Geras! Pigūs bilietai su „Turkish Airlines“ į laukinę Tanzaniją iš Vilniaus bei Rygos! Bilietų kainos vos nuo 411 EUR į abi puses! Galimas išvykimas ir per Šv.Kalėdas!

Įpūskime šiek tiek laukinės egzotikos į savo gyvenimą! Aviakompanija „Turkish Airlines“ pasiūlė akcijinius pigius bilietus iš Vilniaus bei Rygos į Dar es Salamą, didžiausią Tanzanijos miestą! Bilietų kaina su įskaičiuotu registruojamu bagažu iki 30 kg bei gėrimais ir maitinimu lėktuve skrydžių metu dabar kainuoja vos nuo 411 EUR už kelionę į abi puses. Kaip ir visi „Turkish Airlines“ skrydžiai, taip ir šis būtų vykdomas su tarpiniu sustojimu avialinijų bazėje Stambule, kuriame lauktų patogus persėdimas prieš tęsiant kelionę toliau.
Kai žmonės galvoja apie Afriką, jie dažniausiai galvoja apie Tanzaniją. Būtent šioje šalyje pamatysite tipiškus Afrikos vaizdus: sniego kepurę mūvintis Kilimandžaras, Ngorongoro kraterio išdidūs raganosiai ir griausmingai lekiančios antilopės Serengečio nacionaliniame parke. Jeigu Jums Afrika asocijuojasi su karštu klimatu, žvaigždėtu dangumi ar Indijos vandenyno brizu, kuris švelniai glosto paplūdimių smėlį, bei sualelių laikus menančiais griuvėsiais Zanzibaro salyne, tuomet Jūsų laukia Tanzanija.
Čia turizmas pritaikytas tiek storai, tiek plonai piniginei. Galima nukrypti nuo turistų praminto kelio ir aplankyti kitus Tanzanijos regionus, kurių Vakarų civilizacija dar nepasiekė. Čia Jums atsivers tikrasis laukinės Afrikos vaizdas: vandenų pasaulį atrasite plaukiodami valtele ant Tanganikos ežero, šimpanzės Jūsų lauks Gombe Stream nacionaliniame parke, savo papročius pristatys šiaurinės Tanzanijos gentis – masajai.
Serengečio nacionalinio parko lygumos su tolumoje dunksančiu Afrikos stogu vadinamu Kilimandžaro kalnu:
Tanzania


Bilietai:

Pigių bilietų laikotarpis: 2024 metų lapkritis-2025 metų balandis (didelis datų pasirinkimas, galimas išvykimas ir per Šv.Kalėdas!)
Skrydžių segmentai: Vilnius/Ryga-Stambulas-Dar es Salamas-Stambulas-Ryga/Vilnius
Pigiausius bilietus galite įsigyti Skyscanner svetainėje, bet rekomenduojame iškart spausti šią nuorodą. Atsidarys iškart suvesti skrydžiai su nustatytomis datomis iš Vilniaus, kurias galite lengvai keisti ieškodami sau reikalingo varianto. Čia pateikiamas pigių bilietų rezervacijos pavyzdys svetainėje:

Yra pigių skrydžių į Dar es Salamą ir iš Rygos, tik jie kainuoja kiek brangiau – spausti čia:
Kitos galimos kelionės datos (spausti ant nuorodų apačioje):
Lapkričio 8-22 d.
Gruodžio 10-26 d. (išvykimas per per Šv.Kalėdas!)
Sausio 6-23 d.
Vasario 5-21 d.
Kovo 4-20 d.
Jei netinka mūsų pavyzdyje pasiūlytos skrydžių datos, pabandykite susirasti Jums įdomius ir aktualius variantus patys. Sėkmės renkantis!!! O jei turite klausimų, kažkas nepavyksta – komentuokite, klauskite ar rašykite! Būtinai padėsim! Jei norėsite, galim sudėlioti visą kelionės planą bei nupirkti bilietus nuo nuvykimo iš Lietuvos per Stambulą į laukinę Tanzaniją su grįžimu atgal į Vilnių! Ir Jums daugiau niekuo nereikės rūpintis! 🙂

Viešbučio rezervavimas kelionėje:
Jei apsisprendėte dėl kelionės ir įsigijote pigius bilietus, laikas pagalvoti ir apie viešbutį, kuriame apsistosite. Juk keliauti žinant, jog atvykus jau nereikės blaškytis po miestą ieškant kur pernakvoti, kur kas ramiau 🙂 Paspaudę ant paveiksliuko žemiau galite pasitikrinti Jūsų kelionės metu vykdomas naujas akcijas ir taikomus kitus spec. pasiūlymus laisviems viešbučių kambariams, kas padės Jums rasti geriausią ir pigiausią nakvynės vietą:

Mes būtumėme labai dėkingi, jei viešbučius savo kelionės metu rezervuotumėte per apačioje pateiktą Booking.com nuorodą. Jums tai nekainuos papildomai nė cento, o mums tai bus šiokia tokia paspirtis toliau vystyti ir plėtoti mūsų projektą. Primename, kad Booking.com yra viena didžiausių viešbučių paieškos sistemų pasaulyje, kurioje galima rasti per 840,000 apgyvendinimo įstaigų bet kuriame Žemės rutulio kampelyje:


Booking.com

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.