Įdomu: aplankykite vienos kelionės metu Atėnus bei Bankoką kelionę pradėdami Varšuvoje! Bilietų kaina prasideda vos nuo 321 EUR!

Atsirado pigių bilietų iš Atėnų į didžiausią Šiaurės rytų Azijos miestą – Bankoką! Akcijinius pigius bilietus, kainuojančius vos 299 EUR, į šį prašmatnų Azijos didmiestį siūlo nacionalinės Jordanijos oro linijos „Royal Jordanian Airline“. Skrydžiai iš Atėnų vykdomi per kompanijos bazę esančią Amane, kur Jūsų lauktų trumpesnis ar ilgesnis sustojimas. Esant norui, galima susidėlioti kelionę su ilgesniu sustojimu Jordanijoje ir paskiriant laiko pasidairymui po šią įspūdingą šalį. Iš Bankoko grįžti reikėtų į Londoną. Į bilietų kainą įskaičiuotas ir registruojamas bagažas iki 23 kg, ir nemokamas maitinimas lėktuvuose skrydžio metu. Taipogi lėktuvuose galėsite mėgautis filmais, muzika ir koncertais sėdynių atlošuose įtaisytuose LCD ekranuose! Atėnus iš Lenkijos sostinės Varšuvos pigiai ir patogiai galima pasiekti tiesioginiais „RyanAir“ skrydžiais, kurių kaina prasideda vos nuo 22 EUR! Grįžtama būtų į Londoną, iš kurio kiekvieną dieną vykdoma daugybė skrydžių į Vilnių bei Kauną.
Bankoko miesto pavadinimas reiškia „Dievų dvaras rojuje“. Bankokas yra įrašytas į Gineso rekordų knygą, kaip miestas, turintis ilgiausią pasaulyje pavadinimą „Krungthep, Maha Nakorn, Amorn Ratanakosindra, Mahindrayudhya, Mahadilokpop Noparatana Rajdhani, Burirom, Udom Rajnivet Mahastan, Amorn Pimarn Avatarn Satit, Sakkatuttiya Vishnukarm Prasit“.
Bankokas dažnai vadinamas „Rytų Venecija“ ar „Angelų miestu“. Šis miestas niekada nemiega: visą parą veikia parduotuvėlės, tradicinio tajų masažo salonai, naktį – daugybė kavinių, karaokės barų, naktinių klubų, diskotekų ir t.t. Na, o jei norite pasimėgauti poilsiu prie jūros – greitai galima nuvykti į Pataja kurortą. Bankokas stebina tiek senovinėmis šventyklomis, istorinėmis vietomis, rūmais ir muziejais, tiek savo moderniais dangoraižiais, pašėlusiu naktiniu gyvenimu ir malonia apsipirkinėjimo manija. Bankokas yra komercinis ir lankomiausias Tailando miestas, pilnas nacionalinių vertybių, tailandiškos dvasios ir kultūros. Tai – kontrastų miestas, kuriame susilieja vakarietiškas modernumas ir rytietiška mistika. Didžiuliai dangoraižiai stovi lūšnynų rajonuose, o praėjusius šimtmečius mena į amžiną ramybę pasinėrusios budistų šventovės. Žinome, vien Bankoke apsistoti nereiktų, nes Tailandas turi ką pasiūlyti kur kas daugiau, nei savo sostinę.
Pigių bilietų laikotarpis: 2017 metų rugsėjis-2018 metų balandis (didelis datų pasirinkimas)
Skrydžių segmentai: Atėnai-Amanas-Bankokas-Amanas-Londonas bei atskiri skrydžiai Varšuva-Atėnai bei Londonas-Vilnius/Kaunas
Kaip jau minėjome, tai būtų kombinuota kelionė. Svarbiausia įsigyti akcijinius bilietus iš Atėnų į Bankoką – spauskite tiesiog šią nuorodą. Atsidarys iškart suvesti skrydžiai Atėnai-Bankokas-Londonas su nustatytomis datomis, kurias galite lengvai keisti ieškodami sau reikalingo varianto. Čia pateikiamas pigių bilietų rezervacijos pavyzdys svetainėje:
Įsigijus šiuos bilietus galima pirkti ir „RyanAir“ aviakompanijos bilietus į tiesioginį skrydį iš Varšuvos į Atėnus, kuris kainuoja nuo 22 EUR į vieną pusę. Galite laisvai pasirinkti norimą praleisti dienų kiekį Graikijoje. Kaip pavyzdžiui – spausti čia:

Štai ir viskas – kombinuotos kelionės paketas baigtas. Žinoma, Jums dar reikės ir grįžtamųjų bilietų iš Londono į Kauną arba Vilnių. Šioje vietoje yra didelė pasirinkimo laisvė – galima grįžti ir tą patį vakarą, galima dar ir pasisvečiuoti kelias dienas Londone. Jei netinka mūsų pavyzdyje pasiūlytos skrydžių datos, pabandykite susirasti Jums įdomius ir aktualius variantus patys. Sėkmės renkantis!!! O jei turite klausimų, kažkas nepavyksta – komentuokite, klauskite ar rašykite! Būtinai padėsim! Jei norėsite, galim sudėlioti visą kelionės planą bei nupirkti bilietus nuo nuvykimo iš Lietuvos per Madridą į Tailandą su grįžimu atgal! 🙂

Viešbučio rezervavimas kelionėje:
Jei apsisprendėte dėl kelionės ir įsigijote pigius bilietus, laikas pagalvoti ir apie viešbutį, kuriame apsistosite. Juk keliauti žinant, jog atvykus jau nereikės blaškytis po miestą ieškant kur pernakvoti, kur kas ramiau 🙂 Kaip pavyzdį pateikiame Bankoko centre esančio 4* „iSanook“ viešbučio nuomos variantą, kuriame 5 nakvynės atsieitų vos 250,00 EUR arba 50,00 EUR/para dviems žmonėms. Viešbutis su lauko baseinu ir treniruoklių sale įsikūręs visai netoli MRT metro linijos, vos už 2 km nuo garsiojo Kinų kvartalo Bankoke. Booking.com svetainėje lankytojai viešbutį vertinama net 8,6 balo! Paspaudus ant paveikslėlio apačioje atsidarys viešbučio informacija naujame Booking.com lange su kainomis, nuotraukomis ir lietuvišku aprašymu:
iSanook
Jei norite, galite pasirinkti ir bet kurį kitą viešbutį Bankoke ar bet kurioje Tailando vietovėje. Mes būtumėme labai dėkingi, jei viešbučius savo kelionės metu rezervuotumėte per apačioje pateiktą Booking.com nuorodą. Jums tai nekainuos papildomai nė cento, o mums tai bus šiokia tokia paspirtis toliau vystyti ir plėtoti mūsų projektą. Primename, kad Booking.com yra viena didžiausių viešbučių paieškos sistemų pasaulyje, kurioje galima rasti per 840,000 apgyvendinimo įstaigų bet kuriame Žemės rutulio kampelyje:


Booking.com

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.