Hitas! Pigūs bilietai į Vieną, Austrija – vos nuo 87 EUR į abi puses!

Skubame pranešti apie atsiradusius pigius bilietus iš Varšuvos į imperatoriškos prabangos ir elegancijos miestą Vieną, per 900 km nuo Lietuvos nutolusią Austrijos sostinę! Tokius pigius bilietus siūlo Lenkijos oro linijų bendrovė „LOT Polish Airlines“. Skrydžiai vykdomi iš Varšuvos tiesiai į Vieną, be jokių papildomų persėdimų. Bilietų kaina prasideda nuo 87 EUR į abi puses, o į pigių bilietų kainą įskaičiuotas ir iki 23 kg registruojamas bagažas. Iki Varšuvos iš Lietuvos pigiai ir patogiai galima nuvykti tarptautiniais autobusų maršrutais, kurių bilietų kaina akcijų metu prasideda nuo 3-5 EUR.
Vie­nos val­sas, Vie­nos po­ky­lis, Mo­zar­tas, Straus­sas, Vie­nos ope­ra, Vie­nos šni­ce­lis. Šiuos da­ly­kus iš­var­di­ja lie­tu­vai­čiai de­mons­truo­da­mi ži­nias apie Aus­tri­ją ir jos sos­ti­nę. Ki­ti pa­mi­ni po­pu­lia­rias sli­di­nė­ji­mo tra­sas Aus­tri­jos Al­pė­se, o gud­res­ni pri­si­me­na, kad Aus­tri­jo­je yra gi­męs ak­to­rius Ar­nol­das Schwar­ze­neg­ge­ris ar vie­nas žiau­riau­sių pa­sau­lio dik­ta­to­rių Adol­fas Hit­le­ris. Vi­si jie ne­klys­ta, ta­čiau Vie­no­je yra daug ki­tų is­to­ri­jos, kul­tū­ros ir ki­tų per­liu­kų, ku­riuos ver­ta pa­ma­ty­ti ir pa­tir­ti sa­vo kai­liu.
Mažos vingiuojančios senamiesčio gatvelės, kvepiančios gėlių žiedais ir šviežiais kepiniais, žvilgsnis į lėtai tekantį Dunojų ir dailiai apšviestus klasikinio stiliaus pastatus, vyno taurė ir gaivūs muzikos garsai… Romantika, idilė, ramybė su elegantišku aristokratijos prieskoniu – visa tai rasite Austrijos sostinėje Vienoje. Šiandieninė Viena – didelis ir klestintis miestas, viliojantis užsienio investuotojus ir galintis pasigirti ne vienos tarptautinės organizacijos būstine. Gyventojų skaičius Vienoje viršija 1,5 milijono, o pats miestas suskirstytas netgi į 22 rajonus. Tiesa, pats Vienos senamiestis, įtrauktas į Unesco pasaulio paveldo sąrašą, nėra labai didelis, tačiau įspūdį palieka ir dideli parkai, naujuose miesto rajonuose stūgsantys milžiniški dangoraižiai. Visa Viena – tarsi didelis architektūrinis paminklas. Čia gausu įvairių stilių pastatų, todėl senamiestis – pati geriausia vieta ramiam pasivaikščiojimui, tik nereikia pamiršti kartkartėmis kilstelti akių ir aukščiau. Mažos senamiesčio gatvelės kuria romantišką nuotaiką, o maži ir jaukūs restoranėliai šią atmosferą tik dar labiau sustiprina.
Pigių skrydžių į Vieną datos: 2016 metų balandis – 2016 metų lapkritis
Skrydžių segmentai: Varšuva-Viena-Varšuva (tiesioginiai skrydžiai)
Oficialioje „LOT Polish Airlines“ svetainėje bilietai yra 12 EUR brangesni, nei perkant per pigių skrydžių paieškos sistemas. Pigiausius bilietus galite įsigyti Momondo svetainėje, bet rekomenduojame iškart spausti šią nuorodą. Atsidarys iškart suvesti skrydžiai Varšuva-Viena-Varšuva su nustatytomis datomis, kurias galite lengvai keisti ieškodami sau reikalingo varianto. Čia pateikiamas pigių bilietų rezervacijos pavyzdys svetainėje:
Ppo2
Jei netinka mūsų pavyzdyje pasiūlytos skrydžių datos, pabandykite susirasti Jums įdomius ir aktualius variantus patys. Sėkmės renkantis!!! O jei turite klausimų, kažkas nepavyksta – komentuokite, klauskite ar rašykite! Būtinai padėsim! Jei norėsite, galim sudėlioti visą kelionės planą bei nupirkti bilietus nuo nuvykimo iš Lietuvos per Varšuvą į Ciurichą su grįžimu atgal į Lietuvą! Ir Jums daugiau niekuo nereikės rūpintis! 🙂

Viešbučio rezervavimas kelionėje:
Jei apsisprendėte dėl kelionės ir įsigijote pigius bilietus, laikas pagalvoti ir apie viešbutį, kuriame apsistosite. Juk keliauti žinant, jog atvykus jau nereikės blaškytis po miestą ieškant kur pernakvoti, kur kas ramiau 🙂 Mes būtumėme labai dėkingi, jei viešbučius savo kelionės metu rezervuotumėte per apačioje pateiktą Booking.com nuorodą. Jums tai nekainuos papildomai nė cento, o mums tai bus šiokia tokia paspirtis toliau vystyti ir plėtoti mūsų projektą. Primename, kad Booking.com yra viena didžiausių viešbučių paieškos sistemų pasaulyje, kurioje galima rasti per 840,000 apgyvendinimo įstaigų bet kuriame Žemės rutulio kampelyje:


Booking.com

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.