Įdomu ir labai pigu: iš Vilniaus per Barseloną į Meksikos sostinę – vos nuo 406 EUR už kelionę į abi puses!

Meksika daugeliui žmonių asocijuojasi su tekila, kaktusais, aštrių prieskonių gausia virtuve ir pavojais. Jei visa tai norite pamatyti ir pajusti Jūs pats – šis pasiūlymas Jūsų nepaliks abejingais! Sukombinavus „RyanAir“ bei „Air France“ oro linijų bendrovių skrydžius iš Vilniaus nuskristi į Meksikos didžiausią miestą bei šalies sostinę – Meksiką – galima vos už 406 EUR! Dabar pigūs skrydžių bilietai iš Barselonos į galingų majų bei actekų civilizacijų palikimą saugojančią Meksiką tekainuoja vos nuo 330 EUR už kelionę į abi puses! Tokią super galimybę pigiai apsilankyti Meksikoje mums suteikia nacionalinės Prancūzijos avialinijos – „Air France“. Visi skrydžiai – jungiamieji, su persėdimu avialinijų bazėje Paryžiuje. Prie šių bilietų prikombinavus „RyanAir“ tiesioginius skrydžius iš Vilniaus į Barseloną ir atgal, gauname super pigų kombinuotos kelionės variantą už vos 406 EUR! Tiesa, skrendant į priekį dėl prasilenkiančių skrydžių laikų reiktų naktį praleisti įspūdingoje Katalonijos sostinėje, kas tikrai nėra blogai. Grįžtant atgal nakvynė Barselonoje yra pasirenkama laisvai.
Meksikas – tai gyvas civilizacijų istorijos muziejus, kuriame randama virš 1400 architektūros ir istorijos paminklų, 10 archeologinių zonų pačiame mieste ir jo apylinkėse, virš 80 muziejų, dešimtys tautinių kūrybos centrų. Yra senovės piramidžių bei vienuolynų. Miestas įsikūręs maždaug 2240 m virš jūros lygio. Tai šalies pramonės, ekonomikos, kultūros centras. Meksikas buvo įkurtas senosios actekų sostinės vietoje. Šalies sostinė, kaip ir daugelis Meksikos miestų, skirstoma į kolonijas. Istoriškai miestas augo, prarydamas mažesnius apylinkių miestelius. Juos statę žmonės nepasižymėjo originalumu, suteikdami gatvėms vardus. Paprastai tai indėnų dievybių ir didvyrių vardai, žymių revoliucionierių, keleto rašytojų ir politikų vardai. Todėl dabartiniame didžiuliame Meksike vien Kuautemok (paskutinio actekų vado) pavadinimą turi per keturiasdešimt gatvių. Taigi, jeigu norite rasti gatvę nežinodami kolonijos, kurioje ji yra, pavadinimo, rizikuojate beviltiškai pasiklysti.
Pigių bilietų į Meksiką laikotarpis: 2019 metų lapkritis-2020 metų kovas (didelis datų pasirinkimas)
Skrydžių segmentai: du atskiri skrydžių segmentai: Vilnius-Barselona-Vilnius bei Barselona-Meksikas-Barselona
Kaip jau minėjome, tai būtų kombinuota kelionė. Svarbiausia įsigyti akcijinius bilietus iš Barselonos į Meksiką bei atgal – spauskite tiesiog šią nuorodą. Atsidarys iškart suvesti skrydžiai nustatytomis datomis, kurias galite lengvai keisti ieškodami sau reikalingo varianto. Čia pateikiamas pigių bilietų rezervacijos pavyzdys svetainėje:
Įsigijus šiuos skrydžius, galime toliau dėlioti kelionę. Iš Vilniaus „RyanAir“ skrydžiai į Katalonijos sostinę kainuoja 76 EUR į abi puses. Vykstant į priekį Barselonoje reikės praleisti naktį prieš tęsiant kelionę į Meksiką. Norėdami įsigyti „RyanAir“ bilietus spauskite čia:

Štai ir viskas. Turime kombinuotą kelionės variantą, kurios metu Jūs turėsite unikalią galimybę apsilankyti Meksikoje bei praleisti vieną ar daugiau dienų Barselonoje už vos 415 EUR! Jei netinka mūsų pavyzdyje pasiūlytos skrydžių datos, pabandykite susirasti Jums įdomius ir aktualius variantus patys. Sėkmės renkantis!!! O jei turite klausimų, kažkas nepavyksta – komentuokite, klauskite ar rašykite! Būtinai padėsim! Jei norėsite, galim sudėlioti visą kelionės planą bei nupirkti bilietus nuo nuvykimo iš Lietuvos per Barseloną į Meksiką su grįžimu atgal į Lietuvą! Ir Jums daugiau niekuo nereikės rūpintis!

Viešbučio rezervavimas kelionėje:
Jei apsisprendėte dėl kelionės ir įsigijote pigius bilietus, laikas pagalvoti ir apie viešbutį, kuriame apsistosite. Juk keliauti žinant, jog atvykus jau nereikės blaškytis po miestą ieškant kur pernakvoti, kur kas ramiau 🙂 Paspaudę ant paveiksliuko žemiau galite pasitikrinti Jūsų kelionės metu vykdomas naujas akcijas ir taikomus kitus spec. pasiūlymus laisviems viešbučių kambariams, kas padės Jums rasti geriausią ir pigiausią nakvynės vietą:

Mes būtumėme labai dėkingi, jei viešbučius savo kelionės metu rezervuotumėte per apačioje pateiktą Booking.com nuorodą. Jums tai nekainuos papildomai nė cento, o mums tai bus šiokia tokia paspirtis toliau vystyti ir plėtoti mūsų projektą. Primename, kad Booking.com yra viena didžiausių viešbučių paieškos sistemų pasaulyje, kurioje galima rasti per 840,000 apgyvendinimo įstaigų bet kuriame Žemės rutulio kampelyje:


Booking.com

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.