Balandžio pabaigoje „RyanAir“ tiesioginiai skrydžiai į Trapanį, Sicilija, iš Kauno – tik 61 EUR į abi puses!

Skubame pranešti apie atsiradusius labai pigius bilietus iš Kauno į Trapanį, esantį Sicilijoje, kuris nuo Lietuvos nutoles per 2050 km! Pigiausi bilietai už kelionę į abi puses dabar kainuoja vos 61 EUR! Skrydžiai – tiesioginiai, į kainą tėra įskaičiuotas rankinis bagažas.
Sicilija – didžiausia Viduržemio jūros sala, priklausanti Italijai. Savita kultūra, klimatas, istorija ir mentalitetas lėmė ryškų Sicilijos identitetą, kuris nebūdingas daugeliui Italijos provincijų. Tai saulės, vyno, puikaus maisto ir žydrų vandenų sala. O kur dar šarmingieji miestai – Neapolis ir Katanija, legendomis apipintas Etnos ugnikalnis, nedideli istoriniai miesteliai ir istorijomis apipinta dramatiška mafijos istorija. Kelionės į Siciliją metu iš naujo pažinsite Italiją, kuri be Sicilijos būtų ne tokia spalvinga.
Sicilijos žemę trypė kone pusė civilizuoto antikos pasaulio. Užkariautojai ateidavo ir pasitraukdavo, palikdami gilius ir įvairius kultūrinius pėdsakus. Todėl atsirado keisti mišiniai beveik visose salos gyvenimo srityse. Tai paveikė kalbą, papročius, kulinarijos meną ir ypač akivaizdžiai – salos architektūrą. Tas įvairių kultūrų mišinys yra stulbinantis ir kaskart naujai nustebinantis. Tikriausiai todėl, Sicilija tokia egzotiška ir joje dera, rodos, visiškai tarpusavyje nesuderinami dalykai: užburiančio grožio gamta ir turistų poreikiams pritaikyti paplūdimiai, viešbučiai, kavinės; Kristaus Visatos Valdovo mozaika, ir čia pat kolonos su Rytų stiliaus skulptūromis; mergelės Marijos mozaika virš centrinių Palermo bažnyčios durų, o šalimai ant kolonos iškaltas Korano puslapis; visur pilna zujančių turistų ir prekeivių, tačiau kiekviename miestelyje gali atrasti erdvės visiškai vienatvei ir spengiančiai tylai…
Pigių bilietų į Siciliją datos: 2017 metų balandis (tėra dvi datos už šią kainą)
Skrydžių segmentai: Kaunas-Trapanis-Kaunas (tiesioginiai skrydžiai)
Bilietus galima įsigyti oficialioje „RyanAir“ svetainėje adresu: http://www.ryanair.com/ arba paspaudę ant šios Momondo nuorodos. Pigiausi skrydžiai į Siciliją iš Kauno dabar kainuoja vos 61 EUR už kelionę į abi puses. Datų pasirinkimas labai didelis nėra, tad susidomėjusieji turėtų suskubti. Pigių bilietų rezervacijos pavyzdys čia:

Kelionės trukmę ir datas galima keisti (datas galite pasidėlioti „RyanAir“ svetainėje). Tiesa, kaina gali greitai kisti, nes čia gi – pigių skrydžių bendrovės, kurios skrydžių bilietų kainas keičia kelis kartus per dieną. Jei niekada neesate pirkę bilietų per „RyanAir“ sistemą ar reikia pagalbos susidėliojant skrydžius, visada galite kreiptis į mus, padėsime, nupirksime ir Jums visai nereikės niekuo rūpintis 🙂
Sėkmės renkantis!!! O jei turite klausimų, kažkas nepavyksta – komentuokite, klauskite ar rašykite! Būtinai padėsim!

Viešbučio rezervavimas kelionėje:
Jei apsisprendėte dėl kelionės ir įsigijote pigius bilietus, laikas pagalvoti ir apie viešbutį, kuriame apsistosite. Juk keliauti žinant, jog atvykus jau nereikės blaškytis po miestą ieškant kur pernakvoti, kur kas ramiau 🙂 Kaip pavyzdį pateikiame savaitės laiko apartamentų „Arancio Tourist Apartments“ nuomos variantą, kurio įvertinimas Booking.com svetainėje siekia net 8,3 balo! Apartamentai „Arancio Tourist Apartments“ įsikūrę atnaujintuose pastatuose, istoriniame Trapanio centre, vos už 600 metrų nuo Trapanio uosto. Svečiams siūloma apsistoti numeriuose su galimybe ruošti valgį ir oro kondicionieriais. 7 naktų dviviečio kambario nuoma atsieina 270 EUR arba vos 38,57 EUR/para dviems žmonėms. Paspaudus ant paveikslėlio apačioje atsidarys viešbučio informacija naujame Booking.com lange su kainomis, nuotraukomis ir lietuvišku aprašymu:

Mes būtumėme labai dėkingi, jei viešbučius savo kelionės metu rezervuotumėte per apačioje pateiktą Booking.com nuorodą. Jums tai nekainuos papildomai nė cento, o mums tai bus šiokia tokia paspirtis toliau vystyti ir plėtoti mūsų projektą. Primename, kad Booking.com yra viena didžiausių viešbučių paieškos sistemų pasaulyje, kurioje galima rasti per 840,000 apgyvendinimo įstaigų bet kuriame Žemės rutulio kampelyje:


Booking.com

4 thoughts on “Balandžio pabaigoje „RyanAir“ tiesioginiai skrydžiai į Trapanį, Sicilija, iš Kauno – tik 61 EUR į abi puses!

 • 2022-08-25 at 16:01
  Permalink

  Nepatikslinau dėl Skržio į Trapanį iš Kauno

  Reply
  • 2022-08-25 at 18:48
   Permalink

   Na, į Trapanį tiesioginių skrydžių iš Kauno (ar Vilniaus) nėra jau nuo 2018 metų…

   Reply
 • 2022-08-25 at 16:00
  Permalink

  Sveiki, ar yra galimybė tiesioginių reisu nuskristi į Trapanį pirmi ir atgal nuo 10.27- iki 11 01, arba 02
  Randu tik į prėki nonstop(:

  Reply
  • 2022-08-25 at 18:49
   Permalink

   Kažką ne taip randat 🙂 Nėra iš Lietuvos tiesioginių skrydžių į Trapanį jau nuo 2018 metų ir neplanuoja jų atsirasti greitu metu.

   Reply

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.