Geras! Pigūs bilietai iš Rygos bei Vilniaus į Dubajų, JAE – tik nuo 321 EUR į abi puses!

Atsirado pigių bilietų iš Rygos bei Vilniaus į aukso miestą Dubajų, esantį JAE! Bilietus, kainuojančius vos nuo 321 EUR už kelionę į abi puses, mums siūlo puikiai pažįstama „Air Baltic“ oro linijų bendrovė. Skrydžiai iš Vilniaus būtų vykdomi per avialinijų bazę Rygoje. Į bilietų kainą tėra įskaičiuotas rankinis bagažas.
Jungtiniai Arabų Emyratai (JAE), tai kontrastų šalis, kurioje puikiai dera praeitis ir dabartis, susilieja modernus pasaulis ir dykumų amžinybė. Šios egzotiškos ir modernios valstybės miestai yra apgaubti tviskančia rytietiška prabanga ir šiuolaikišku modernumu, kuris puikiai dera su puoselėjama arabų kultūra ir papročiais. Smėlynuose iškilę neįtikėtinos architektūros miestai yra lyg stebuklas, viso pasaulio turistus traukiantis ne mažiau nei didingosios Gizos piramidės, Antikos rūmų grožis ar pusiaujo džiunglių egzotika. Turbūt nėra pasaulyje kitos taip greitai atsinaujinančios ir besikeičiančios šalies. Dubajus – labiausiai išsivystęs, prabangiausias, judriausias ir novatoriškiausias emyratas. Čia susitelkę prabangiausi viešbučiai, tačiau yra ir miesto tipo, pigesnių viešbučių. Dubajus – tai švarūs, erdvūs smėlio paplūdimiai ir šilta turkio spalvos jūra. Saulė čia šviečia 350 dienų per metus. Dubajuje galima ne tik maudytis ir kaitintis saulėje. Aktyvaus poilsio gerbėjai gali išbandyti įvairias vandens sporto rūšis – nardymą, povandeninį plaukiojimą. Daugelyje pakrančių viešbučių yra teniso ir sieninio kortai, sveikatingumo ir jūros terapijos centrai.
Auksu ir dangų raižančiais stikliniais pastatais tviskantis Dubajus iš pirmo žvilgsnio sudaro itin prabangaus – ir brangaus – miesto įspūdį. Tačiau iš tikrųjų, atostogos čia gali būti pritaikytos ir ne tokiai storai piniginei – miestui sparčiai plečiantis atsiranda vis daugiau viešbučių bei restoranų, siūlančių prieinamas kainas. Faktas vienas – kad ir kokį poilsį pasirinktumėte Dubajuje, Jūsų atostogos bus nuostabios – Aukso miestas nepalieka abejingų.
Tik Dubajuje galite pamatyti tokius vaizdus:

This slideshow requires JavaScript.

Pigių bilietų į Dubajų laikotarpis: 2023 metų gegužė-spalis (didelis datų pasirinkimas)
Skrydžių segmentai: Vilnius-Ryga-Dubajus-Ryga-Vilnius
Pigiausius bilietus galite įsigyti Skyscanner svetainėje, bet rekomenduojame iškart spausti šią nuorodą. Atsidarys iškart suvesti skrydžiai iš Rygos į Dubajų su nustatytomis datomis, kurias galite lengvai keisti ieškodami sau reikalingo varianto. Čia pateikiamas pigių bilietų rezervacijos pavyzdys svetainėje:
Iš Vilniaus skrydžiai kainuoja beveik tiek pat – spausti čia:

Kitos galimos kelionės datos (spausti ant nuorodų žemiau):
Gegužės 14-27 d.
Liepos 5-15 d.
Rugsėjo 1-11 d.
Spalio 1-12 d.
Ir daugelis kitų variantų. Jei netinka mūsų pavyzdyje pasiūlytos skrydžių datos, pabandykite susirasti Jums įdomius ir aktualius variantus patys. Sėkmės renkantis!!! O jei turite klausimų, kažkas nepavyksta – komentuokite, klauskite ar rašykite! Būtinai padėsim! Jei norėsite, galim sudėlioti visą kelionės planą bei nupirkti bilietus nuo nuvykimo iš Lietuvos per Rygą į Dubajų su grįžimu atgal į Lietuvą! 🙂

Viešbučio rezervavimas kelionėje:
Jei apsisprendėte dėl kelionės ir įsigijote pigius bilietus, laikas pagalvoti ir apie viešbutį, kuriame apsistosite. Juk keliauti žinant, jog atvykus jau nereikės blaškytis po miestą ieškant kur pernakvoti, kur kas ramiau 🙂 Paspaudę ant paveiksliuko žemiau galite pasitikrinti Jūsų kelionės metu vykdomas naujas akcijas ir taikomus kitus spec. pasiūlymus laisviems viešbučių kambariams, kas padės Jums rasti geriausią ir pigiausią nakvynės vietą:

Mes būtumėme labai dėkingi, jei viešbučius savo kelionės metu rezervuotumėte per apačioje pateiktą Booking.com nuorodą. Jums tai nekainuos papildomai nė cento, o mums tai bus šiokia tokia paspirtis toliau vystyti ir plėtoti mūsų projektą. Primename, kad Booking.com yra viena didžiausių viešbučių paieškos sistemų pasaulyje, kurioje galima rasti per 840,000 apgyvendinimo įstaigų bet kuriame Žemės rutulio kampelyje:


Booking.com

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.