Žiemos išpardavimas! „Eurolines“ autobusų bilietai iš Vilniaus ir Kauno į Rygą – vos nuo 4 EUR! Į Varšuvą – tik 8 EUR!

Tarptautinė Europos tolimųjų autobusų reisų bendrovė „Eurolines“ paskelbė naują akciją – biznio klasės autobusų bilietams kelionėms iš Vilniaus ir Kauno į Rygą taikoma beveik 80% nuolaida ir bilietai tekainuoja vos nuo 4,00 EUR už kelionę viena kryptimi. Kita gera naujiena: bilietų akcijos laikotarpis yra labai didelis ir šia kaina bilietų galima įsigyti net ir savaitgaliams!
„Eurolines“ yra didžiausia Europos pervežimo bendrovė, turinti ~500 galinių stočių 25-iose Europos valstybėse ir Maroke. Tai nėra centralizuota bendrovė, o įvairių Europos susisiekimo bendrovių tinklas. Jam priklauso 32 bendrovės. Pavyzdžiui, Jungtinėje Karalystėje Eurolines yra administruojama bedrovės „National Express Group“, Airijoje – „Bus Éireann“, Lietuvoje – „Kautra“.
Kelionės metu galėsite mėgautis išskirtiniais „Eurolines Business Class“ autobusais ir jų teikiamais patogumais:
• Ypatingai patogios sėdynės
• Dar daugiau vietos kojoms
• Galimybė žiūrėti nemokamai filmus, klausytis muzikos, skaityti e-žurnalus media centre
• Nemokamas buteliukas šaltinio vandens “Žalia giria”
• Nemokamas bevielis internetas
• Elektros rozetė
• Kondicionavimo sistema
• Kiekviena sėdynė aprūpinta saugos diržu
• Švarus ir tvarkingas tualetas
Akcijos laikotarpis: 2019.02.04 – 2019.02.10
Pigių kelionių laikotarpis: 2019.02.15 – 2019.04.15
Nuolaidos kodas:Paskubėkite, pirkimo laikas ir vietų skaičius ribotas. Bilietai nekeičiami ir negrąžinami. Pigius autobuso bilietus galite įsigyti oficialioje Eurolines svetainėje adresu: http://www.eurolines.lt/lt/. Susivedat dominančias kelionių datas, išvykimo, atvykimo miestus ir sekančiame žingsnyje Jums turi būti automatiškai pritaikyta atitinkama nuolaida bilietams. Rezervacijos pavyzdžiai su jau pritaikytomis nuolaidomis bilietams čia:

Yra akcijinių bilietų ir į Varšuvą:

Viešbučio rezervavimas kelionėje:
Jei apsisprendėte dėl kelionės ir įsigijote pigius bilietus, laikas pagalvoti ir apie viešbutį, kuriame apsistosite. Primename, kad mūsų puslapio lankytojams galime pasiūlyti -10% nuolaidos kodą bet kokiai viešbučio rezervacijai per Booking.com sistemą. Jums tereikia savo kelionėje būsimą viešbutį rezervuoti per šią mūsų Booking.com nuorodą ir po apsistojimo bet kuriame pasaulio viešbutyje Jums į kortelę bus grąžinta 10% dydžio suma nuo Jūsų viešbučio rezervacijos. Puiki proga sutaupyti!
P.S. Nuolaida taikoma tik vienai rezervacijai iš vienos Booking.com paskyros. Todėl jei kelionės metu rezervuosite daugiau nei kelis viešbučius, per mūsų pateiktą nuorodą arba rezervuokite brangiausią viešbutį, arba atlikite kelias rezervacijas iš skirtingų paskyrų.


Booking.com

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.