Bilietas į vieną pusę: Vilnius-Singapūras arba Kaunas-Singapūras vos už 150 EUR (su pilna diena Osle arba Kopenhagoje)!

Sukombinavus „Wizz Air“ arba „RyanAir“ su „Norwegian“ oro linijų bendrovių skrydžius iš Vilniaus bei Kauno nuskristi į Singapūrą galima už vos 150 EUR! Kaip tai padaryti? Tereikia nusipirkti „Wizz Air“ arba „RyanAir“ tiesioginį skrydį iš Vilniaus į Oslą (kitas kelionės variantas: skristi iš Kauno į Kopenhagą), iš kur sekančios dienos ryte tęstumėte kelionę į Aziją jau su „Norwegian“ kompanija. Sudėjus abiejų avialinijų bilietų kainas, gauname neįtikėtinai mažą kainą kelionei į Singapūrą – čia nuvykti galima vos už 150-152 EUR (skrydžiai vykdomi tik su rankiniu bagažu)! Gaila, bet tokia kaina yra tik kelionei į priekį. Kaip grįžti atgal į Europą ir Lietuvą, jau reikėtų dėliotis patiems (arba tai už Jus galime padaryti ir mes!). Pasiūlymas idealiai tiks užkietėjusiems keliautojams, kurie į Pietryčių Aziją skrenda keliauti ne vieną savaitę ir neturėdami nusistatę konkrečios grįžimo datos iš anksto.
Singapūras – maža šalis, įsikūrusi nedidelėje saloje. Svarbus Pietryčių Azijos ir viso pasaulio regionas dėl išvystytos ekonomikos, geografinės padėties. Singapūro geografinė padėtis lėmė vienų svarbiausių ir didžiausių oro ir jūrų uostų atsiradimą.
Singapūras ne tik reikšmingas pasaulio komercijos centras, bet ir šalis, kurią kiekvienais metais aplanko milijonai užsieniečių. Jie čia vyksta verslo, darbo reikalais. Taip pat kelionės tikslai būna pasimėgauti prabanga, komfortu, kokybe bei tvarka ir įvairių tautų maistu. Singapūre taip pat galima pamatyti modernius dangoraižius, šalia kurių įgyvendinami dar įspūdingesni projektai, tokie kaip Marina Bay Sands – su ant 55 aukštų viešbučio stogo esančiu baseinu, kuriame maudantis, atsiveria nepakartojama Singapūro panorama.
„Marina Bay Sands“ viešbučio didžiausia ir įspūdingiausia atrakcija – baseinas 55 aukšte, nuo kurio atsiveria tokia nereali panorama… Tiesa, viešbutis brangokas (kainas parai dviviečiame kambaryje galite pamatyti paspaudę ant nuotraukos), bet mūsų įsitikinimu, jei jau atvažiavote į Singapūrą, bent parą laiko šiame viešbutyje praleisti PRIVALOMA. Vien dėl vaizdo ir nuotraukų iš baseino:
Marina
Pigių bilietų į Singapūrą laikotarpis: 2017 metų spalis-2018 birželis (datų pasirinkimas nėra labai didelis)
Skrydžių segmentai: Vilnius-Oslas su „RyanAir“ arba „Wizz Air“ bei Oslas-Singapūras skrydis su „Norwegian“
Bilietus į kiekvieną skrydį galite įsigyti Momondo svetainėje. Pateikiame kelionės pavyzdį. „RyanAir“ arba „Wizz Air“ skrydis iš Vilniaus į Oslą kainuoja vos nuo 15 iki 17 EUR (galite savarankiškai pasirinkti, su kuriomis avialinijomis norėtumėte skrisi) – spausti čia:
Sekančios dienos ryte iš Oslo „Norwegian“ skrydis į Singapūrą kainuoja vos 135 EUR – spausti čia:

Sudedam abiejų skrydžių kainą ir matome, kad vos už 150 EUR kiekvienas norintis gali atsidurti Azijos verslo centre! Neblogai, tiesa? Siekiantiems maksimaliai sutaupyti rekomenduojame „RyanAir“ bilietų kol kas dar nepirkti. Ne paslaptis, jog pigiausi šios aviakompanijos bilietai būna likus maždaug mėnesiui iki planuojamo išvykimo. Tad turintys kantrybės gali mėginti sumedžioti bilietus Vilnius-Oslas vos už 10 EUR už skrydį į vieną pusę, ko pasekoje ši kelionė atpigtų dar labiau!
Papildymas: analogišką kelionę galima susidėlioti ir vykstant iš Kauno per Kopenhagą – spausti čia:

Na, o bilietai iš Kauno į Kopenhagą kainuoja tiek pat, kiek ir bilietai iš Vilniaus į Oslą – vos 17 EUR/žmogui – spausti čia:

Jei netinka mūsų pavyzdyje pasiūlytos skrydžių datos, pabandykite susirasti Jums įdomius ir aktualius variantus patys. Sėkmės renkantis!!! O jei turite klausimų, kažkas nepavyksta – komentuokite, klauskite ar rašykite! Būtinai padėsim! Jei norėsite, galim sudėlioti visą kelionės planą bei nupirkti bilietus nuo nuvykimo iš Vilniaus per Oslą į Singapūrą, o jei reikės – surasti pigius ir grįžtamuosius skrydžius! Ir Jums daugiau niekuo nereikės rūpintis!

Viešbučio rezervavimas kelionėje:
Jei apsisprendėte dėl kelionės ir įsigijote pigius bilietus, laikas pagalvoti ir apie viešbutį, kuriame apsistosite. Juk keliauti žinant, jog atvykus jau nereikės blaškytis po miestą ieškant kur pernakvoti, kur kas ramiau 🙂 Paspaudę ant paveiksliuko žemiau galite pasitikrinti Jūsų kelionės metu vykdomas naujas akcijas ir taikomus kitus spec. pasiūlymus laisviems viešbučių kambariams, kas padės Jums rasti geriausią ir pigiausią nakvynės vietą:

Mes būtumėme labai dėkingi, jei viešbučius savo kelionės metu rezervuotumėte per apačioje pateiktą Booking.com nuorodą. Jums tai nekainuos papildomai nė cento, o mums tai bus šiokia tokia paspirtis toliau vystyti ir plėtoti mūsų projektą. Primename, kad Booking.com yra viena didžiausių viešbučių paieškos sistemų pasaulyje, kurioje galima rasti per 840,000 apgyvendinimo įstaigų bet kuriame Žemės rutulio kampelyje:


Booking.com

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.