Hitas! „RyanAir“ pigūs bilietai iš Kauno į Salonikus, Graikija – tik 67 EUR į abi puses!

Labai gera kaina! Pigūs bilietai į antrąjį pagal dydį Graikijos miestą – Salonikus, per 1600 kilometrų nuo Lietuvos nutolusią tuometinės Makedonijos sostinę. Sukombinavus 4 „RyanAir“ skrydžius nuvykti iš Kauno į šį Graikijos miestą galima labai pigiai, nes 4 skrydžių bendra suma nesiekia net 67 EUR už kelionę į abi puses! Persėdimo laikai tarpiniuose oro uostuose nėra ilgi, o į kainą tėra įskaičiuotas rankinis bagažas.
Šiandien Salonikai – klestintis, triukšmingas, medžių žalumoje paskendęs didmiestis su daugybe modernių pastatų ir prekybos centrų, restoranų ir tavernų. Čia kasmet vyksta pripažinimo susilaukusi tarptautinė prekybos mugė. Šlovingą praeitį saugo Venecijos meistrų XV a. statinys, miesto simbolis – Baltasis bokštas, Šv. Demetrijaus bazilika, menanti ankstyvosios krikščionybės laikus. Ši miesto patrono bažnyčia – vienas įspūdingiausių graikų ortodoksų tikėjimo monumentų, išsiskiriantis puikia freskų tapyba ir unikaliomis mozaikomis. Sofijos bazilika (VI a.), Dvylikos Apaštalų bažnyčia (XIII a.), imperatoriaus Galerijaus triumfo arka (303 m.), pastatyta pergalės prieš persus Mesopotamijoje ir Armėnijoje atminimui, Rotonda – Galerijaus III mauzoliejus, vėliau paverstas krikščionių šventykla, viduramžių tvirtovės sienos, nuo kurių atsiveria miesto ir įlankos panorama, – tai vieni iš labiausiai lankomų miesto istorijos ir kultūros paminklų. Salonikų archeologijos muziejus lankytojams pateikia įdomių bei turtingų antikos ir romėnų periodų ekspozicijų. Muziejaus pasididžiavimas – unikalūs aukso papuošalai ir dirbiniai iš Pilypo II Makedoniečio kapo, kuris buvo atrastas 1977 m. senovinėje Makedonijos sostinėje Verginoje. M. Andronikos vadovaujamos ekspedicijos atrasti lobiai tapo tikra sensacija.
Kiekvienam apsilankiusiam Salonikuose, privalu nuvykti ir į 2 žymiausias bei gražiausias vietas, esančias Graikijos šiaurėje. Visų pirma, tai esant Salonikuose privalu nuvykti į Meteorų vienuolynus ir Termopilus. Apsilankymas aukštai uolose pastatytuose Meteorų vienuolynuose nepaliks abejingų. „Meteora“ – išvertus iš graikų kalbos reiškia „esantys tarp dangaus ir žemės“. Šis žodis labai gerai apibūdina 600 metrų aukštyje esančius vienuolynus, kurių įkūrėjas – XIV a. iš Atono pusiasalio atvykęs vienuolis Atanasijus, gavęs Meteorito vardą. Pažintis su vienuolynais ir vienuolių gyvenimu, unikaliomis freskų, ikonų ir drožinių kolekcijomis, nepakartojami panoraminiai vaizdai:

Meteoros yra vienas didžiausių ir žymiausių Graikijos vienuolynų kompleksų
Meteoros yra vienas didžiausių ir žymiausių Graikijos vienuolynų kompleksų

Na, o antroji nuostabi vieta šalia Salonikų – nuostabieji ir nepakartojamieji Chalkidikės paplūdimiai esantys Kasandros pusiasalyje, taip vadinamame Poseidono trišakyje, ir kurie nutolę nuo Salonikų per 80 km. Į šį regioną turistai, atvykę tradiciniais ar pigiais skrydžiais į Salonikus, plūsta pasimėgauti nuostabiais ir nuošaliais paplūdimiais, esančiais trijuose pirštus primenančiuose pusiasaliuose – Kasandros, Sitonijos ir Atos. Net 46 pietietiški Halkidiki paplūdimiai yra gavę tarptautinius Mėlynosios vėliavėlės apdovanojimus už itin švarų vandenį. Kasandros pusiasalis iš visų trijų yra labiausiai lankomas turistų, atvykstančių tradiciniais ar pigiais skrydžiais. Pusiasalyje stovi ne vienas puikus kurortinis miestelis, kuriame yra gausybė viešbučių, įvairių pramogų bei nuostabieji Halkidiki paplūdimiai. Kasandros pusiasalyje yra daugiau nei 20 nuostabių egzotiškų paplūdimių, spindinčių turkio spalvos vandeniu bei auksiniais smėlėtais paplūdimiais. Ne tik Kasandros, bet ir visi kiti Halkidiki paplūdimiai garsėja puikiu, labai smulkiu, todėl itin švelniu smėliu, ant kurio gera bei malonu vaikščioti, bėgioti, šėlti ar net prigulti.

Chalkidikės pusiasalis - viena gražiausių ir ekologiškai švariausių Graikijos vietų
Chalkidikės pusiasalis – viena gražiausių ir ekologiškai švariausių Graikijos vietų

Pigių bilietų į Salonikus datos: 2017 metų kovo pabaiga-balandis (tėra dvi datos už šią sumą)
Skrydžių segmentai: Kaunas-Kopenhaga-Salonikai-Kopenhaga-Kaunas
Visi skrydžiai būtų vykdomi „RyanAir“ pigių skrydžių bendrovės lėktuvais. Persėdimai tarpiniame Kopenhagos oro uoste nėra labai ilgi. Bilietus į kiekvieną skrydį atskirai galite įsigyti oficialioje „RyanAir“ svetainėje adresu: http://www.ryanair.com/. Bendra 4 skrydžių suma į Salonikus iš Kauno nesiekia net 67 EUR! Rezervacijos pavyzdys pateiktas čia:

Kelionės trukmę ir datas galima keisti (datas galite pasidėlioti „RyanAir“ svetainėje). Tiesa, kaina gali greitai kisti, nes čia gi – pigių skrydžių bendrovės, kurios skrydžių bilietų kainas keičia kelis kartus per dieną. Jei niekada nesate pirkę bilietų per RyanAir arba Wizzair sistemą ar reikia pagalbos susidėliojant skrydžius, visada galite kreiptis į mus, padėsime, nupirksime ir Jums visai nereikės niekuo rūpintis 🙂
Sėkmės renkantis!!! O jei turite klausimų, kažkas nepavyksta – komentuokite, klauskite ar rašykite! Būtinai padėsim!

Viešbučio rezervavimas kelionėje:
Jei apsisprendėte dėl kelionės ir įsigijote pigius bilietus, laikas pagalvoti ir apie viešbutį, kuriame apsistosite. Juk keliauti žinant, jog atvykus jau nereikės blaškytis po miestą ieškant kur pernakvoti, kur kas ramiau 🙂 Kaip pavyzdį pateikiame pačiame Salonikų centre esančio 2* „Esperia“ viešbučio nuomos variantą, kuriame 5 nakvynės atsieitų vos 250 EUR arba 50,00 EUR/para dviems žmonėms. Viešbutis įsikūręs pačioje Salonikų širdyje, per kelis žingsnius nuo Aristotelio aikštės. Booking.com svetainėje lankytojai viešbutį vertinama net 8,1 balo! Paspaudus ant paveikslėlio apačioje atsidarys viešbučio informacija naujame Booking.com lange su kainomis, nuotraukomis ir aprašymu:
Esperia
Jei norite, galite pasirinkti ir bet kurį kitą viešbutį Salonikuose ar jų apylinkėse. Mes būtumėme labai dėkingi, jei viešbučius savo kelionės metu rezervuotumėte per apačioje pateiktą Booking.com nuorodą. Jums tai nekainuos papildomai nė cento, o mums tai bus šiokia tokia paspirtis toliau vystyti ir plėtoti mūsų projektą. Primename, kad Booking.com yra viena didžiausių viešbučių paieškos sistemų pasaulyje, kurioje galima rasti per 840,000 apgyvendinimo įstaigų bet kuriame Žemės rutulio kampelyje:


Booking.com

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.