Hitas! Birželio mėnesį pigūs bilietai iš Vokietijos į Reikjaviką, Islandija – tik 55 EUR į abi puses!

Puiki kaina tiesioginiams skrydžiams iš Diuseldorfo į stulbinančią Islandijos sostinę – Reikjaviką, nutolusį nuo Lietuvos per 2700 km! Dabar pigūs bilietai už tiesioginius skrydžius birželio mėnesį iš Vokietijos tekainuoja vos 55 EUR už kelionę į abi puses! Tokias tikrai labai patrauklias kainas mums siūlo Islandijos mažų sąnaudų oro linijų bendrovė WOW Air“. Ir tai – birželio mėnesį arba pagrindiniu turistinio sezono metu! Deja, bet į pigių bilietų kainą įskaičiuotas tik rankinis bagažas. Norėdami pasiimti su savim registruojamą lagaminą, reikės už jį papildomai susimokėti 35 EUR už kelionę į vieną pusę.
Reikjavikas – tai ne tik šiauriausiai nutolusi pasaulio sostinė, bet ir tikras Islandijos kultūros židinys. Istoriniai žygiai, legendos apie trolius ir senovinės dainos pažadina norą sužinoti kuo daugiau apie šį mistiškai žavų miestą. Reik­ja­vi­kas ne­di­de­lis, tad įdo­miau­sius mies­to ob­jek­tus ga­li­ma ap­žiū­rė­ti per die­ną. De­ra pa­si­vaikš­čio­ti gra­žia kran­ti­ne pa­lei jū­rą, ap­lan­ky­ti mu­zie­jus, ke­le­tą par­kų, Reik­ja­vi­ko ka­ted­rą, par­la­men­to rū­mus, ro­tu­šę. Vie­na įdo­mes­nių pra­mo­gų – už­kop­ti į Reik­ja­vi­ko baž­ny­čios bokš­tą, ga­nė­ti­nai aukš­tą, be to, pa­ti baž­ny­čia sto­vi ant kal­no, tad ge­ras vaiz­das yra ga­ran­tuo­tas. Islandijos sostinėje yra daug pėsčiųjų ir dviračių takų, todėl patarčiau išsinuomoti dviratį. Tai greitas ir pakankamai lengvas būdas apžiūrėti miestą bei mėgautis grynu oru.
Ieškantiems maksimalių įspūdžių, rekomenduojame išsinuomoti automobilį ir pakeliauti po visą salą. Islandija – Šiaurės Atlanto vandenyne tarp Europos ir Amerikos įsikūrusi kalnuota sala, ugnikalnių ir geizerių šalis, stulbinanti savo kontrastais, kanjonais ir kriokliais bei besikeičiančiais gamtos vaizdais. Sala, skirta tiems, kas mėgsta išskirtinį kraštovaizdį. Čia būnant sunku neprarasti laiko nuovokos, nes vasarą saulė išlieka aukštai danguje net iki 23 val. vakaro.
Pigių bilietų į Reikjaviką laikotarpis: 2016 metų birželis (tėra dvi datos už šią sumą)
Skrydžių segmentai: Diuseldorfas-Reikjavikas-Diuseldorfas (tiesioginiai skrydžiai)
Pigiausius bilietus galite įsigyti Momondo svetainėje, bet rekomenduojame iškart spausti šią nuorodą. Atsidarys iškart suvesti skrydžiai Diuseldorfas-Reikjavikas-Diuseldorfas su nustatytomis datomis, kurias galite lengvai keisti ieškodami sau reikalingo varianto. Čia pateikiamas pigių bilietų rezervacijos pavyzdys svetainėje:
Dommor7
Jei netinka mūsų pavyzdyje pasiūlytos skrydžių datos, pabandykite susirasti Jums įdomius ir aktualius variantus patys. Sėkmės renkantis!!! O jei turite klausimų, kažkas nepavyksta – komentuokite, klauskite ar rašykite! Būtinai padėsim! Jei norėsite, galim sudėlioti visą kelionės planą bei nupirkti bilietus nuo nuvykimo iš Lietuvos per Diuseldorfą į Reikjaviką su grįžimu atgal į Lietuvą! 🙂

Viešbučio rezervavimas kelionėje:
Jei apsisprendėte dėl kelionės ir įsigijote pigius bilietus, laikas pagalvoti ir apie viešbutį, kuriame apsistosite. Juk keliauti žinant, jog atvykus jau nereikės blaškytis po miestą ieškant kur pernakvoti, kur kas ramiau 🙂 Mes būtumėme labai dėkingi, jei viešbučius savo kelionės metu rezervuotumėte per apačioje pateiktą Booking.com nuorodą. Jums tai nekainuos papildomai nė cento, o mums tai bus šiokia tokia paspirtis toliau vystyti ir plėtoti mūsų projektą. Primename, kad Booking.com yra viena didžiausių viešbučių paieškos sistemų pasaulyje, kurioje galima rasti per 840,000 apgyvendinimo įstaigų bet kuriame Žemės rutulio kampelyje:


Booking.com

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.