Hitas! Pigūs bilietai į Orlandą, JAV iš Londono – tik 257 EUR į abi puses!

Atsirado labai pigių bilietų, kainuojančių vos 257 EUR, iš Londono į Floridoje esantį Orlando miestą! Tokią nerealią galimybę apsilankyti viename didžiausių pramoginių miestų JAV siūlo britų oro linijų bendrovė „Thomsonfly“. Skrydžiai iš Londono Gatviko oro uosto į Orlando Sanfordo oro uostą Floridoje – tiesioginiai, tiesa į bilietų kainą nėra įtrauktas registruojamas bagažas. Londoną iš Lietuvos pigiai ir patogiai galima pasiekti „RyanAir“ arba „Wizz Air“ pigių skrydžių oro linijų bendrovių lėktuvais.
Šiltas klimatas, šimtų kilometrų paplūdimio juosta, žvejyba, vandens sporto pramogos ir atrakcionų parkai kasmet sutraukia apie 60 mln. lankytojų. Orlando mieste įkurtas didžiausias ir žinomiausias pasaulyje pramogų parkas – Disneilendas. Šis parkas įsikūręs netoliese miesto yra populiariausias ir didžiausias visame pasaulyje. Veiklos čia atranda ir vaikai, ir suaugusieji. Pramogų parke yra keturi terminalai (The Magic Kingdom, Epcot, Disney’s Hollywood Studios, ir Disney’s Animal Kingdom), net trys vandens pramogų parkai, įvairiausių kavinių ir restoranų, parduotuvių, grožio ir sporto kompleksų, o golfo mėgėjai galės leisti laiką penkiuose puikiuose aikštynuose. Jei pasiseks, Disney’s Animal Kingdom sektoriuje galite sutikti gorilų bandą, liūtus, žirafas ir kitus gyvūnus. Taip pat šalia Orlando yra ir kiti visame pasaulyje žinomi ir garsūs parkai: „Universal Studios“, „Busch Gardens“ ir „Sea World“. Čia turistų ypač pagausėja žiemos mėnesiais, kai JAV ir Europoje tvyro šalčiai. Netoli Orlando taipogi yra įkurtas kosminis centras, kuris yra vienas mėgstamiausių turistų lankytinų objektų. Floridoje dislokuotos net 24 JAV karinės bazės, gerokai prisidedančios prie valstijos ekonominės plėtros.Pigių bilietų laikotarpis: 2019 metų birželis (datų pasirinkimas nėra didelis)
Skrydžių segmentai: Londonas-Orlandas-Londonas (tiesioginiai skrydžiai)
Pigiausius bilietus galite įsigyti Momondo svetainėje, bet rekomenduojame iškart spausti šią nuorodą. Atsidarys iškart suvesti skrydžiai Londonas-Orlando-Londonas su nustatytomis datomis, kurias galite lengvai keisti ieškodami sau reikalingo varianto. Čia pateikiamas pigių bilietų rezervacijos pavyzdys svetainėje:

Galimas ir dviejų savaičių kelionės variantas – spausti čia
Jei netinka mūsų pavyzdyje pasiūlytos skrydžių datos, pabandykite susirasti Jums įdomius ir aktualius variantus patys. Sėkmės renkantis!!! O jei turite klausimų, kažkas nepavyksta – komentuokite, klauskite ar rašykite! Būtinai padėsim! Jei norėsite, galim sudėlioti visą kelionės planą bei nupirkti bilietus nuo nuvykimo iš Lietuvos per Londoną į įspūdingąjį Orlandą su grįžimu atgal į Vilnių! Ir Jums daugiau niekuo nereikės rūpintis! 🙂

Viešbučio rezervavimas kelionėje:
Jei apsisprendėte dėl kelionės ir įsigijote pigius bilietus, laikas pagalvoti ir apie viešbutį, kuriame apsistosite. Juk keliauti žinant, jog atvykus jau nereikės blaškytis po miestą ieškant kur pernakvoti, kur kas ramiau 🙂 Mes būtumėme labai dėkingi, jei viešbučius savo kelionės metu rezervuotumėte per apačioje pateiktą Booking.com nuorodą. Jums tai nekainuos papildomai nė cento, o mums tai bus šiokia tokia paspirtis toliau vystyti ir plėtoti mūsų projektą. Primename, kad Booking.com yra viena didžiausių viešbučių paieškos sistemų pasaulyje, kurioje galima rasti per 840,000 apgyvendinimo įstaigų bet kuriame Žemės rutulio kampelyje:


Booking.com

2 thoughts on “Hitas! Pigūs bilietai į Orlandą, JAV iš Londono – tik 257 EUR į abi puses!

  • 2019-02-15 at 16:33
    Permalink

    Kodėl Jūs pastoviai siūlote bilietus iš Londono LGW? Juk iš LTU nėra skrydžių į šį uostą..Jokia gera kaina skristi į Luton/Stansted ir poto traukiniu dardėti beveik 2 val į LGW

    Reply

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.