Hitas! „Wizz Air“ pigūs bilietai į Frankfurtą, Vokietija, iš Vilniaus – tik 20 EUR į abi puses!

Skubame pranešti apie atsiradusius pigius bilietus iš Vilniaus į Europos Manhetenu vadinamą Frankfurtą, per 1200 kilometrų nuo Lietuvos nutolusį Vokietijos miestą, vieną svarbiausių Europoje ekonomikos centrų. Pigiausi bilietai dabar kainuoja vos nuo 10 EUR už kelionę į vieną pusę! Skrydžiai – tiesioginiai, į kainą tėra įskaičiuotas rankinis bagažas. Primename, kad skrydžiai iš Vilniaus į Frankfurtą vykdomi 3 kartus per savaitę – antradieniais, ketvirtadieniais ir šeštadieniais!
Frankfurtas yra ko gero visiems žinomo J. V. Gėtės gimtasis miestas. Čia virš Maino upės į dangų žiūri dideli dangoraižiai ir dominuoja požiūris, kad viskas yra įprasta. Būtent dėl šių priežasčių Frankfurtas dažnai dar vadinamas Manhetenu. Frankfurtas yra penktasis pagal dydį Vokietijos miestas ir yra centrinėje Vokietijos Heseno žemėje. Čia gyvena apie 670 tūkst. žmonių. Frankfurte yra įsikūrusi šalies svarbiausia vertybinių popierių birža ir Europos centrinis bankas, tad Frankfurtas yra galingas finansų centras. Po to, kai didžioji Frankfurto dalis per Antrąjį pasaulinį karą buvo sulyginta su žeme, miesto architektai nusprendė kurti verslo centro stiliaus miestą, bet tuo pačiu rūpestingai išsaugodami išlikusią kultūrą ir istoriją. Vokiško alaus mėgėjai visada galės užsukti į mieste esančius barus, kur renkasi ypatingai nuoširdūs ir draugiški vietiniai žmonės, visada nusiteikę su Jumis pabendrauti ir pasidalinti įspūdžiais.
Pigių skrydžių į Frankfurtą datos: 2016 metų rugsėjis (datų pasirinkimas nėra labai didelis)
Skrydžių segmentai: Vilnius-Frankfurtas-Vilnius (tiesioginiai skrydžiai)
Bilietus galima įsigyti oficialioje „Wizz Air“ svetainėje adresu: http://www.wizzair.com/. Pigūs skrydžiai į Frankfurtą dabar kainuoja nuo 10 EUR į vieną pusę. Pigių bilietų rezervacijos pavyzdys „Wizz Air“ svetainėje čia:
Ppo9
Kelionės trukmę ir datas galima keisti (datas galite pasidėlioti „Wizz Air“ svetainėje). Tiesa, kaina gali greitai kisti, nes čia gi – pigių skrydžių bendrovės, kurios skrydžių bilietų kainas keičia kelis kartus per dieną. Jei niekada neesate pirkę bilietų per RyanAir arba Wizzair sistemą ar reikia pagalbos susidėliojant skrydžius, visada galite kreiptis į mus, padėsime, nupirksime ir Jums visai nereikės niekuo rūpintis 🙂
Sėkmės renkantis!!! O jei turite klausimų, kažkas nepavyksta – komentuokite, klauskite ar rašykite! Būtinai padėsim!

Viešbučio rezervavimas kelionėje:
Jei apsisprendėte dėl kelionės ir įsigijote pigius bilietus, laikas pagalvoti ir apie viešbutį, kuriame apsistosite. Juk keliauti žinant, jog atvykus jau nereikės blaškytis po miestą ieškant kur pernakvoti, kur kas ramiau 🙂 Kaip pavyzdį pateikiame pačiame Frankfurto centre esančio 3* viešbučio „Novum Hotel Primus Frankfurt Sachsenhausen“ savaitės nuomos variantą, kuriame 5 nakvynės atsieitų vos 350,65 EUR arba 70,13 EUR/para dviems žmonėms. Viešbutis yra vos už 150 metrų nuo Maino upės, o Booking.com svetainėje lankytojai viešbutį vertina net 7,3 balo! Paspaudus ant paveikslėlio apačioje atsidarys viešbučio informacija naujame Booking.com lange su kainomis, nuotraukomis ir lietuvišku aprašymu:
Sachsenhausen
Jei norite, galite pasirinkti ir bet kurį kitą viešbutį Frankfurte. Mes būtumėme labai dėkingi, jei viešbučius savo kelionės metu rezervuotumėte per apačioje pateiktą Booking.com nuorodą. Jums tai nekainuos papildomai nė cento, o mums tai bus šiokia tokia paspirtis toliau vystyti ir plėtoti mūsų projektą. Primename, kad Booking.com yra viena didžiausių viešbučių paieškos sistemų pasaulyje, kurioje galima rasti per 840,000 apgyvendinimo įstaigų bet kuriame Žemės rutulio kampelyje:


Booking.com

2 thoughts on “Hitas! „Wizz Air“ pigūs bilietai į Frankfurtą, Vokietija, iš Vilniaus – tik 20 EUR į abi puses!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.