Hitas! Pigūs bilietai iš Varšuvos į Fesą, Marokas – tik nuo 51 EUR į abi puses!

Mėgstantiems šilumą ir karštį turime puikų pasiūlymą – ateinančių metų sausio mėnesį pigūs bilietai iš Lenkijos sostinės į seniausią ir trečiąjį pagal dydį Maroko miestą Fesą kainuoja vos 51 EUR už kelionę į abi puses! Skrydžiai iš Varšuvos nėra tiesioginiai, tiek į priekį, tiek atgal būtų vykstama per Briuselį ir Memingeną. Iki Varšuvos iš Kauno ar Vilniaus galima pigiai ir patogiai nuvykti pigiais tarptautinių maršrutų autobusais, kurių bilietų kainos akcijų metu kainuoja vos nuo 3-5 EUR/žmogui už kelionę į vieną pusę.
Fesas – trečias pagal dydį Maroko miestas bei vienas iš keturių „Maroko imperatoriškųjų“ miestų, išsidėstęs Atlaso kalnų papėdėje. Miestas yra padalintas į du rajonus: naująjį Fesą ir Feso senamiestį, kuris yra saugomas Unesco. Miestas yra prestižinis religijos ir politikos centras. Fesas yra pirmoji arabų dinastijos sostinė ir seniausias iš keturių Maroko imperatoriškųjų miestų.
Bene didžiausia Feso įžymybė ir turistų traukos centras yra žymiosios odų raugyklos. Chouaros odų raugykla – tai daugiau nei 1000 metų veikianti odų raugykla Fese. Čia bėgant amžiams odų rauginimo technologija išliko nepakitusi. Tad ir kvapai, panašiai kaip viduramžiais, čia yra sodrūs ir atbaido nemažai smalsių turistų.
Nepaisant vis modernėjančio pasaulio, Fesas sugebėjo išsaugoti savo autentiškumą, kuris ypač atsiskleis vaikštant senojoje miesto dalyje. Šimtmečius gyvuojantys Feso marokietiški turgūs vis dar išliko nepakitę. Gal tik pardavinėjamos produkcijos asortimentas padidėjo. Čia jūs rasite visko – nuo šlepečių ir prieskonių iki džino lempų, ir kilimų. Be abejo, netrūksta ir įkyrių pardavėjų, kurie turistus laiko vaikštančiais pinigų maišais, todėl nepamirškite derėtis!
Fes el Bali yra seniausia miesto dalis, padalinta į du rajonus, kuriuos skiria vingiuota upė. Būtent čia vaikščiodami į labirintą primenančiomis gatvelėmis pajausite tikrą marokietišką dvasią. Kairiajame krante rasite daugumą istorinių vietos įžymybių bei pagrindinius turgus. Kitoje senamiesčio pusėje vyrauja kasdieninis marokiečių gyvenimas, todėl gali nemaloniai nustebinti nešvara. Feso senamiestis klaidus ir paslaptingas, kuriame pasiklysti ganėtinai lengva.
Besibaiminantiems aukštos Afrikietiškos temperatūros Maroke vasaros mėnesiais, turime padrąsinančių žinių. Nors vasarą Maroke gali būti labai karšta, Fesas yra maloni išimti, kadangi miestas išsidėstęs šalia Atlaso kalnų ir Atlanto vandenyno pakrantės, kur visada pučia vėsus brizas, išsklaidantis nepakeliamą kaitrą.Pigių bilietų į Maroką datos: 2018 metų sausis (gana didelis datų pasirinkimas)
Skrydžių segmentai: Varšuva-Briuselis-Fesas-Memingenas-Varšuva
Visi skrydžiai būtų vykdomi „RyanAir“ pigių skrydžių bendrovės lėktuvais. Persėdimai tarpiniuose oro uostuose nėra labai ilgi. Bilietus į kiekvieną skrydį galite įsigyti oficialioje „RyanAir“ svetainėje adresu: http://www.ryanair.com/. Bendra 4 skrydžių suma į Maroką iš Varšuvos nesiekia net 51 EUR! Rezervacijos pavyzdys pateiktas čia:

Kelionės trukmę ir datas galima keisti (datas galite pasidėlioti „RyanAir“ bei „Wizz Air“ svetainėse). Tiesa, kaina gali greitai kisti, nes čia gi – pigių skrydžių bendrovės, kurios skrydžių bilietų kainas keičia kelis kartus per dieną. Jei niekada nesate pirkę bilietų per „RyanAir“ arba „Wizz Air“ sistemą ar reikia pagalbos susidėliojant skrydžius, visada galite kreiptis į mus, padėsime, nupirksime ir Jums visai nereikės niekuo rūpintis 🙂
Sėkmės renkantis!!! O jei turite klausimų, kažkas nepavyksta – komentuokite, klauskite ar rašykite! Būtinai padėsim!

Viešbučio rezervavimas kelionėje:
Jei apsisprendėte dėl kelionės ir įsigijote pigius bilietus, laikas pagalvoti ir apie viešbutį, kuriame apsistosite. Juk keliauti žinant, jog atvykus jau nereikės blaškytis po miestą ieškant kur pernakvoti, kur kas ramiau 🙂 Mes būtumėme labai dėkingi, jei viešbučius savo kelionės metu rezervuotumėte per apačioje pateiktą Booking.com nuorodą. Jums tai nekainuos papildomai nė cento, o mums tai bus šiokia tokia paspirtis toliau vystyti ir plėtoti mūsų projektą. Primename, kad Booking.com yra viena didžiausių viešbučių paieškos sistemų pasaulyje, kurioje galima rasti per 840,000 apgyvendinimo įstaigų bet kuriame Žemės rutulio kampelyje:


Booking.com

One thought on “Hitas! Pigūs bilietai iš Varšuvos į Fesą, Marokas – tik nuo 51 EUR į abi puses!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.