Hitas! Pigūs „RyanAir“ bilietai į Vieną, Austrija, iš Vilniaus – tik 26 EUR į abi puses!

Atsirado pigių bilietų iš Vilniaus į Vieną, per 900 km nuo Lietuvos nutolusią Austrijos sostinę! Pigiausi bilietai šį pavasarį dabar kainuoja vos 12,99 EUR už kelionę į vieną pusę! Skrydžiai – tiesioginiai, į kainą tėra įskaičiuotas rankinis bagažas.
Vie­nos val­sas, Vie­nos po­ky­lis, Mo­zar­tas, Straus­sas, Vie­nos ope­ra, Vie­nos šni­ce­lis. Šiuos da­ly­kus iš­var­di­ja lie­tu­vai­čiai de­mons­truo­da­mi ži­nias apie Aus­tri­ją ir jos sos­ti­nę. Ki­ti pa­mi­ni po­pu­lia­rias sli­di­nė­ji­mo tra­sas Aus­tri­jos Al­pė­se, o gud­res­ni pri­si­me­na, kad Aus­tri­jo­je yra gi­męs ak­to­rius Ar­nol­das Schwar­ze­neg­ge­ris ar vie­nas žiau­riau­sių pa­sau­lio dik­ta­to­rių Adol­fas Hit­le­ris. Vi­si jie ne­klys­ta, ta­čiau Vie­no­je yra daug ki­tų is­to­ri­jos, kul­tū­ros ir ki­tų per­liu­kų, ku­riuos ver­ta pa­ma­ty­ti ir pa­tir­ti sa­vo kai­liu.
Mažos vingiuojančios senamiesčio gatvelės, kvepiančios gėlių žiedais ir šviežiais kepiniais, žvilgsnis į lėtai tekantį Dunojų ir dailiai apšviestus klasikinio stiliaus pastatus, vyno taurė ir gaivūs muzikos garsai… Romantika, idilė, ramybė su elegantišku aristokratijos prieskoniu – visa tai rasite Austrijos sostinėje Vienoje. Šiandieninė Viena – didelis ir klestintis miestas, viliojantis užsienio investuotojus ir galintis pasigirti ne vienos tarptautinės organizacijos būstine. Gyventojų skaičius Vienoje viršija 1,5 milijono, o pats miestas suskirstytas netgi į 22 rajonus. Tiesa, pats Vienos senamiestis, įtrauktas į Unesco pasaulio paveldo sąrašą, nėra labai didelis, tačiau įspūdį palieka ir dideli parkai, naujuose miesto rajonuose stūgsantys milžiniški dangoraižiai. Visa Viena – tarsi didelis architektūrinis paminklas. Čia gausu įvairių stilių pastatų, todėl senamiestis – pati geriausia vieta ramiam pasivaikščiojimui, tik nereikia pamiršti kartkartėmis kilstelti akių ir aukščiau. Mažos senamiesčio gatvelės kuria romantišką nuotaiką, o maži ir jaukūs restoranėliai šią atmosferą tik dar labiau sustiprina.


Bilietai:

Pigių skrydžių į Vieną datos: 2024 metų birželis (tėra kelios datos už šią kainą)
Skrydžių segmentai: Vilnius-Viena-Vilnius (tiesioginiai skrydžiai)
Bilietus galima įsigyti oficialioje „RyanAir“ svetainėje adresu: http://www.ryanair.com/ arba paspaudus ant nuotraukos žemiau. Pigiausi skrydžiai į Vieną iš Vilniaus dabar kainuoja vos 12,99 EUR už skrydį viena kryptimi. Datų pasirinkimas nėra didelis, tad susidomėjusieji turėtų suskubti. Pigių bilietų rezervacijos pavyzdys čia:
Jei netinka mūsų pavyzdyje pasiūlytos skrydžių datos, pabandykite susirasti Jums įdomius ir aktualius variantus patys. Sėkmės renkantis!!! O jei turite klausimų, kažkas nepavyksta – komentuokite, klauskite ar rašykite! Būtinai padėsim! Jei norėsite, galim sudėlioti visą kelionės planą bei nupirkti bilietus! Ir Jums daugiau niekuo nereikės rūpintis! 🙂

Viešbučio rezervavimas kelionėje:
Jei apsisprendėte dėl kelionės ir įsigijote pigius bilietus, laikas pagalvoti ir apie viešbutį, kuriame apsistosite. Juk keliauti žinant, jog atvykus jau nereikės blaškytis po miestą ieškant kur pernakvoti, kur kas ramiau 🙂 Mes būtumėme labai dėkingi, jei viešbučius savo kelionės metu rezervuotumėte per apačioje pateiktą Booking.com nuorodą. Jums tai nekainuos papildomai nė cento, o mums tai bus šiokia tokia paspirtis toliau vystyti ir plėtoti mūsų projektą. Primename, kad Booking.com yra viena didžiausių viešbučių paieškos sistemų pasaulyje, kurioje galima rasti per 840,000 apgyvendinimo įstaigų bet kuriame Žemės rutulio kampelyje:


Booking.com

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.