Hitas! Pigūs bilietai į Atėnus, Graikija – nuo 19 EUR į abi puses!

Skubame pranešti apie rekordiškai pigius bilietus iš Varšuvos į Graikijos sostinę Atėnus, kurie dabar kainuoja tik 19 EUR už tiesioginius skrydžius į abi puses! Varšuvą iš Kauno ar Vilniaus pigiai ir patogiai galima pasiekti pigių tarptautinių autobusų maršrutais, kurių kaina akcijų metu prasideda tik nuo 0,50 EUR!
Atėnai – išminties ir dvasinės kultūros centras, karo deivės Atėnės vardu pavadinta Graikijos sostinė, kuri kiekvienam dovanoja kelionę į senųjų graikų dievų šventyklą. Čia paliktas žymiausias ir ryškiausias antikos paminklas – Akropolis, kurio didybė siejama su jau minėta deive. Sakoma, jog smeigus jai į žemę ietį, išdygo alyvmedis, šventas graikų medis, visais laikais žmonėms teikęs ir maistą, ir kurą, ir šviesą. Be to, Atėnės kultas buvo siejamas ir su valstybingumu, todėl jos garbei pastatyta šventovė Partenonas, gražiausias graikų architektūros kūrinys, o ansamblio centre – jos skulptūra. Taigi, kiekvienas pasiekęs Akropolio kalvos viršūnę, neliks abejingas šiam žmonijos laisvės, demokratijos ir meno simboliui.
Šiandienos Atėnuose rasime chaotišką judėjimą centro aikštėmis ir gatvėmis, automobilių burzgesį ir klaksonų pypsėjimą, laimei, neužgožiantį visuomet besišypsančių atėniečių bei miesto išlaikytos charakteringos praėjusių amžių atmosferos.
Pigių skrydžių į Atėnus datos: 2015 metų gruodis – 2016 metų vasaris
Skrydžių segmentai: Varšuva-Atėnai-Varšuva
Bilietus galima įsigyti oficialioje RyanAir svetainėje: http://www.ryanair.com/. Pigūs skrydžiai į Atėnus dabar kainuoja nuo 39 PLN (Lenkijos zlotų) į vieną pusę. Datų pasirinkimas nėra labai didelis, bet pigių variantų aptikti akcijiniam laikotarpiui galima. Pigių bilietų rezervacijos pavyzdys čia:
Winter3
Kelionės trukmę ir datas galima keisti (datas galite pasidėlioti RyanAir svetainėje). Tiesa, kaina gali greitai kisti, nes čia gi – pigių skrydžių bendrovės, kurios skrydžių bilietų kainas keičia kelis kartus per dieną. Jei niekada neesate pirkę bilietų per RyanAir arba Wizzair sistemą ar reikia pagalbos susidėliojant skrydžius, visada galite kreiptis į mus, padėsime, nupirksime ir Jums visai nereikės niekuo rūpintis 🙂
Sėkmės renkantis!!! O jei turite klausimų, kažkas nepavyksta – komentuokite, klauskite ar rašykite! Būtinai padėsim!
Viešbučių kainas Atėnuose galite pasitikrinti ir rezervuoti tiesiog čia:


Booking.com

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.