien kaip vietą atostogoms, milijonai jį renkasi ir kaip vietą pažintinėms kelionėms. Tailandas – verta!Pigių bilietų į Bankoką laikotarpis: 2022 metų spalis-2023 metų gegužė (didelis datų pasirinkimas)
Skrydžių segmentai: Viena-Džida-Bankokas-Riadas-Miunchenas
Pigiausius bilietus galite įsigyti Skyscanner svetainėje, bet rekomenduojame iškart spausti šią nuorodą. Atsidarys iškart suvesti skrydžiai su nustatytomis datomis, kurias galite lengvai keisti ieškodami sau reikalingo varianto. Čia pateikiamas pigių bilietų rezervacijos pavyzdys svetainėje:

Kitos galimos kelionės datos (spausti ant nuorodų žemiau):Gruodžio 6-20 d.
Sausio 17-31 d.
Vasario 2-21 d.
Ir daugelis kitų variantų. Jei netinka mūsų pavyzdyje pasiūlytos skrydžių datos, pabandykite susirasti Jums įdomius ir aktualius variantus patys. Sėkmės renkantis!!! O jei turite klausimų, kažkas nepavyksta – komentuokite, klauskite ar rašykite! Būtinai padėsim! Jei norėsite, galim sudėlioti visą kelionės planą bei nupirkti bilietus nuo nuvykimo iš Lietuvos per Vieną į Bankoką su grįžimu atgal į Lietuvą! 🙂
Ir Jums daugiau niekuo nereikės rūpintis! 🙂

Viešbučio rezervavimas kelionėje:
Jei apsisprendėte dėl kelionės ir įsigijote pigius bilietus, laikas pagalvoti ir apie viešbutį, kuriame apsistosite. Juk keliauti žinant, jog atvykus jau nereikės blaškytis po miestą ieškant kur pernakvoti, kur kas ramiau 🙂 Paspaudę ant paveiksliuko žemiau galite pasitikrinti Jūsų kelionės metu vykdomas naujas akcijas ir taikomus kitus spec. pasiūlymus laisviems viešbučių kambariams, kas padės Jums rasti geriausią ir pigiausią nakvynės vietą:

Mes būtumėme labai dėkingi, jei viešbučius savo kelionės metu rezervuotumėte per apačioje pateiktą Booking.com nuorodą. Jums tai nekainuos papildomai nė cento, o mums tai bus šiokia tokia paspirtis toliau vystyti ir plėtoti mūsų projektą. Primename, kad Booking.com yra viena didžiausių viešbučių paieškos sistemų pasaulyje, kurioje galima rasti per 840,000 apgyvendinimo įstaigų bet kuriame Žemės rutulio kampelyje:


Booking.com

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.