Du viename: pasiūlymas norintiems pamatyti kuo daugiau – vienos kelionės metu aplankykite Stambulą bei Maldyvus vos už 483 EUR! Išvykimas iš Vilniaus, skrydžiai su „Turkish Airlines“!

Ieškantiems nuotykių ir norintiems kuo daugiau pamatyti, turime puikų pasiūlymą! Kelionę pradėdami Vilniuje vos vienos išvykos metu galite aplankyti iškart 2 pasaulio valstybes: unikalųjį Stambulą, kuriame susiduria europietiškas gyvenimo būdas su rytietiškomis tradicijomis, bei Maldyvų ir rojaus Žemėje sostinę Malę, kuri nuo Lietuvos nutolusi per 7100 km! Sukombinavus „Turkish Airlines“ skrydžius iš Vilniaus per Stambulą į Malę su grįžimu į Londoną kartu su „RyanAir“ tiesioginiu skrydžiu iš Londono į Kauną (arba Vilnių) gauname super patrauklų, vos 483 EUR kainuojantį, kombinuotos kelionės variantą! Verta atskirai paminėti, kad už kiek didesnę sumą iš Maldyvų galima grįžti tiesiai į Vilnių, neskrendant į Londoną. Kiek laiko praleisite kiekvienoje valstybėje, galite rinktis individualiai – nuo to kelionės kaina nesikeičia. Į „Turkish Airlines“ bilietų kainą įskaičiuotas ir registruojamas bagažas iki 23 kg, ir nemokamas maitinimas lėktuvuose skrydžio metu. Taipogi lėktuvuose galėsite mėgautis filmais, muzika ir koncertais sėdynių atlošuose įtaisytuose LCD ekranuose! Lietuvos piliečiams viza į Maldyvus suteikiama tik atvykus, pačiame Malės oro uoste (tereikia turėti galiojanti pasą ir išvykimo iš šalies bilietus). Ji – nemokama ir suteikia galimybę atostogauti Maldyvuose iki 30 dienų.
Maldyvai – egzotiško rojaus kampelis Indijos vandenyne. Čia galima lepintis po karšta Maldyvų saule ir pliuškentis žydrame it dangus vandenyje. Kuo Maldyvai taip vilioja keliautojus iš viso pasaulio? Tai vieta‚ pasaulio pakraštyje, kur nėra miesto triukšmo ir civilizacijos, kur tik egzotika ir beribės vandenyno platybės. Maldyvus sudaro beveik 1200 koralinės kilmės salų ir salelių Indijos vandenyne, kurios skirstomos į tris kategorijas – gyvenamas, negyvenamas ir turistų salas. Turizmui, kuris Maldyvuose plėtojamas tik nuo 1972 metų, šiuo metu atviros 68 salos, tačiau kasmet jų daugėja. Turistų salose gyvena svečiai ir viešbučių personalas, kurį sudaro tik vyrai – daugiausia vietiniai gyventojai bei atvykėliai iš Šri Lankos. Maldyvų salos yra nutolusios nuo Šri Lankos apie 640 km. Maldyvai yra laikomi lygiausia valstybe pasaulyje, nes didžiausias natūralaus paviršiaus aukštis čia – tik 2,3 metro.
Maldyvuose ilsisi tie, kurie gamtą ir ramybę vertina labiau negu komfortą ir masinius renginius. Žinoma, galima pamanyti, jog nuobodu sėdėti savaitę ar net dvi saloje, kurią apeiti užtenka pusvalandžio, kurioje visą laiką sutiksite tuos pačius veidus. Tačiau nebūtina visą laiką praleisti saloje. Kelionių organizatoriai ir viešbučio personalas siūlo daugybę išvykų. Tai ideali vieta nardymui ir povandeninio pasaulio pažinimui. Tanki tropinė augmenija sudaro nepakartojamą salos grožį. Kokosų palmės ir bananų plantacijos teikia šešėlius, kur galima pasislėpti nuo karštos saulės.
Pigių bilietų laikotarpis: 2018 metų sausis-birželis (didelis datų pasirinkimas)
Skrydžių segmentai: Vilnius-Stambulas, Stambulas-Malė-Londonas (už didesnę pinigų sumą galima grįžti tiesiai į Vilnių), Londonas-Kaunas/Vilnius (su „RyanAir“ arba „Wizz Air“)
Kelionė susidėtų iš 3 atskirų skrydžių segmentų. Pirmasis kelionės segmentas būtų skrydis su „Turkish Airlines“ iš Vilniaus į Stambulą, kuriame galite praleisti norimą dienų skaičių (pasirenkante individualiai). Na, o vėliau su tomis pačiomis avialinijomis kelionę tęstumėte iki pat Maldyvų. Pigiausias variantas iš Maldyvų grįžti į Londoną. Toks skrydžių paketas kainuoja vos 460 EUR/žmogui. Pigiausius bilietus galite įsigyti Momondo svetainėje, bet rekomenduojame iškart spausti šią nuorodą. Atsidarys iškart suvesti skrydžiai Vilnius-Stambulas-Malė-Londonas su nustatytomis datomis, kurias galite lengvai keisti ieškodami sau reikalingo varianto. Čia pateikiamas pigių bilietų rezervacijos pavyzdys svetainėje:
Pasirinkus šį, pigesnį, kelionės būda, telieka prie jau įsigytų bilietų prikombinuoti grįžimą iš Londono į Lietuvą. Pagal mūsų parinktas datas, pigiausias vasario 7-ąją dieną yra skrydis iš Londono į Kauną už 23 EUR – spausti čia:

Toks kelionės variantas Jums kainuotų jau minėtus 483 EUR. Esant norui, galima patogiai su „Turkish Airlines“ grįžti į Vilnių tiesiai iš Maldyvų. Tiesa, toks kelionės variantas kainuotų kiek daugiau – spausti čia:

Kelionės datų ir skrydžių variantų – tikrai nemažai. Jei netinka mūsų pavyzdyje pasiūlytos skrydžių datos, pabandykite susirasti Jums įdomius ir aktualius variantus patys. Sėkmės renkantis!!! O jei turite klausimų, kažkas nepavyksta – komentuokite, klauskite ar rašykite! Būtinai padėsim! Jei norėsite, galime nupirkti bilietus bei sudėlioti visą kelionės planą iš Vilniaus per Stambulą į Maldyvus su grįžimu atgal į Lietuvą! 🙂

Viešbučio rezervavimas kelionėje:
Jei apsisprendėte dėl kelionės ir įsigijote pigius bilietus, laikas pagalvoti ir apie viešbutį, kuriame apsistosite. Juk keliauti žinant, jog atvykus jau nereikės blaškytis po miestą ieškant kur pernakvoti, kur kas ramiau 🙂 Kaip pavyzdį pateikiame vienoje Maldyvų salų esančio „Kuri Inn“ viešbučio nuomos variantą, kuriame 7 nakvynės atsieitų vos 240,00 EUR arba 34,29 EUR/para dviems žmonėms. Ari atolo širdyje, nuostabiame žvejų kaimelyje Omadhoo įsikūrusiuose svečių namuose „Kuri Inn“ siūloma apsistoti jaukiuose ir ramiuose numeriuose. Čia galėsite lankytis restorane ir naudotis visoje apgyvendinimo įstaigoje veikiančiu nemokamu belaidžiu internetu. Booking.com svetainėje lankytojai viešbutį vertinama net 8,9 balo! Paspaudus ant paveikslėlio apačioje atsidarys viešbučio informacija naujame Booking.com lange su kainomis, nuotraukomis ir lietuvišku aprašymu:
Kuri_Inn
Jei norite, galite pasirinkti ir bet kurį kitą viešbutį Maldyvuose. Mes būtumėme labai dėkingi, jei viešbučius savo kelionės metu rezervuotumėte per apačioje pateiktą Booking.com nuorodą. Jums tai nekainuos papildomai nė cento, o mums tai bus šiokia tokia paspirtis toliau vystyti ir plėtoti mūsų projektą. Primename, kad Booking.com yra viena didžiausių viešbučių paieškos sistemų pasaulyje, kurioje galima rasti per 840,000 apgyvendinimo įstaigų bet kuriame Žemės rutulio kampelyje:


Booking.com

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.