Hitas! RyanAir pigūs bilietai į Londoną iš Varšuvos – tik 9,50 EUR į vieną pusę!

Skubame pranešti apie rekordiškai pigius bilietus iš Varšuvos į Londoną – vieną didžiausių pasaulio miestų, garsėjantį išdidžiais Parlamento rūmais, Big Ben‘u, pakeliamuoju Tauerio tiltu, įspūdingais muziejais, raudonais autobusais bei telefonų būdelėmis. Įspūdinga istorija ir giliomis tradicijomis pasižyminti Didžiosios Britanijos sostinė dabar pulsuoja greitu gyvenimo tempu, niekad nemiegančiu miesto centru, perpildytais barais ir klubais ir, žinoma, įvairiausių kultūrų žmonėmis. Atvykus į Londoną patariama nesnausti nė sekundės, o iškart pasinerti į šio niekad nemiegančio miesto gyvenimo ritmą: ar tai būtų klasikinių vietų lankymas, pasilinksminimas tradiciniuose britiškuose pub‘uose, o gal tiesiog klaidžiojimas nežinomomis gatvėmis.
Varšuvą iš Kauno ar Vilniaus pigiai ir patogiai galima pasiekti pigių tarptautinių autobusų maršrutais, kurių bilietų kaina akcijų metu prasideda tik nuo 0,50 EUR!
Pigių bilietų į Londoną datos: 2015 metų gruodis – 2016 metų vasaris
Skrydžių segmentai: Varšuva-Londonas-Varšuva
Bilietus galima įsigyti oficialioje RyanAir svetainėje: http://www.ryanair.com/. Pigūs skrydžiai į Londoną dabar kainuoja nuo 39 PLN (Lenkijos zlotų) į vieną pusę. Datų pasirinkimas yra ganėtinai didelis nurodytam akcijiniam laikotarpiui. Pigių bilietų rezervacijos pavyzdys čia:
Winter7
Kelionės trukmę ir datas galima keisti (datas galite pasidėlioti RyanAir svetainėje). Tiesa, kaina gali greitai kisti, nes čia gi – pigių skrydžių bendrovės, kurios skrydžių bilietų kainas keičia 5 kartus per dieną. Jei niekada neesate pirkę bilietų per RyanAir arba Wizzair sistemą ar reikia pagalbos susidėliojant skrydžius, visada galite kreiptis į mus, padėsime, nupirksime ir Jums visai nereikės niekuo rūpintis 🙂
Sėkmės renkantis!!! O jei turite klausimų, kažkas nepavyksta – komentuokite, klauskite ar rašykite! Būtinai padėsim!
Viešbučių kainas Londone galite pasitikrinti ir rezervuoti tiesiog čia:


Booking.com

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.